Jump to content
FAS Goran
StingRay

Punto 1.9 JTD Sporting

Recommended Posts

Druze imam jednu ponudu za tebe.Gore si rekao da zelis da menjas navigaciju za plejer?

Pre nekoliko dana sam upoznao momka koji poseduje sportinga (po meni najlepseg kojeg sam video).Decko je totalni frik sto se tice auta i originalnih stvari na njemu.Na njegovu zalost u kolima nije dobio navigaciju,nego obican plejer.Bio sam spreman da se menjam sa njim,ali sam otkrio da moj plejer ima crtice na ekranu :(

Zelim da vas spojim jer mi je stvarno zao lika i zelim da mu pomognem u potrazi.

Naime,zeli da zameni svoj Nakamichi CD 500 za tvoju navigaciju.Radi se o verovatno najboljem modelu kod nas.Raspitaj se malo o njemul.

U pitanju je zamena bez ikakve doplate.Nemoj da te cudi to sto si ovde u mnogo povoljnijem polozaju,lik je frik sto se tice originalnih stvari za sportinga,a ne moze da nadje dobru navigaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam za, medjutim i moja navigacija ima manu.

Ne radi joj laser ( mozda je samo uprljano socivo, mozda nesto drugo, nisam proveravao )...

Sto se tice ekrana nema nikakvih mana...

Sto se mene tice ja sam za, samo moramo da vidimo sa njim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta da ti kazem,lik je hteo moju pokvarenu.Kaze nije on lud za muzikom bitno muje da ima tu originalnu navigaciju

:question:

Saljem ti sutra njegov broj.

P.S.I ja mislim da je to smesan kvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko taj sporting ima ks (kW) ?

Idu ti svi jtd safe +35 i kod puntića: 80 na 115, 86 na 122. A obrtni moment od 196 na 266, joj lepote....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da 86ks...

I meni to izgleda mnogo, ali po sajtovima koliko sam gledao svuda za nasu verziju pise +35ks... :pc:

Sad koliko je verovati svemu tome...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde i ja malo da osvezim temu...

Uz pomoc kolege forumasa Qwerty-ja, menjao sam moju fabricku navigaciju za Nakamichi CD 500...

Ovih dana sam zamenio i zvucnike dostojne HU-a. :thumbsup:

Dakle uzeo sam Alpine SPS-69C3 elipse i montirao ih na zadnju policu, a napred sam jos od ranije imao Alpine SXE-1750S dvokomponentni sistem ( jednosistemska 17 i twiter )...

Mogu reci da se fino cuje :thumbsup: , jedino sto cu prednje morati da menjam posto ne mogu da isprate elipse...

Slike elipsi i Nakamichi-ja cu postaviti za par dana...

Sledece u planu je zatamljivanje da ne bi ostao bez ovih finih stvarcica... :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dizanje teme iz mrtvih... :sleeping:

Unapred se izvinjavam zbog losih slika, mobilni znate nema blic... :unsure:

Dakle uz pomoc firminog Punta mk2b dobi moj ljubimac nove zadnje stopove sa belim migavcima.

Merkam te stopove vec pola godine i pre par dana nisam imao posla i ja na parkingu lepo to zamenim... :lol: :lol: :lol:

Ne da Punto lepse izgleda od pozadi nego prosto ne mogu da verujem da takva sitnica toliko znaci. :unworthy:

2010_11_08_16_32_16.jpg

2010_11_08_16_31_43.jpg

Zelim da se ovom prilikom zahvalim donoru tj firminom Puntu... :devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

super Puntac :) a ta fora za stopove je odlicna, ja planiram da zamijenim one moje nandzaraste za takve,ima mi komsinica Punto s bijelim migavcima,moramo se udruzit malo :ice:

Edited by Zoranic MNE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar pocetak samo nađi spoilere i pragove za punta...

Gde iskopa ovu temu, čovek nije pisao dve godine na njoj :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazu da je chipovanje smrt za JTD-a.Moji ortaci se bave time profesionalno.(Prave jugice koji idu 200 sa njihovim motorom)Kada sam im to spomenuo kao opciju,rekli su NE NIKAKO!Jurcace kao lud,ali ce vek motora biti skracen za pola!A ti motori bez problema uz redovno odrzavanje prelaze 400.000.

Imam istog sportinga,vec sam se raspitivao,zato ti kazem...Imaju oni ostavljenog mesta za tjuniranje,ali nije dzabe motor pravljen takav kakav je...

Ali mozda zelis to,samo kazem...

Koje price jbte.... Ne verujem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...