Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
mikisxy

Servisne knjižice

Recommended Posts

posto je u zadnje vreme se pojavilo ponovo interesovanje za servisne knjizice kod mojih musterija odlucio sam da ih uskoro napravim.posto smo uradili ramove za tablice, uskoro i servisne knjizice potrudicu se da napravim i koju majicu za stare musterije.svi predlozi ili kritike dobrodosli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za nekece ti trebati podebela knjiga.Ako budes belezio provedene sate u servisu,moraces da mi platis penziono. :lol: Inace ne bi bilo lose da uvedes knjizice sa razlicitim bojama korica.Nesto kao sifrovano bojama za prvo raspoznavanje klijenata.Recimo meni ljubicasta,sifra udav. :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pored obavljenog servisa i kkm ostavi mesto i za proizvođača dela i gde je nabavljen eventualno i cenu ...

jer servisna knjižica pored primarne funkcije ima i sekundarnu vrlo bitnu prilikom prodaje kola :whistle::whistle:

i naravno mesto za napomene i tvoje preporuke, pa ako vlasnik prihvati ok , ako ne posle nema nisi mi rekao ...

sve lepo crno na belo...

jedino što će te smarati silno pisanije... i naravno posebne boje za kecmana, tomu ( ako još radi) i tebe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono za delove mi se svidja ali nesto tipa donela musterija,AP.....a i ona ti nije losa KGB o odeljku za napomene.sto se piskaranja pise pa to je jedan od nacina da maknem tomu iz radnog dela i posaljem u kancelariju -da ne smeta :lol:

inace majice planiram vez a ne stampu(kecmana je ne moguce istrikati)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moraću da se strpim još 2-3kkm :) Možda do tad budu i okviri za nove tablice ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari,

posto sam kupio Grande punta bez ikakve servis knjizice

a blizi mi se redovan servis i voleo bih da vodim evidenciju sta sam sve radio

na njemu, potrebna mi je prazna servis knjizice.

Da li znate gde mogu kupiti tu knjizicu.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde bih mogao da kupim tj. narucim praznu servisnu knjizicu za Fiata Brava JTD.

 

Predhodni vlasnik je nije imao, a kako radim sve servise na vreme, a i ostale neophodne intervencije na vozilu, voleo bih da sve to imam dokumentovano sa racunima zamenjenih delova i pecatom majstora koji na njemu radi. Zivim u Kraljevu, pa ako neko ima na prodaju, mogli bi to da resimo brzom postom ili na neki drugi nacin (dobro, bas da dolazim do Bgd-a je zbog blanko servisne knjizice za Fiata bi bilo preterano), ali moze recimo da ja uplatim na racun ili post netom a potom da mi prodavac proda.

Posle praznika cu i pristupiti Fiat-Lancia klubu Srbija, pa ce mozda neko iz kluba ima servisne knjizice na prodaju.

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako naručuješ delovi zamoli ove iz AP Sporta da ti ubace jednu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ih oni prodaju ili dele kao reklamni materijal?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kupujem delove u AP Sportu.

Ako je neko voljan da mi posalje jednu, platicu mu naravno, i to bi moglo na pp.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Bogi824 said:

...voleo bih da sve to imam dokumentovano sa racunima zamenjenih delova i pecatom majstora koji na njemu radi.

 

Ima knjižice sigurno taj majstor. Praksa je da se one dobijaju džabe kod majstora, odnosno u servisu u kome se auto održava...što bi rekli, u kome se lupi pečat. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema je, reče mi da može da je nabavi, ali čovek ima jako puno posla (manje više on održava većini taksi prevoznika vozila u Kraljevu) i ne bih da mu još i ja stojim nad vratom u vezi blanko servisne knjižice.

 

Ako neko kupuje rezervne delove u AP Sportu, neka me kontaktira na privatnu poruku da mu pošaljem moje podatke i adresu, i šta još treba, broj mob. telefona...

Jasno, pored zahvalnosti, častio bih onoga ko bi mi to poslao (i naravno, troškovi brze pošte bi išli na mene).

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/1/2016 at 2:29 PM, Bogi824 said:

 (manje više on održava većini taksi prevoznika vozila u Kraljevu)

 

Pa da... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/30/2016 at 10:32 AM, ivan.ik said:

Ako naručuješ delovi zamoli ove iz AP Sporta da ti ubace jednu.

Zvao sam AP Sport, da pitam koliko staje set kvačila, i raspitivao sam se još o nekim cenama rezervnih delova, i na kraju pitam za servisnu knjižicu. Čovek kaže da prvi put čuje da oni imaju ili su ikada imali servisne knjižice.

 

Moj majstor, ne radi samo jednu vrstu vozila, tipa da je samo specijalizovan za Fiat vozila, već radi gotovo sve (kako Dačija na taksi prevozu ima najviše, njih najviše i radi), zato ih i nema, barem sada trenutno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...