Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Martin

Marea - desni far ; lakiranje krila...

Recommended Posts

Da li neko može da mi kaže gde može i za koliko da se uzme desni far za Mareu- bez sočiva ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh ćoveće bez sočiva, kupi ceo i završi posao barem Marea ima na svakom ćošku. Čisto sumnjam da će ga tako neko prodati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Verovatno nisi razumeo dobro, maki trazi far bez sociva, tkzv. "stari tip" :rolleyes:

@Maki

Lako ces naci far na relaciji Mitrovica - Sabac, a ako ne uspes, buvljak Bubanj ima 100%

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Far je kupljen i pkaćen 40e, polovan ali meni izgleda bolje i kvalitetnije od novog koji se prodaju u AP sportu. Da ne otvaram novu temu i hteo bih što pre da saznam, da li neko može da mi kaže koliko košta lakiranje za deo haube i desnog krila? Hvala unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispravljanje, varenje, gitovanje, šmirglanje, farbanje i lakiranje puknutog zadnjeg branika na Lybri - 75e. (Beogradska cena!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve ti zavisi od majstora da li pogodi boju,npr. drugar je radio haubu na puntu i uzet je uzorak sa poklopca rezervoara koji je bio menjan tako da je boja bila promasena za nijansu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Far je kupljen i pkaćen 40e, polovan ali meni izgleda bolje i kvalitetnije od novog koji se prodaju u AP sportu. Da ne otvaram novu temu i hteo bih što pre da saznam, da li neko može da mi kaže koliko košta lakiranje za deo haube i desnog krila? Hvala unapred!

Taj far, koji sam platio 40 e je za ENGLEZA!!!!!!! Da, da, ni ja nisam mogao da verujem dok nisam pre neki dan štelovao taj far kod električara. Kad sam kupovao, nije mi izgledao sumnjivo, čak je izgledao super. Nigde nema oznaku da li je RHD ili LHD....ima samo datum proizvodnje. Snop farova bi trebao da izgleda ovako / / , a meni je ovako: / \ . Problem je i osvetljenost bankine (desne ivice puta), jako je nezgodno tako voziti, ne vidiš pešake, bicikliste....

Toliko o tome i o našim "otpadima". Far je inače uzet u Futogu....neću pisati kod koga. :realmad:

Uzeću najverovatnije u AP sportu (novo je novo!!!!!!!!!!!!!!!), ali taj far nema motor za štelovanje visine snopa. Prevashodno me interesuje kako mogu skinuti motorčić sa starog fara i staviti na taj novi? Da li je moguće uopšte to izvesti? Hvala vam momci unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ovo je stvarno da čovek pobesni. Idi mu nosi taj far života ti, usput ga pitaj - jel ti njemu ličiš na Engleza?. Kud se nadje to kod njega uopšte!?. Pokušaj da šteluješ far po horizontali što više udesno - ne menjajući visinu snopa. Trebalo bi da pokrije površinu. Meni su skroz raštelovani i ćoravi farovi bili i mislim da može da se našteluje i taj "englez" da valja. ZA prvu pomoć. Za drugu i trajnu, pokušaj za neke lepe pare na nekom ozbiljnijem otpadu da nadješ pravi, dobro očuvani far. Bojim se da novi far može da bude vrlo skup. Pogledaj na Ebay-u pošto su ti farovi, odmah će knedla da ti skoči u grlu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako je taj far isti kao kod brava onda ti treba samo staklo.

imam staklo

zamena traje 20ak min

064 3444141

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moz ga stelovati do sutra ujutro.Taj far ima i drugi oblik snopa i baca na pogresnu stranu.Samo da se promeni staklo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Far je sređen i mogu reći da sam "progledao". Error mi je zamenio staklo i sada je sve kako treba i zahvaljujem mu se na pomoći!!!! :thumbup:

Sad mi ostalo to staklo koje ću najverovatnije odneti liku u Futog, čisto da vidi kakvu robu prodaje. Meni ne treba. Jel treba nekom staklo fara za "engleza" ? :lol:

Šala mala, ja sam se jednom za..bo, drugi put neću...a pogotovo ne želim nikome da se desi kao što se desilo meni.

Pozdrav i hvala na pomoći!!!

Još jedan veliki plus za forum i za ekipu koja je na njemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...