Jump to content
FAS Goran
djape1977

Modeli za koje niste znali

Recommended Posts

argentinski 125 special. poznavaoci ovog modela ce bolje od mene primetiti razlike, cini mi se da je za pocetak branik drugaciji

4587101g.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puno poštovanje. Svaki od ovih modela zavredjuje posebnu temu, upravo usled razloga malih serija i retkosti. Javna pohvala od mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

fala, fala...

pa niko ni vas ostale ne sprecava da zpocinjete nove teme u sekciji za oldtajmere. ako zelis, stavi novu temu "fiat 125" ili koji vec hoces model i okaci sve sto znas, imas ili te zanima. rado cu doprineti. jesam ja ovde moderator ali iskreno, bio bi vam svima zahvalan da se ukljucite svojim postovima

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf, zasto me mucis?!?!

nemam u ovoj fazi zivota 10.000 da dam za auto. inace, to im je cena, najradije bih onaj stariji sa 4 vrata

Share this post


Link to post
Share on other sites

bre bre ovo nisam ni cuo da postoji a kamo li video,a tek oprema ugredjena pocetkom 70tih!!!!!!za koje je to trziste,ima li neko nesto detaljnije o ovom cudu

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index....showtopic=38719

http://en.wikipedia.org/wiki/Fiat_130

klima, servo volana, servo kocnica, el. podizaci, centralno zakljucavanje, otvaranje desnih vrata na dugme, otvaranje i zarvaranje gepeka na dugme, el. retrovizori, v6 crossflow hemi 2,9 ili 3,2...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sva trzista osim USA. ima ih po evropi podosta, u australiji, japanu... s obzirom da je bio luksuzan i skup auto, verovatno nikome nije bio jedini automobil i mnogo ih je sacuvanih sa jako malom kilometrazom. nije cudno naci primerke sa ispod 100.000km na dusi, upotrebljivi primerci su 3-5.000e a odlicni 10-15.000e

nikada nije zvanicno uvozen ni prodavan u jugoslaviji. koliko ja znam u srbiji postoje 3 komada.

jedan u kg, solidan, u klasi evropskih od 3-5.000, prodaje se za 8.000e

jedan u bg, koristen u filmu mrtav ladan. imao sam priliku da ga kupim za 1.000e ali je ofucan ii odrpan najstrasnije, za st god se uhvatis ne valja. restauracija bi bila uzasno skupa i odustao sam

i jedan srebrni, poslednji put vidjen u javnosti pre oko 10 godina. dugo je stajao na jednom parkingu, nije vozen godinama.

nadam se da jos uvek spava u nekoj suvoj garazi i da ga se nisu dokopali zlotvori iz smederevske zelezare

Edited by djape1977

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo ni ja ne znam sta je, ali vidim njusku od fiata 1100 iz '39. a druga slika je abarth iz vremena dok su jos bili nezavisni proizvodjac. karoserija je by Zagato, prepoznatljiv detalj je double bubble krov. u prevodu, nije fiat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...