Jump to content
FAS Goran
Manfred

Fiat / Lancia oldtimeri na nasim prostorima

Recommended Posts

zadnji rubovi su mu od lade, razvodnik paljenja od keca...

ne pricaj mi nista za farove, ja sam od dva para pravio jedan...

nego, nasao sam jedan supermirafiori mk2. dugo nije vozen ali je kompletan. zanima li te da se utalimo, ja bih branike i jos po neku sitnicu sa njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jos ne znam. pokupili ga komunalci, lezao je negde na ulici. istekao je rok da se pokupi ici ce u staro gvozdje ako ga se ne docepam

Share this post


Link to post
Share on other sites

1xQFA0.jpg

1lzqji741bde0a851f2f88a.jpg

Edited by djape1977

Share this post


Link to post
Share on other sites

u prethodnim postovima pominjani 131

1DsFoi.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma zaboravi. nece da ga proda a sredice ga na sveto nikad

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg, prica koju cujem vec ko zna koji put. retko kada takva kola dozive da budu sredjena. vlasnici se zaludjuju idejom da ce ih jednog dana srediti i kad posle 10 godina shvate da od toga nema nista, karoserija je vec toliko propala da sredjivanje postaje nemoguce. i kad bude odlucio da ga proda jednog dana, trazice neku nerazumnu cifru.

da se razumemo, taj auto vredi MNOGO love ako se jednog dana sredi kako treba, sa originalnim delovima. ali takva restauracija mnogo i kosta. treba u njega uloziti 20.000e da bi se na kraju prodao za 100.000e

jedan moj prijatelj, sada pokojni na zalost, uhvatio se u takvu zamku. dokopao se BMW-a iz '49. i sanjao da ce ga srediti. nekom grubom racunicom smo dosli do toga da bi restauracija kostala oko 15.000e. srecom, bar ga je stavio na suvo da ne propada dalje. nikada ga nije sredio i kada je umro, naslednici su prodali auto. koliko znam, otisao je u ruke nekog kolekcionara u Grckoj. bar ima nade da ce jednog dana zaista biti sredjen

Edited by djape1977

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ovo 124-ka sport. Mnogo lep auto pravi klasik, na ovom se cini da je limarija u solidnom stanju, na stranu ovo sto je omalan u crno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jes. 124sport. bas su ga usrali sto se tice farbe. ako je to auto koji mislim da jeste, onda sam ga gledao pre 10 godina i tada je bio truo i pun gita. stanje se sigurno nije popravilo od tada

Share this post


Link to post
Share on other sites

vrlo rado ako saznam gde je i ako ne budu trazili 5.000e za njega. uslikao ga je kolega zaludjenik za oldtajmere negde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

stare fotke sa trka iz 70tih i 80tih godina

20thxso.jpg

25q3q5y.jpg

25fn7ec.jpg

ddjhxf.jpg

juzm0x.jpg

s2goiw.jpg

dztnwx.jpg

img027k.jpg

m9a9ug.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pretpostavljam da je Topolino samo eksponat?

eksponat ispred jedne limarske radionice na samom ulazu u Topolu...

Nije ni skup trazi covek 6000 evra ja mu ponudio moj topolino i da mu doplatim 2000 evra posto je njegov truliji a on nije hteo .

1zM8Q9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sta sam nasao na ulicama Zajecara

tkY59.jpg

tlm1A.jpg

tltw0.jpg

Po broju tablica, prva registracija na ZA table je pre par meseci, i sudeci po tome vlasnik ima zelju da ga sredjuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...