Jump to content
FAS Goran
djape1977

Dobrodošli

Recommended Posts

dobrodoslica svim posetiocima i clanovima kluba zainteresovanim za oldtajmere.

striktno govoreci, ne mora auto bas da ima 30 godina da bi se ovde nasao, moze i koju godinu manje :thumbsup:

sva pitanja na temu su dobrodosla, koliko znam, a znam po nesto, pomoci cu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

saljem ti sutra par slika bmw 633cs iz 1979

Share this post


Link to post
Share on other sites

to mi je omiljeni model bmw. jel na prodaju ili sta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije. stoji kod mene u servisu vec 5-6 godina i ima pravih sto i kusur hiljada km.napravicu par fotki spolja i enterijera pa ko voli nek uziva

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaa.

a sto stoji? ne vozis ga? greota.

za sve clanove:

gde god usnimite neki stari zanimlkjiv auto - slikajte i javite mi. zanimaju me skoro svi oldtajmeri, fiati posebno

Share this post


Link to post
Share on other sites

da je neki mustang iz 67" verovatno bi i spavao u njemu,ali neki drugari zavrsili neku americku sklopociju od 300metara i ne znam koliko miliona kubika a za mustanga skupljaju delove i pocinju uskoro da ga sredjuju. kad se vrate sa odmora bice i tih fotki

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ovde se vidi malo sutra bolje slike

24980535.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo tog 633

95020317.th.jpg

73017216.jpg

30835816.jpg

95804824.jpg

12314509.jpg

evo jednog liniskog sestaka iz 79,a verovatno ce i na prodaju uskoro

66577813.jpg

92969546.jpg

28079830.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

sestica je sjajna a i trojka deluje ok. znam gde lezi jedan sasvim pristojan primerak 1502, na prodaju je. zanima li te?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da zatvorim servis odma :lol: hvala ali nemam sanse.znam neke koje bi moglo da zanima pa cu preneti ako ih interesuje kontaktiram te

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas je retko dobro ocuvan primerak a nije ni skup. bilo bi steta da ode u pogresne ruke

ja sam vec nagomilao dovoljno krseva, nema sanse sada da uzimam i benku mada mi se svidja taj model.

kakav sam ludak, da imam prazan hangar i puno para, sve bi ja to kupio i slozio na suvo pa nek stoje, leba ne jedu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

obozavam i ja klasiku i hala na sajmu bi mi bila mala ali znas kako se kaze:dusa oce al srce klokoce.znam dosta njih koji vole i sredjuju klasike pa dodju da im pomognem ponekad tako da mi to dodje kao tableta za smirenje na neko vreme.cekam da me strefi neka veca lova a onda mustang iz 67 i vracanje u fabricko stanje- decacki san

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije fiat ali već 10-ak godina prolazim pored komšije i u dvorištu mu stoji crni mercedes,prava limuzina. Nisam se preterano interesovao koji je model ali jednom prilikom sam 'uhvatio' vlasnika da se malo raspitam i sve što sam doznao je da je to model radjen za američko tržište i da je neka produžena varijanta (a komu je verovati na reč). Farovi su jedan iznad drugog i nekako su malog prečnika pa mi liči na model SEL od pre 30 godina. E to bi bila prava stvar da se sredi... Onako u dvorištu ni posle 10 godina stajanja ne izgleda loše...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se vec pominje stara sestica... ima stara sestica i mislim daje 635 cls... ako se ne varam, stoji i vozi se (bar sam video da ga lik vozi) kod fontane na novom beogradu.. tasnije bulevar djindjica (ili ti avnoja) 122-140 .Tu obicno stoje i neke starije mecke kupei sl....sta rade i pakuju likovi nemam pojma, ali posto cesto prolazim tuda onda vidjam sve to...neki sredjeni neki rastureni.Oni su svojevremeno imali parkiranu themu 8.32 bez motora.. samo skoljka sa eneterijerom.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...