Jump to content
FAS Goran
djape1977

Fiat 131 restauracija i upgrade

Recommended Posts

Tek sad vidim da ima neko 131,inace moj omiljeni fiat,sve modele koje si nabrojao sam imao i uzivao u voznji.Inace model 1300tc nekada davno sam se ubijao po italiji da nadjem, i samo jedan sam nasao kod dilera u padovi .1991g. trazio je isto para kao sto je kostao kadet u to vreme i to godiste.Mozda nisam dobro video ,rekao bih da je zadnji branik sa 132,a ja sam bacio toooolllikoooo delova za 131-ce.Uzivaj ekstra je,jos kad ga dovez da svi vidimo...respect.gif

da ti bar malo pomognem,4 okrugla fara koji su isti i na 131 nosio je i ritmo.Naravno da je sa njima lepsi,A kockasti koje ti imas na autu su kao na ardjenti stari tip

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj ćale ima jedan žuti mirafiori, isto u ovakvom stanju, poskidano sve sa njega, ali koliko poznajem svog ćaleta, neće nikad da je završi, a bila je taze ofarbana i sve, sad je već i ispucao lak, nije više to to, mada nije trula nigde, tako da možda i meni nekad u životu sine da završim i sklopim taj auto... Znam da je imao neki problem sa kvačilom, bilo je previše tvrdo, to mu je bila jedina boljka... Svaka čast za projekat :unworthy: :unworthy: :unworthy:

nesto tu nije valjalo kad je bilo tvrdo kvacilo. na mom je bas mekano da ne moze biti mekse. mozda losa korpa ili ostecena sajla kvacila.

steta da propadne ta skoljka. imas li sve ostale delove da se sklopi auto?

Tek sad vidim da ima neko 131,inace moj omiljeni fiat,sve modele koje si nabrojao sam imao i uzivao u voznji.Inace model 1300tc nekada davno sam se ubijao po italiji da nadjem, i samo jedan sam nasao kod dilera u padovi .1991g. trazio je isto para kao sto je kostao kadet u to vreme i to godiste.Mozda nisam dobro video ,rekao bih da je zadnji branik sa 132,a ja sam bacio toooolllikoooo delova za 131-ce.Uzivaj ekstra je,jos kad ga dovez da svi vidimo...respect.gif

da ti bar malo pomognem,4 okrugla fara koji su isti i na 131 nosio je i ritmo.Naravno da je sa njima lepsi,A kockasti koje ti imas na autu su kao na ardjenti stari tip

znam za okrugle farove i imam ih upravo sa ritma ali nemam masku za tu varijantu farova.

kockasti ne pasuju sa ardjente 2000, lice na oko ali su drugacijih dimenzija.

koji zadnji branik? na mom autu? nije sa 132, originalni je.

bas ti hvala sad kad mi kazes da si pobacao delove a ja ih jurim po celoj srbiji. znas li koliko sam puta cuo tu recenicu???

poredjenje kadeta i mirafiorija je kao da poredis dupe i oko. nemaju nista zajednicko a po meni je kadet totalno dupe od auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...