Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Bas danas dok su mi u servisu menjali farove pricao sam sa majstorima.Kazu da je vesanje na Sportingu i HGT-u potpuno isto.E sad,ne znam na koju opremu mislis?Sta jos to moze da ima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na Okupljanjima video jednog crnog HGT-a... primetio sam samo da ima jedan brisač manjka... e sad ne znam jel' se to vodi kao dodatna oprema ili kako... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno? promeni servis ;) ne salim se

oprema se jako malo razlikuje, hgt ima 4 air baga standardno, sharzer i navigaciju

e da i kocnice su potpuno drugacije, samo hgt ima sva 4 diska

@dovla: a pa lose si ti to video, ima 2 brisaca manjka :p:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo... ali i dalje ne znam jel' to dodatna oprema ili su mu deca počupala na parkingu :unsure:

:harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekaj cekaj kako bre 6? vozachev, suvozachev i 2 bochna u sedishtima, a gde su jos 2?

vesanje se razlikuje, hgt, jtd, 1.9mjet i d imaju isto vesanje, 1.2 8v, 1.2 16v i 1.2 16v sporting imaju isto vesanje, i 1.4 16v i 1.3 mjet imaju isto vesanje, HGT ima disk napred 254 mm samoventilirajuci odnosno 284 mm samoventilirajuci posle 03 nazad 240 mm, sporting 257 mm obicne i dobos

Share this post


Link to post
Share on other sites

@vuk

na A stubu ;) ima drugar u puntu koji cak i nije sporting ;) a ni hgt :p

jesi siguran da kod HGT nije 257 nego 254mm prednji disk?

Share this post


Link to post
Share on other sites

...vazdušne zavese su u stubu i štite glavu prilikom bočnih sudara.

Vazdušni jastuci u sedištu štite jedino telo...

01:53

02:55

Share this post


Link to post
Share on other sites
257x22 druze kao doblo :p

ti u stubu su zavese? ne kapiram cemu i u sedistu i u stubu?

Izgleda da su crnom HGT-u pored brisača skinuli i 2 Air-baga :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

brisaci su vraceni brzom intervencijom MUPa dok su air bagovi i dalje nestali, ili ih ja jos nisam video :D

a recimo onom nazovi crvenom :p HGTu su digli 4 airbaga

a sta cemo sa puntom mk2a 1.6 16v selespeed koji se vozi u bgu? :blink: sta je on? HGT? Sporting? HGTing? WTF?

Share this post


Link to post
Share on other sites

HGT i sporting nemaju toliko slicnosti, a sto se GTa tice (1.4 turbo) ako se lozis na trke po pravcu, samo napred, GT je super za to, ali vesanje mu je losije od HGTa.

A HGT nema po defaultu 4 Air baga, eno imamo primer Markovog (Ako nisam pogresio ime?) sa samo vozacevim. Moj ima vozacev i suvozacev... itd...

Sve u svemu kod fiata izgleda nema pravila za te oznake, lepe se naizmenicno iz godine u godinu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo tako... ne znam kako to ranije niste shvatili...

btw hgt nema air bagove, olakshavan je da brze ide :p

Share this post


Link to post
Share on other sites
brisaci su vraceni brzom intervencijom MUPa

Brate kako si ih nateraao da ti montiraju brisace, jesi li isao kod njih ili dolaze po pozivu, jesu li skupi, i da li rade Dacie? :thumbsup:

Sta to bi brate? :question:

Edited by Branko

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li je sporting volan totalno drugaciji od obicnog, ili je drugacija samo centralna maska?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jeste drugaciji.Moj je oblozen kozom,ima prosirenje za sake na "10 do 2".Sve je isto kao na HGT-u iznutra,ako ne i bolje :thumbsup:

Bas mi je bzvz. obican volan.Sirena mu je kao neka palacinka.

Edited by qwerty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta mislite o ovom Puntu http://www.polovniau...et_jedinstven/. Po slikama bi rekao da je mozda malo cukan napred, jer mi je sumnjiv prednji branik. Inace oprema je vrh, fali mu samo digitalna klima......

Clip_4.jpg

Edited by Woodoo
koliko puta treba da se ponovi da kacite print screen oglasa jer kad istekne oglas upis postane besmislen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapazio sam ga i ja juče, pristojno izgleda, što kažeš jeste sumnjiv prednji branik, nego mi deluje kao da je više spušten napred, nego pozadi!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodaje se vec duze vreme , ovo je drugi oglas bio je u Rakovici sad je na Ceraku , trebao sam da idem da ga pogledam ali nisam . Rekao bih da je opran i ispoliran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...