Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
boki

AVAST ? ? ?

Recommended Posts

ja sam na telekomu i avast opusteno radi, bez problema svaki dan update-uje...

aviru sam instalirao na neki drugi komp i posle avasta je nashla jos 7 trojanaca, ali avira smara sa pishtanjem non stop, sta god da uradi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nidzo samo da te ispravim nije .com nego .org znaci http://www.malwarebytes.org/ i ovaj program imam vec duze vreme i verujte mi izvrstan je imam i kljuc pa ako hoces Boki skini najnoviju verziju sa sajta pa reci da ti bacim kljuc, sve preporuke za Malwarebytes' Anti-Malvare preporucujem ga svima odlicno se pokazao trenutna verzija je 1.40 i ima IP Protection i verujete da radi posao, a sto se tice AV stavi BitDefender 2009 odlican je koristim ovaj AV dve godine i nikada nista nije bilo sa mojim OS imam i za to patch sa licencom od 30 godina tako da ako se odlucis za najbolji AV nemas nikakve frke sve cemo srediti, a ako nekog interesuje koji je najbolji AV neka pro-googla malo i videce prave i ozbiljne testove koje su radili ljudi i koji je AV uvek na prvom mestu, koji drugi itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tvoj problem nema veze sa trelekomom, nego sa bagovitom Operom - verovatno virusom(velika verovatnoca). Ili, bilo je slicnih problema sa nestrucnim podesavanjem firewalla u Windowsu.Ne kupuj ono njihovo biiip ni slucajno. AVAST ako se redovno `dopunjuje` je jedan od najboljih antivirusnih softwarea trenutno. Od besplatnih mozda i najbolji. Kod mene u firmi je testiran u lokalnoj mrezi sa gomilom gluposti i radio je fenomenalno. AVG je umeo da propusti jako nezgodne stvarcice....Nema mesta sumnji u njega pogotovo u kombinaciji sa svezim Firefoxom i svezim patchevima za XP, Vistu ili 7.U zavisnosti ko sta voli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače ja koristim NOD32 i svaki komp mi traje po 3-4-5 godina između dve reinstalacije. Doduše, ja ne idem na one seksi sajtove kao Boki, ali svaa preporuka za NOD32 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije problem do Opere sigurno, ni do IE ni FF na svim tim browserima meni otvara stranicu u sekundi bez problema, tako da Stef verovatno nije do Opere ako koristi najnoviju verziju.

Ja koristim BitDefender Internet Security 2009 svaka preporuka nikad nisam nijedan problem imao + Malwarebits= najcistiji komp.

@Dovla pa gde bre nod koristis ijaoooooo, ali dobro sta sam se ja nagledao tog Noda kod mojih ortaka (kojima sam morao da popravljam kompove) pa to je cudo jedno a svi uredno updateovani ali kad nemoze da prepozna virus dzaba mu, svima sam instalirao BD i niko nijedan problem nije imao vec dve godine a i meni je sad MNOGO lakse evo bas sam juce ortaku na WIN7 stavio BD posto je do juce imao NOD na XP, uzas, ali ajde kad tebi radi nema veze...

Edited by dusman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino sto jos moze da bude jesu DNS serveri TS jesu tebi podesni dns?

Primarni DNS server: dagda2.isp.telekom.yu; 212.200.190.150

Sekundarni DNS server: dagda1.isp.telekom.yu; 212.200.191.150

To je najverovatnije do njih, evo idi na ovaj sajt http://www.opendns.com/ pa podesi svoju konekciju da ide preko njihovih DNS-a i sve ces moci normalno da otvaras, cuo sam da su jos neki ljudi imali takav problem kao i ti i bilo je do DNS servera, uradi ovo sto sam ti rekao i sve ce da radi bez problema, staces takav ti je nas TS nestrucni ljudi na odgovornim mestima, problem je u tome sto je decko koji je odrzavao dns servere u Telekomu otisao na bolje radno mesto,a lik koji je dosao na njegovo mesto,vidis i sam,ne zna to da odradjuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam brate al mislim da su se ovi iz podrske smorili i bili u fazonu ma do OS-a je, jer imamo apsolutno isti os na slicnom lap topu...ne znam.. bem li ga

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi ovako zvao sam telekom internet podrsku i preko dva sata smo pokusavali da resimo problem,resetovali modem,menjali adrese ma sve zivo i nista na kraju dok sam bio na vezi udjem preko wirelessa na telefonu naj opustenije na sajt VISTE,AVGa i kazem njima i onda su konstatovali da to vise nije u njihovoj nadleznosti i nemaju ovlascenja da dalje bilo sta cackaju ali jedino sto su mi rekli da je do operativnog sistema

edit:na www.free-av.com mi dozvoljava da udjem skinem program i na pola instalacije izbaci da je onemoguceno instaliranje

Edited by boki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odakle ti taj OS, ko zna koja je to verzija ko je sta cackao po njoj, reci mi samo da to nisu one "black edition, game edition itd...

Sta ti tacno javlja kao gresku kad pokusas da instaliras, moguce je da je u tu verziju koju si dobio ili skinuo sa neta ubaceno par virusa, trojanaca itd, da ne smaram, promeni OS stavi WIN7 sljaka bolje od Viste i XP zajedno i cepaj.

Srecno

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je upravo ono što sam ti ja rekao. Uleteo ti je virus ;) Čim prepozna da nečim hoćeš da ga uništiš on ga blokira ;) Nisi mi ništa rekao jesi li probao ono što sam ti napisao da uradiš? Po svemu sudeći, ako ne upali ovo što sam ti napisao ne gine ti reinstalacija sistema ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To je upravo ono što sam ti ja rekao. Uleteo ti je virus ;) Čim prepozna da nečim hoćeš da ga uništiš on ga blokira ;) Nisi mi ništa rekao jesi li probao ono što sam ti napisao da uradiš? Po svemu sudeći, ako ne upali ovo što sam ti napisao ne gine ti reinstalacija sistema ;)

brate dovla gledao sam sve win programi komp je kod mene 4 dana uzet nov ja ubacio XP znaci nema zbog cega jedino ako mu smetaju imam 2 programa za ciscenje regista a net sam koristio samo za forum i za par proverenih sajtova neke banke i to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa onda je jedino logično objašnjenje da ne znaš da instaliraš XP :harhar: ili da ti programi za čišćenje registara prave ludilo... ne znam šta će ti oni uopšte ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema to veze sa registima, ali uopste vidi to ti je neka cudna insalacija tog OS nesto "budzeno" kapiras, nevalja ti to uopste.

Menjaj, rekao sam ti za sta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa izadji kroz "vindovs" ako nisi bas na nekom visokom spratu

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo nisi ti englez nego boki :lol: a drugo mozda je visestruka licnost ili ce ponoviti vise puta kroz razlicite vindovse :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...