Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Lep ti je Stilo,i neka te lepo sluzi.. ;)

Nisam znao da postoji Stilo bez klime,ali nema veze sto nema,moj ima klimu ali ja se celo leto vozim sa otvorenim prozorima,nekako....vise uzivam

...i nemoj da se sekiras sto se tice promaje :D

Nego kako ide taj sa 80KS? Nisam imao priliku ni da vozim ni da se vozim. . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Da da nema klimu, ima 35KS manje... jgb zaljubi se covek a tek posle shvati... ali sreca moja pa nije trajno udacu ga ja :))) sala

Inace vise mi nije ljubimac od kad me izuo za 100.000 dinara u septembru i od tada sam ga zamrzeo...

A sad kako ide, pa dobro...vozio sam ga kad sam se vracao iz rovinja kod rijeke ide auto-put nizbrdo :))) 180 km/h po GPS dok je na cajgeru bilo 200 xexex e sad posto sam u septembru gore vec pomenutom morao menjati menjac jer je kuciste predhodnog bilo puklo nisam ga od tad vozio vise od 150km/h...

Inace stari menjac je imao drugaciji odnos/prenos, auto je bio startniji poredjenja radi na 2000ppm je brzina bila oko 90-100km/h...

novi menjac na 2000ppm ide 120km/h manje je startan mislim da mi je potrosnja veca u gradskoj voznji za jedno 0.5-1l dok je na otvorenom putu potrosnja manja jer je motor rastereceniji...

toliko od bivseg zaljubljenika... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čim ti prijatelju držiš sa 80 ks 180, jeste da je blago nizbrdo, al pretpostavljam da bi mogao glatko 170 na ravnom da održava...ništa njemu ne fali! Bar nemaš muke sa čišćenjem interkulera, raznim kvaziprotokomerima i ostalim turbinskim vratolomijama koje čine tih 35 konja, a koje mnogima od nas zadaju grčeve u stomaku. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nidza

da sam navikao na klimu pa da se zalim, ovako kako mi je bilo pre, tako ce mi biti i sad :whistle:

plus ja stalno drzim otvorene prozore zbog dima i lepih beogradjanki :p

@KGB

nije tajna, placen je sa dugotrajnim cenkanjem - 4120 eura...a kad dodje vreme za prodaju razmisljacu o tome :D

@bokija

kad cemo na pivo??? :thumbsup:

@chikavili

slazem se u potpunosti sa tobom, ali sta da se radi, kad idem na duze putovanje drzacu ga u flizideru :p

aj da ne davim vise ovde otvoricu uskoro svoju temu pa da se zezamo :welcome:

ma boli te uvo za klimu ja zadnjih 4 godine svakodnevno vozim 120 km do posla i nazad i ne bunim se imam klimu ali je ne koristim uopste!ako ti bas bude smetalo stavis mu zadnje prozoresa zabicama i kad je bas topolo malo ih otvoris i da vidis kako nazad duva(Mislim na promaju)a napred nista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čim ti prijatelju držiš sa 80 ks 180, jeste da je blago nizbrdo, al pretpostavljam da bi mogao glatko 170 na ravnom da održava...ništa njemu ne fali! Bar nemaš muke sa čišćenjem interkulera, raznim kvaziprotokomerima i ostalim turbinskim vratolomijama koje čine tih 35 konja, a koje mnogima od nas zadaju grčeve u stomaku. :thumbup:

Ama bre ne može! Tom osakaćenom 1.9JTD maksimalna brzina je 172km/h (kada je nov). Evo podataka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Inace vise mi nije ljubimac od kad me izuo za 100.000 dinara u septembru i od tada sam ga zamrzeo...

Znači, zaboravio si onu tvoju priču kada si ga kupio...znam da me je izašao 1.000 eura jeftinije nego što je inače po oglasima, ali računam da je bolje da ta ulaganja imam postepeno, nego da odjednom dam tih 1.000 više i kupim bolji primerak... :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čim ti prijatelju držiš sa 80 ks 180, jeste da je blago nizbrdo, al pretpostavljam da bi mogao glatko 170 na ravnom da održava...ništa njemu ne fali! Bar nemaš muke sa čišćenjem interkulera, raznim kvaziprotokomerima i ostalim turbinskim vratolomijama koje čine tih 35 konja, a koje mnogima od nas zadaju grčeve u stomaku. :thumbup:

Ama bre ne može! Tom osakaćenom 1.9JTD maksimalna brzina je 172km/h (kada je nov). Evo podataka :)

Ali jako brzo dođe do tih 170km/h (po cajgeru je oko 185). :) Ide jako dobro, vrlo elastičan (maksimalan moment na 1500rpm), a menjač je odlično skockan za tu snagu tako da se retko primeti da mu bilo šta fali - pogotovo na našim putevima. Što se mene tiče, jedina mana je što nema još jednu brzinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Inace vise mi nije ljubimac od kad me izuo za 100.000 dinara u septembru i od tada sam ga zamrzeo...

Znači, zaboravio si onu tvoju priču kada si ga kupio...znam da me je izašao 1.000 eura jeftinije nego što je inače po oglasima, ali računam da je bolje da ta ulaganja imam postepeno, nego da odjednom dam tih 1.000 više i kupim bolji primerak... :whistle:

Nisam zaboravio upravo sam to i ocekivao, ali se puno stvari nakacilo tih dana... stari menjac ispravan ali kuciste puklo na mestima gde idu nosaci, znaci nov polovan menjac, lamela, korpa, zamajac, levi nosac motora, nosac menjaca, dve pecurke, remenica itd... no dobro bilo proslo i to je to...

Ali jako brzo dođe do tih 170km/h (po cajgeru je oko 185). :) Ide jako dobro, vrlo elastičan (maksimalan moment na 1500rpm), a menjač je odlično skockan za tu snagu tako da se retko primeti da mu bilo šta fali - pogotovo na našim putevima. Što se mene tiče, jedina mana je što nema još jednu brzinu.

Nema sanse da dodje brzo do tih 170 kmh... i kad dodje vozio sam mozda 1 minut inace tad je bio na dobri 4000rpm mozda i vise...

Ama bre ne može! Tom osakaćenom 1.9JTD maksimalna brzina je 172km/h (kada je nov). Evo podataka :)

Jel ti slusas sta sam napisao... da je na GPS bilo 180kmh na cajgeru 200 i da sam isao nizbrdo na preko 4000 obrtaja...

Ovde sam vozio najvise po cajgeru 180 kmh sto je nekih 160-165 kmh...

Ne moras mi verovati, ali da te pitam jel ja imam nesto od toga da lazem ili sta vec?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neke novi je slicice:

t10.jpg t11.jpg

ovih dana idu novi diskovi, plocice i najverovatnije novi amortizeri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...