Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Neki vec znaju da sam jurio bravo a kupio sam STILO, nije u top stanju ali je cena bila extra... :thumbsup:

Ima ulaganja i na kraju ce se doci do realne cifre ali ce se makar znati sta je radjeno na njemu i bice razlozeno u vise rata :thumbup: ...

Ovog stila sam kupio - 1.9 JTD, 80KS, 2002 god, nema klimu, presao 200K, reg godinu dana...

72154763.jpg

Toliko do mene, svezeg kupca... :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam video jednog u oglasima bez klime, taman takođe. Neka ti je Bog u pomoći - bilo koja nova kola bez klime su užas. Stilo je još manje-više podnošljiv sa otvorenim prozorima, ali stvarno većina novih kola uopšte ne može da se vozi preko 50 bez da te ubije promaja ili ti izlete bubne opne.

Poželećeš da mu isečeš rupu na krovu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako je cifra bila Ok ( koliko si keširo?), onda ćeš biti osuđen na vožnu spuštenih prozora i 'ajebanu naknadnu prodaju ...

zovu ljudi - ok što je bio van, ok kilometraža, al kad čuju da nema klimu -ne dolaze ni da ga vide !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne smarajte coveka,dosta mu je sto se z...bao pa umesto Brava kupio Stila. :lol: :lol: :lol: Bas je simpa auto.Kad uprzi zvezda a on utvori prozor pa samo ispruzi rukuda opipa one oznojene devojcice sto protrcavaju pored kola,bice krivo onima koji to ne smeju da ne bi pokvarili temperaturu.Bas je fin autic,pravi pozer.Koja klima od nje se putnice zakopcavaju,umesto da se raskopcavaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih bas toliko potencirao na klimi, posto je i sam retko ukljucujem, volim da vozim sa otvorenim prozorima (pushach ;)), ali zaista ponekad bas znaci. Pogotovo pri duzim putovanjima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nidza

da sam navikao na klimu pa da se zalim, ovako kako mi je bilo pre, tako ce mi biti i sad :whistle:

plus ja stalno drzim otvorene prozore zbog dima i lepih beogradjanki :p

@KGB

nije tajna, placen je sa dugotrajnim cenkanjem - 4120 eura...a kad dodje vreme za prodaju razmisljacu o tome :D

@bokija

kad cemo na pivo??? :thumbsup:

@chikavili

slazem se u potpunosti sa tobom, ali sta da se radi, kad idem na duze putovanje drzacu ga u flizideru :p

aj da ne davim vise ovde otvoricu uskoro svoju temu pa da se zezamo :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ovoj slici auto izgleda sasvim fino, ako te ne mrzi okaci jos slika, slikaj ga iz raznih uglova, i okaci slike unutrasnjosti da vidimo kako je ocuvan. :) A sto se klime tice i ja moju retko kad palim, ne znam zasto ali volim da vozim sa otvorenim prozorima. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican Stilo, daj slike unutrasnjosti sto rece Nenad, a sto se tice klime valja je imatu u danasnje vreme, moze bez klime da se vozi nije problem ali je lepse sa njom, BTW ja uvek palim klimu kad su vrucine i stvarno je lepse i lakse voziti pogotovu ako idete na neko putovanje, ih koliko je puta ona mene spasila, ali to nikako ne znaci da je Silo ovaj los, naprotiv odlican je ali mu je to izgleda jedina mana po meni koja nije tako velika jer auto moze da ide i bez klime, setite se koliko ljudi je pre deset godina-petnaest godina vozilo auto sa klimom pa niko nije pravi pitanje oko toga.

Super Stilo da ga vozis dokle ti hoces a onda na nesto bolje, puno srece.

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

mašina stvarno deluje super spolja, ako je i enterijer isto takav, ja bi te postavio za glavnog trgovca ovde u FLCS !!! :respect:

nađi i meni jedan takav ako može u zamenu za ovo moje traktorče ... :cool::whistle::whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

KULTURA

Prvo da Vam se zahvalim na lepim zeljama.

GLOBALNO ZAGREVANJE

Meni se auto extra svideo, zapucao u NS da ga kupim, onako zaslepljen nisam ni citao sta sve ima :D, kad sa video auto uzivo to je bilo to, posle je receno da nema klimu, ali je vec bilo kasno.

RENESANSA

Videcu da slikam ovih dana, ali posle pranja, ova kisa je extra zaprljala sve, plus treba imati stila za to :p.

VREME

Od kad sam ga uzeo stalno je imalo nesto da se radi oko njega, posle dijagnostike i velikog servisa ostale su neke sitnice, koje zivot znace.

FENJER

Svetlo tablice (tj sijalica od 5W za 30 dindzi) ubi bord da pisti stalno, dok sam je zamenio sve sam poskidao malo je hvalilo da skinem i zadnja vrata :S

HARFA

Sirena nije radila pa sam kupio nove dvotonske, sad mogu da idem na svadbe komotno :D, ali nije to bio problem nego dok sam nasao gde su - oci su mi ispale.

SRBIJA

Nisam mogao da pojacavam muziku, jer se tockic bio odlemio to sam na kraju saznao. Dokaz da ne postoji nista lako i jednostavno. Saznam da samo BG Elektronik popravlja fabricke muzike, kontaktiram ih i prebace me na servisera koji mi preko telefona kaze da dodjem da pogleda koji je model u pitanju i da cemo sve na licu mesta da zavrsimo.

Da ironija bude lepsa ja zapucam u servis odmah, ali riba na prijemu u servis me posalje u ovlasceni servis citaj Deltu da skinu CD jer oni to ne rade, pa da ostavim muziku u servisu na 7 dana jer je serviser sa kojim sa pricao otisao na mini odmor od 7 dana (pricao sa njim u 12h, u 14h sam bio kod njih), pa ponovo u Deltu na vracanje, znaci minimum 100km po gradu plus nerviranje, 7 dana bez muzike i jedno 50 evrica.

SRBIN

Odem kod ortaka koji ugradjuje samo auto muziku tj time se profesionalno bavi, da skinemo potenciometar i da kupim njega posebno (treba mi ovo, za sta?, nije te briga :p), kad smo skinuli cd i otvorili, potenciometa se bio odlemio ali je jedna nozica bila pukla, to smo nekako premosili i muzika je proradila kao da je iz fabrike izasla, a sve to sam zavrsio uz po 2 piva.

Eto cisto da znate kako se gluposti lako srede, ako neko ima problem slicne prirode neka me slobodno kontaktira, a uskoro mozda i otvorim servis za sitnice :p.

Edited by Krle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao vozac moras da se naviknes na takve i slicne gluposti. Mada kad malo bolje pogledas to i nije glupost ako ti remeti normalan zivot. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@KGB

nije sve tako bajno kako izgleda, auto je izgledao tako pre registracije i odlaska na more, umedju vremenu je malo ocesan (to da se sredi je oko 90e + 60e ostale ogrebotine), tokom kupovine je bord izbacivao brdo gresaka ( koje su otklonjene tokom dijagnostike) i devojci su pare bile preko potrebne. Puno se stvari poklopilo na moju srecu, vreme ce pokazati, za sad sam preko zadovoljan.

@chikavili

kao sto i sam naslov kaze :p

vidim imas dobar blog, samo tako nastavi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

znači imamo još jednog optimistu koji kupuje auto sa ogrebotinama i komp bagovima - Welcome & join the club !!!

jedino ako nisi poznavao devojku od ranije ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam je poznavao, ali smo caskali u kaficu uz pivce do nekih 1h :p

p.s. ostavila je cak i sliku :p:P:p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazili ste, gledaj te :thumbsup: nikako da stignem da uslikam auto kako treba, ovo je nesto da blic pre neki dan...

2dh5i6h.jpg

23r4a9u.jpg

whekn4.jpg

20px3jp.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo da osvezim temu, pred dolazak na skup u onu tamo nedelju :)

U medjuvremenu sta sam sve radio na mojoj MAKINI (sto bi rekli italijani) - posto nisam imao sus-pleh njega sam ugradio, kupio 4 gume Michelin Alpin 195/65/15, prednje diskove CAR i plocice LUKAS.

Sitnice, tipa remontovanje alternatora, kao i crkavanje mnogobrojnih sijalica (pepeljare, tablice i fara) uvek ima kod naseg ljubimca.

Poslednje je bilo posle bliskog susreta sa TAXI vozacem koji je uzgred budi receno pobega sa lica mesta. Naplatio osiguranje i to u Srbiji izuzeteno brzo, od cukanja posle 15 dana uzeo zapisnik policije i nakon 5 radnih dana zavrsio sa osiguranjem, naplatom i servisom, limarske radove radio u Radulovicu, malo su ispravili levo krilo i prefarbali isto kao i kompletan prednji branik.

Ovo su najsvezije slike slikano juce.

Album slika

_00000001.JPG

_00000002.JPG

_00000003.JPG

_00000004.JPG

U utorak sam se vratio iz Milana i mogu vam reci da tamo ko je vozio Stila sad vozi novog Brava, a ko je vozio Punta sad vozi Grande Punta, jer ih ima na tone. Sto se tice italijana bas gledaju na svoju auto industriju sve same Alfe, Lancie i Fiati.

Inace za 7 dana tamo video sam svega 5-6 karavana, desetak sa 5v i najmanje Stila sa 3v.

Sto se tice vozila iz Italije, cisto da znate da ne postoje kola koja tamo nisu udarena, ogrebana i slicno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

KULTURA

Prvo da Vam se zahvalim na lepim zeljama.

GLOBALNO ZAGREVANJE

Meni se auto extra svideo, zapucao u NS da ga kupim, onako zaslepljen nisam ni citao sta sve ima :D, kad sa video auto uzivo to je bilo to, posle je receno da nema klimu, ali je vec bilo kasno...

Stvarno opisujes slikovito. Na slican nacin sam i ja kupio mog Stila, ušla voda u uši, iskeširao i šta mi bog da!

Nego, imam isti problem kao i ti, ne radi mi sirena, ne mogu da nađem gde stoji, i pisti mi board zboj j.....sijalice od tablice. Kako si skinuo šrafove? Dođe mi da izlomim celu lajsnu i da kupim novu!

Pozdrav, Aleksandar

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ne radi mi sirena, ne mogu da nađem gde stoji...

Pogledaj:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=38274

Inače, lako se nalazi ova tema čiji link sam ti dao...samo prvo pročitaj ovo:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=40109

:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, sorry. Nov sam pa mi nemojte zameriti što ponekad promašim Topic. Trudiću se da se to ne dešava! Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslednji kvartal 2001., cela 2002. i 2003. godina, pravio se Stilo 1.9JTD sa 80 KS, koji nema turbinu promenljive geometrije i interkuler... :thumbup:

@ALeksandar_sa_Stilom

no problemo... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...