Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
bokija

Vanredno okupljanje

Recommended Posts

Pa nije hteo odmah da krene, sad je izgleda osmatrao okolinu, mesto za servis, klijentelu i nacine placanja.

Videces kad se on uskoro pojavi u Nisu sa svetlecom reklamom i tim cekicem u ruci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
77101619.th.jpg

Eto jedne slicice sa ovog naseg skromnog mini okupljanja. Ja slikao, ostali su drzali bokiju posto je prepio :)

ima i par slicica na bokijinom aparatu, ali to ce on da postavi kad se vrati.

... aj` u dva`jes marke da su svi benzinci plinare.... jer znajuci onog nasheg ekologa sto ih je okupljao. tesko da je bilo benzinjara samo da bi rekao da se ceo jug Srbije voza na plin i to 2x brze od benzinaca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj te marke :D jer jedan od benzinaca nije na plin (crveni tipo)

moze i u eurima nije frka uopste

Share this post


Link to post
Share on other sites
:secret: Zlox, vrati pare Manetu, i evo jos tol'ko. Nemoj da se brukamo zbog dva'es marke, gde ce nam dusa. :innocent::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ali volim kladionicarima da uzimam pare :S

...moram da ti ispricam jedan vic...

Otac zemunac malom zemuncu objasnjava matematiku...

sine, imas 5 jabuka ja ti uzmem 3 i koliko ti ostaje ?

kome bre ti uzmes 3 jabuke odgovara mali muze-konza...

Naravoucenije...

od Zemunca tesko da ce` da uzmes nesto....

...Zemunac

P.S Ako nadjem 20 marke rado cu ti dam....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo vas citam ...Eve me sad stigoh s puta.Obiso vise od pola Srbije.Osto bi jos al ne mogah da smirim stucavicu.Nek umru zlobnici al mi plinare napravimo krug od 1200 km za 3500 rsd,to nema ni u luna parku.A kad se malko odmorim i odsamutim okacicu i neke slike u ime paradajz turizma. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jok pojeo sve sto je bilo u celom kraju, pa digo ruke i otiso kuci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam Svratio u Nisku Banju pa smo rucali u Gurmanovoj Tajni.Bese dobro i obilno.E onda su shvatili da sam regionalna opasnost pa su me zamolili da odem. :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

BtW,ako niste znali kako je nastao Fica?Nishlija kovao Bubu....

94161430.th.jpg

16643863.th.jpg

17703459.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad mogu indijci uz pomoc slona da prave pezoa od njihovih nekih kola mozemo i mi srbi od bube ficu.nego jel ti dobro?koliko si vec na forumu a nisi dobio packu od odgovornog osoblja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne volim da jedem pre putovanja... obavezno zaspim posle toga. Zato inače i ne stajem nikad usput koliko god daeko išao ili eventualno piš-pauze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa gde smes da jedes dobio bi na tezini kola i dusman bi te sacekao negde iza krivine da te odere

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se okupljanja tice,imamo i zenske clanove koji su se sa odusevljenjem slikali sa predsednikom kluba

32925722.th.jpg

84101177.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde kad se oporavis od ljute hrane svrati,keca mi se zabrinuo za tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja ne volim da jedem pre putovanja... obavezno zaspim posle toga. Zato inače i ne stajem nikad usput koliko god daeko išao ili eventualno piš-pauze...

Pa i ja...Zato i jedem pre puta,a osiguram se sa nekim pivom preko toga. :whistle:

ajde kad se oporavis od ljute hrane svrati,keca mi se zabrinuo za tebe.

Prvo moram do Glass servisa...Preso sam skoro 1200 km,da bi pred beogradom neki kamion izbacio kamencic i okrnjio mi soferku. :crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umalo nisam zaplako od srece kad sam video.Doslo mi da vezem crvenu maramu,al sam se uplasio da se ne zatrci neki gejov.Ima svakakog sveta ovih dana u Nishu. :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Juce sam Svratio u Nisku Banju pa smo rucali u Gurmanovoj Tajni.Bese dobro i obilno.E onda su shvatili da sam regionalna opasnost pa su me zamolili da odem. :lol: :lol: :lol:

...pa jes, zakljucili ljudi da se neizdrzivi miris kupusa shiri iz pravca tvoga prevoza pa te ljubazno zamolili da odes...hahhhahahaha :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze,mozes samo da umres od muke.Kad uspes da izvalis 1200 km za 3500 rsd i sit se navozas,javi se. :lol: Inace,kome jos smeta miris kupusa?Samo Macdonalds generaciji koja se tovi kartonom ko kalifornijske gliste.Mene licno nagoni na obilazenje samo kad stignem nekog dizelasa koji stvarno ostavlja smrad iza sebe. :sick:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Druze,mozes samo da umres od muke.Kad uspes da izvalis 1200 km za 3500 rsd i sit se navozas,javi se. :lol: Inace,kome jos smeta miris kupusa?Samo Macdonalds generaciji koja se tovi kartonom ko kalifornijske gliste.Mene licno nagoni na obilazenje samo kad stignem nekog dizelasa koji stvarno ostavlja smrad iza sebe. :sick:

hahahahhah, nemoj brate da se ljutis samo se shalim, zanam da se nerviras oko zabluda o plinu pa mi zabavno da te bockam....

P.S Ja na put od 1200km idem avionom, a ne kupus...m :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...