Jump to content
FAS Goran
gaggi

Fiat Stilo - bulb failure ; num plate bulb

Recommended Posts

Kontrolna sijalica na salt tabli nije pokazivala da mi je pregorela sijalica na srednjem svetlu.

 

sta je problem ?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima :D , Meni na stilu 1.9 JTD, na levoj strani , jedna sijalica pozicije ne radi, a na kompjuteru mi ne prijavljuje nikakvu gresku. da lito tako treba, ili bi morao da prijavljuje gresku za tu poziciju? razmisljao sam da neko nije nesto cackao oko kompa pa pogasio sve sto bi moglo da se pali :D. Ako neko zna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e hvala ti puno,,  dobro je, mislim nije nista strasno, samo me zanimalo da lije to tako, inace kupio sam auto prosle nedelje, i za sada ide ko mecava, ali tek treba veliki servis da odradim, cisto radi sebe, posto nemam informacije o prethodnim servisima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko se secam, pisti samo ako crknu obe pozicije u faru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja ga dosada nisam vozio pa nisam upucen u sve njegove fore i fazone, mada sam citao dosta o njemu po ovom forumu, ima korisnih stvari :D, mogu da kazem da sam za ovih 7 dana i predjenih oko 200 km cellih :D, prezadovoljan, dok nesto ne rikne , al nadam se da nece skorije :)



Inace, jel mogu u ovoj temi da postavim slike stilidze? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko se secam, pisti samo ako crknu obe pozicije u faru.

Malo po sećanju, malo ... ;)

Po secanju iz onih njegovih manual-a.

Mijailovicu, pa zar mislis da bi na MOM :) Stilu bilo moguce da ne rade obe pozicije u faru pa da to znam iz iskustva ;) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Napravi novu temu u predstavljanju ...

zulutapka

Preteče me ovaj drugi ,al' ništa manje bitan , Ivan ! ;)

zulutapka

 

Jbg , sorry . Sledeći put imaću više obzira. Totalno zaboravio na TNG varijantu.  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo ovo:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=54144

 

Pa ovo:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=54042

 

I, tako bi sam video da ne treba da otvaraš novu temu sa naslovom od 500 slova u njemu :), nego bi korišćenjem pretrage foruma pronašao ovu temu koja se već bavi time i video šta su mogući uzroci problema. Sve to je mnogo brže i tebi korisnije nego da otvaraš temu i čekaš da ti neko odgovori jer to što te zanima već ima napisano. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad pritisnem kocnicu pojavi mi se Rr indicat. bulb failure

Zamenio sam sve sijalice na zadnjem faru ali opet, cak sta vise mi se desavalo da kad pritisnem kocnicu mi se usmesto stop svetla upale svetla za rikverc. To sam sredio tako sto sam mrdao rukom konektor (zaruljicu) i nasao pravi polozaj ali i dalje pisti i ISPIRA MI MOZAK!

 

Predpostavljam da je problem konektor sa slike ali ne znam da li treba da se naprska kontakt sprejom ili da se menja. Ako se menja bio bih zvahvalan kad mi neko objasnio kako , da ne kidam zice bez veze :D Hvala unapred!

 

cxca63004.jpg

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pročitaj sada, nakon spajanja tema, sve ranije napisane postove (odgovore) u njoj. Videćeš šta sve može da pravi problem, počev i od tih novih sijalica... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mitaStilo

Jesi bio juče na Novosadskom oko 10-11 uveče sa sivim Stilom 3v? Video sam jednim kome light show kreće kada pritisne kočnicu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad pritisnem kocnicu pojavi mi se Rr indicat. bulb failure

Zamenio sam sve sijalice na zadnjem faru ali opet, cak sta vise mi se desavalo da kad pritisnem kocnicu mi se usmesto stop svetla upale svetla za rikverc. To sam sredio tako sto sam mrdao rukom konektor (zaruljicu) i nasao pravi polozaj ali i dalje pisti i ISPIRA MI MOZAK!

 

Ako mrdanjem sređuješ situaciju neće da valja. Pogotovo ne vezano za struju. 

Vidi tačno šta je uzrok da ti ne izgore konektori ili nosač sijalica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Igor nisam :D

Ma problem je u konektoru, sve sam sijalice promenio i opeeeet, cak sta vise sad kad pritisnem kocnicu i dok mi rade prednji brisaci pale se i zadnji, masa je u pitanju ali ne znam gde sta kako :D. 100% sam siguran da je konektor  na levom faru glavni krivac, sutra cu da kupim kontakt sprej pa da probam, mislim da je crna zica stop svetla malo nagorela ali radi... Ako neko zna kako da je izvadim (pa skratim) i vratim...

Edit: Nasao http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=29635&page=8

Edited by mitaStilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...