Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
zoki

Lancia Lybra - ključevi ostali u zaključanom autu

Recommended Posts

Vlasinsko jezero, auto kamp Vlasina ,borova suma, rostilj ,idila I... ZAKJUCANI KJUCEVI U AUTU :wallbash:

Sta bi ste vi uradili da ste bili na mom mestu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazio da mi neko ne pojede rostilj dok obijam svoj auto.... :guitar:

Salim se naravno, meni tako ostali kljucevi u autu , doduse u Jugu, pa epilog pretpostavljam znate. :ninja:

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se isto desilo u selu, a rezervni kljucevi u BG-u ;)

necu da odajem kako se otvara punto, ali za svaki auto postoji reshenje bez razbijanja stakla... malo zice i problem reshen ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvucis kao da postavljas pitanje jer si nasao dobar odgovor,pa sad oces da vidis sta ostali mogu da smisle.Ipak ne znamo o kom se autu radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je Lancia Libra. Nazalost radio je pijuk na malom staklu zadnjih vrata.Mozda ima resenja ali ja tad (u sredu) to nisam znao. Staklo sam platio 30 evrica.

Kako se to desilo : klinac se igrao sa daljincem-otkljucavao i zakljucavao. Medjutim jedna vrata nisu bila zatvorena i alarm je stalno sam signalizirao i otkljucavao vrata. Posle jedno pola sata ustanem ja da zatvorim vrata da dim od famoznog rostilja neudje unutra.Samo se culo-tak- ja pogledam kjucevi na sedistu.Okupilo se pola kampa , cimali, lupali po krovu - on mucenik pisti, blinka, ali nece da se otvori. Epilog znate.

Posle klinac prica komsiji- tata uzima pijuk i place.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaki auto se može obiti prilično brzo i lako, a ima više načina... Ja sam sličnim povodima obijao nekoliko automobila... ja sad ne znam tačno, ima li Lybra unutra dugme za otključavanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites
meni se isto desilo u selu, a rezervni kljucevi u BG-u ;)

necu da odajem kako se otvara punto, ali za svaki auto postoji reshenje bez razbijanja stakla... malo zice i problem reshen ;)

U punta se ulazi kao u cvecaru, nije neka nauka... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi sasvim jasno kako se desilo to čudo. Ključ bi trebalo da ima sopstveno dugme za otključavanje i zaljučavanje. Ukoliko je čuveni Siemensov čip crkao, verovatno imate posebni daljinac. U svakom slučaju tih 30 e nije ništa u poredjenju sa parama koje meni traže da mi naprae rezervni ključ... Od 150 - 200 e. Uživajte. Deci nemojte više da dajete ključeve. (Ni ženi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nekih modela automobila ima dugme unutar kabine za otključavanje vrata... na primer to sam prvi put video još pre nekoliko godina na Mercedesu C klase koji se čak i sam zaključa kada brzina pređe preko 40km/h... takođe to ima gotovo svaki Audijev model od 2000 pa naovamo itd... Kada sam obijao službenog Audija (koji se samozaključao zbog alarma) tako smo ga otključali... malo nategli vrata i nekom šipkom kliknuli :)

Ali pošto vidim da na Lybri nemate to, a da opet ne bih svašta pisao, predlažem da skinete tapacirung sa vozačevih (ili suvozačevih) vrata i prostudirate mehanizam za zaključavanje... verujem da će vam sinuti neka ideja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
...na primer to sam prvi put video još pre nekoliko godina na Mercedesu C klase koji se čak i sam zaključa kada brzina pređe preko 40km/h...

I Stilo ima opciju da se sam zaključa kada se pređe 20 Km/h... :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas to htedoh da napise i ja Neso, mnogo dobra opcija, ja prvi put seo u stilo i krenemo ortak i ja kad ono smekerski klik reko sta je ovo, kaze kad predje 20Km/h sam se zakljuca, meni se bas dopalo bas je smekerski nema sta + bezbednost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma šta je tu šmekersko 'leba ti? :D Povezeš neku cicu i ono ti se kao zaključa i kažeš joj - ma to je tako automatski, a ona ti *ebe mater jer zna da to ima samo samo u Audiju i BMW-u, a ne u skrnavom Fiatu :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako zna da ima samo na Audiju i BMW-u onda ne zna nista i trebalo bi je necemu nauciti bas onda kada se zakljucaju vrata :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naj bitnije je u pogledu cica da su vozači Fiata počeli da prave opasnu konkurenciju vozačima Audija i BMW-a :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si imao kući ili negde rezervne ključeve, mogao si pozvati telefonom da taj neko tamo samo stisne dugme, signal uđe u mikrofon i izađe na tvoju slušalicu i otključa vrata.

BEZ ZEZANJA!

Druga fora, udalji se od auta tako da daljinac više ne hvata, onda se pomeri još metar dalje, nasloni privezak daljinca na glavu, stisni i voala, dobacio je :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...