Jump to content
FAS Goran
zlox

Predlog za ne-Beogradjane - Okupljanje i sl.

Recommended Posts

na sajmu motora i nautike je bila 300 dinara. za sajam automobila ne bi trebalo da bude vise od 400... a vrlo verovatno bi mogla da bude i 300

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Nije Motorpassion, nego Motopassion

Što je veoma važno, jer me sigurno nisi mogao ništa razumeti sa tim jednim slovom viška...Hvala ti.

2. Nije samo Manfred isao, bio je i chikavili, a i goran abarth i verovatno jos 750 000 ljudi

Ja znam ko je bio na osnovu toga šta mi je rečeno...i, naravno da nije bilo pitanje ko je sve bio bilo gde na sajmu...

Za dalje....nemam komentara... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde sad (ti)tulum,niko ne zove ni nas domace a kamoli ljude tatane :p:fun::guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a je l` ima ljudi sto iz ns-a dolaze na okupljanja?

ja bih dosao, al me j**e voznja po bgu, slabo znam grad...

a i finansijski je lakse kad bi nas doslo vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemas potrebe za voznjom po bg-u. Ides auto putem do gazele i kod sava centra se iskljucis. Posle imas 500 metara ;)

aV2kzSnS.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, bolje da si kupio neki vrh GPS nego što si olupao auto. Al' sam mudar. :D Šalu na stranu, ja sam prevashodno zbog NS-a i uzeo GPS, doživeo sam prošlo leto nervni slom jureći određene adrese svaki dan gde sam morao da stignem, još onako umoran, a preko noći puno radno vreme fotkao Exit. Još je NS relativno lak za snalaženje, ali zabosti baš određenu adresu...

GPS se bre mora imati u kolima, čak i u Begeu mi pomogne samo tako, a maltene pola života ne izlazim iz auta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se. Jeste da ga koristim jednom u 3 meseca, ali tada jako dobro posluzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam vala stizao u najzabitije krajeve Bosne i Crne Gore i apsolutno mi nikada nije bila neka frka za GPS-om. Čak se i po BGu snađem relativno lako PlanPlus u kombinaciji sa laptopom je keva ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mora cak ni laptop, samo karta, jedan suvozac i napred...

Ali bi GPS zamenio sve to :thumbsup:

Stvcarno cu se potruditi, ali ce sad to biti malo zeznuto jer stize aprilski ispitni rok...

Edited by vicaNo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je snalaženje u BGu JEDINI problem, 'će da te sačeka neko, ili svi da te sačekamo... sačekušu ćemo da ti organizujemo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dovla ako bi mogao coveku da pomognes malo oko aprilskog roka josh, to bi bilo idealno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

:thumbup:

to oko roka kad bismo sredili onda bi ja makar i peske dosao...

jbg zajebana ova nauka, samo :coffee::coffee::coffee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se pretodnih dana bacio na računanje, i ja sigurno dolazim svojim auto jer su mi svi troškovi oko 2500 (benzin+putarina), tako da kad bude pao dogovor za okupljanje ja dolazim makar i sam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd', ajd' samo ti nama dodji mada mislim da bi bilo mnogo isplativije da pokupis jos nekoga iz Nisa pa podelite troskove, ali kako hoces samo ti nama dodji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima još jedan "kolega" iz Niša koji bi pošao ali se još nisam ni cuo sa njim, pa ni dogovarao, sve u svoje vreme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro ti nama dosao...

mozda je najbolje da sacekas da organizujemo rostilj, pa da podje vas par i lepo se provedete...

ovako je malo bzvz da dodjete oko 5, ostanete do 7 i vracate se uvece kuci... duze traje put nego ostanak ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

obicno do sada nismo ni jednom pravili rostilj... ali kad ga budemo pravili bice oko 12....

a kad pravimo okupljanje, nalazimo se oko 17:00 h nedeljom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako dolazim svojim autom na sajam, ostaću još jedan dan, pošto verovatno dolazim u subotu,a za roštiljanje meni nije problem ni da krenem u 6,7 sati nebi mi bio prvi put da zapucam negde ako rano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...