Jump to content
FAS Goran
Semi

Presvlačenje kožom

Recommended Posts

P3230389.jpg

volan i ručica menjača na mom stilu:


P3230390.jpg

 

u kombinaciji sa perforiranom kožom.


Volan je odrađen 15 meseci pre nego je uslikan .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planiram da se upustim u projekat presvlacenja vrata i prenjih i zadnjih..Stilo 5 vrata u pitanju...

Istrošilo mi se platno, izlizalo, izgubilo boju...na nekoj od tema sam vidio kako skinuti prednje tapacirunge...valjda nije tesko ni zadnje...

Eh sad me interesuje, jel se ko zabavljao vec sa ovim u kucnoj izradi...ne mislim kožom nego nekim finim svijetlim materijalom...jel to tesko izvesti...imam strucno lice da mi skroji platno, mislim sve dobro izmjeri i izreze..ali za ostalo sam prepusten sebi...sta velite, iskustva????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da se pohvalim i podelim jednu informaciju sa vama.

 

Juce sam skinuo volan, u ovakvom stanju:

IMAG0025.jpg

 

Malopre sam otisao po njega, i evo rezultata:

IMAG0028.jpg IMAG0030.jpg

 

Cena: 35e

Info: Grifon Leather, Petrovaradin

Veliko hvala za ovu informaciju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planiram da se upustim u projekat presvlacenja vrata i prenjih i zadnjih..Stilo 5 vrata u pitanju...

Istrošilo mi se platno, izlizalo, izgubilo boju...na nekoj od tema sam vidio kako skinuti prednje tapacirunge...valjda nije tesko ni zadnje...

Eh sad me interesuje, jel se ko zabavljao vec sa ovim u kucnoj izradi...ne mislim kožom nego nekim finim svijetlim materijalom...jel to tesko izvesti...imam strucno lice da mi skroji platno, mislim sve dobro izmjeri i izreze..ali za ostalo sam prepusten sebi...sta velite, iskustva????

Pa jel moguce da ovo niko nije imao potrebu raditi...izgleda da sam kupio najofucanijeg Stila na Balkanu..:-(

Sent from my Grand X Pro using Tapatalk

Edited by jasko__

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko nije radio jer je komplet enterijer za stila 100-150 e ;)

Obidji malo otpade...mozda nadjs samo tapacire.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerujem da je tako..ali sam htio da odradim za male pare uz svoj trud..a tih 150 eura (kad ih budem imao), mogu utrositi na bitnije stvari..npr reparaciju turbine i sl...

Sent from my Grand X Pro using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opalio mi lik pricu da mu treba za lijeka,operacije i ja bez detaljnog pregleda pazario...

Prva kupovina auta u zivotu i opekoh se..al neka skole,za ubuduce..sad se trudim da sredim sta se moze...svaka pomoc dobrodosla...

Sent from my Grand X Pro using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

150 e je kozni enterujer,za 100 moze ovaj od platna.Znaci prodas svoj za 50e i dodas jos 50e ;)

 

gde ima kozni za 150€ ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Presvukao sam volan, rucicu menjaca i kozu oko menjaca. S obzirom da sam vise nego odusevljen (sto nije bas cesto) iskopao sam nekako ovu temu da bih svima koji zele da presvlace volan i sl olaksao izbor. U pitanju je Storelli autotapetarija, Novi Beograd, a evo i telefona 0607669922

 

 

Cena je oko 60€ za sve ovo, tj volan je 40€ bez obzira na izbor kože.

 

WP_20141230_16_44_29_Pro.jpg WP_20141230_16_44_34_Pro.jpg WP_20141230_16_45_58_Pro.jpg WP_20141231_08_27_26_Pro.jpg WP_20141231_08_27_39_Pro.jpg

 

WP_20141231_08_27_53_Pro.jpg WP_20141231_08_28_09_Pro.jpg WP_20141230_16_45_09_Pro.jpg

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlicno je ispalo , video sam ja ovo vec i ranije kod storelija , i ja preporucujem sve akcije kod njega :)

 

idem i ja da radim za koj dana pa cu se javiti sa utiscima :D

 

edit/ oce neko da mi pomogne oko skidanja rucice :D hahaha

Edited by stefankmn

Share this post


Link to post
Share on other sites

imaju li neki sajt? Ja sam hteo da presvlacim sediste na motoru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...