Jump to content
FAS Goran
Semi

Presvlačenje kožom

Recommended Posts

Jeste Vili tacan je info kako se dolazi do tamo, ja sam isto sa Nidzom seo dok se nije zavrsio volan na picence, pa onda na fizikaliju, xaxxaaxa, zna ninja ocemu pricam, xaxaaxxa, a jos sam imao i besplatnu voznju po Pancevu....

Ma bilo je do 00 te subote, mnoge korisne stvari sam zavrsio tada, pomogao sam sebi i drugima....

Zar ne Nikola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jes brate bilo cool;

al nisi pito na telefonu kad si se javio ono pitanje za raspoznavanje........

progledo sam ti kroz prste taj put jerbo si mlad i ima vremena da se nauchi...

ajd ko dolazi nek se javi pa idemo..... :thumbup:

Edited by ninjapvo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde kacite slike tih ne sunacenih volana,da vidimo kako to izgleda.Mada dok se vi izredjate kod majstora on ce da se istripuje kako je u velikom poslu pa ce da podigne cene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemojte da ste blesavi pa da mu ne prijavite da ste iz Fiat kluba i da je dobio besplatnu reklamu ovde - tj. da na isti način može da dobije i besplatnu ne-reklamu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zar nije lakse uzeti vec fabricki kozni volan. Bar ih za fiate ima kao beep. Za Stila/GPunto ima da se nadju vec od 60-80e sa sve komandama u EXTRA stanju. Verujem da su za ove starije jos povoljniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu. Ja sam trazio sporting volan sa airbag-om za djunta i cene su prilicno masne. Najjeftinije sto sam nasao (ali mi je zbrisao ispred nosa) je bilo za 80€.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Presvlačenje volana? Provereno najbolje radi Sova na N.Bgd-u. Već dva volana sam radio kod njega i nisam se pokajao. Svi drugari koji su videli volan misle da sam naručio iz originala. Jeste 70e, ali vredi svaki cent. Koža je prvoklasna, a iskustvo od 10tak godina govori za sebe. Sova. 064/176-3364

63750566.th.jpg

Pq186ca9.jpg

A ovo je drugarov airbag (po meni odrađen bolje od originala).

67330059.th.jpg

Istina je da pravim reklamu, ali imam samo reči hvale.

Ovo je moj drugi volan koji nije imao kožu.

36739117.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno dobro odradjeno! Ali ja bih ipak voleo da vidim kako izgleda volan presvucen u neku glatkiju kozu (neku koja nije mat)

jer mat koza skriva dosta nedostataka. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole pisao ja za Sovu na pocetku i ostavio kontakt telefon da si citao video bi, elem ja sam im rekao za Sovu ali je i Sova najskuplji, pa sam im dao broj coveka koji nije skup a isto tako kvalitetan kao Sova ali je iz PA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me koliko kosta da se sedista presvucu kozom, ne vestackom, nego pravom, a pored toga koliko i za tapacire? Da me forumasi nespopadaju "mislis da u Tipo stavljas kozu", odgovor je Ne, ali bih voleo da znam nesto vise o tome,pa mozda jednog dana u nekim novijim kolima itd... Koliko vidim ovde nema ovakva tma, a trebala bi da bude..

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je 1000e, onda je to sibanje po usima.. A nisam primetio da neko prodaje kozna sedista, ne znam ni sto bi to neko prodavao ako nisu iscepana, ostecena itd... Vrlo retko se moze naci takav oglas:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod svih tih majstora koji presvlace volane/rucice, pretpostavljam da se njima donoski skinut volan/rucica, tj. oni ne rade skidanje ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me koliko kosta da se sedista presvucu kozom, ne vestackom, nego pravom, a pored toga koliko i za tapacire? Da me forumasi nespopadaju "mislis da u Tipo stavljas kozu", odgovor je Ne, ali bih voleo da znam nesto vise o tome,pa mozda jednog dana u nekim novijim kolima itd... Koliko vidim ovde nema ovakva tma, a trebala bi da bude..

Ja presvlacim sedista od koze za 500-600e u zavisnosti od toga sta musterija zeli. A sto se tice tapacira morao bih da vidim slike. Sve ukupno nije vise od 700e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu, interesuje me da li postoji boja za kožu? Naime, na volanu na jednom mestu, počeo je da se skida lak. Nema oštećenja u smislu iskidanih površina, nego jednostavno se lak skinuo. Imam neki strašan osećaj da mi to sestra kad vozi grebe noktima, drugog objašnjenja nemam, pošto ja na tom delu volana ne držim ruke...

Dakle, da li je neko imao iskustva sa tim bojama, jer glupo bi mi bilo da radim reparaciju volana zbog toga jer je sitno, a bilo bi super kad bih mogao da zamrljam nekom bojom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jos, pogotovo leti, u kombinaciji sa znojavim dlanovima...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da dam svoju preporuku za Zvonka iz PA.

u subotu sam kod njega radio presvlacenje volana i i rucice menjaca i odusevljen sam.

kranje su profesionalni, na licu mesta skidaju volan i rucicu, i rade. ukoliko ti treba auto mogu da ti namontiraju zamenski volan da mozes da se provozas i posle vratis po svoj, medjutim ja sam sedeo u lokalu u blizini i sacekao da zavrse (trebalo im je oko 3,5 sata)

zadovoljan sam i cenom i kako je uradjeno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slobodno napisi i cenu i stavi i neku sliku radova, ako te ne mrzi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...