Jump to content
FAS Goran
Semi

Presvlačenje kožom

Recommended Posts

Da li neko zna ima li u NS neko ko radi presvlacenje volana? I kako se krecu cene?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim da konkretno trazis novi sad tu ti ne mogu pomoci,beopgra,sova radi perverzno imas i popust ako si vlan kluba a pritom ima i dosta volana pa mu ti ostavis svoj on ti ubaci obican da mozes da vozis dok tvoj ne bude gotov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima Novi Sad, ima jedna zena sto radi, drugaru je uzela mislim 60e da presvuce u kozu na BMW-u i fenomenalno je uradjeno, mogu se respitati za broj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rade u Novom Sadu presvlačenje volana. Servis se zove "Autotapetarija Markov" i nalazi na Adicama, ulica Branka Ćopića, ne znam koji je broj (posle Lupusovog restorana sa desne strane) . Za njega kažu da je vrhunski majstor, ali je skup. Danas sam bio kod njega da se raspitam da mi sredi sedište na Puntu Sporting. Na vozačevom sedištu je otišao sunđer na bočnim delovima sedalnog dela sedišta. Traži 50 evra po sedištu samo da zameni sunđer na bočnim delovima, platno je dobro i ne treba da se menja. Inače presvlačenje volana kožom je 90 ili 100 evra, zavisi šta želiš. Postoji još jedan majstor u Veterniku, kažu da je dosta povoljniji, ići ću ovoh dana i do njega pa javljam kakva je situacija.

Edited by Jesha

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate jeste dalje od novog sada u pitanju je covek iz kraljeva blizu mene, lik extra radi i volane i rucice menjaca imas ga na sajtu polovnih automobila, uzece ti 35 e za presvlacenje volana i platices brzu postu... neces se pokajati

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zverkan

Ajde raspitaj se, poceo je da se linja, svi mi crni dlanovi budu od njega kad duze vozim...

@Jesha

Javi mi za tog u Veterniku, znam za ove sa Adica, cuo sam vec da su od skupljih.

@don vito

Vidi, nekako mi nesigurno da saljem nekom volan da mi radi, pogotovo tako daleko, a i cimanje mi je da ga sam skidam i postavljam, lakse mi ovako da odem lepo kod majstora i da on to sve resi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Presvlačenje volana u Veterniku 80 e.

Edited by Jesha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako ,presvlacenje volana kod ove zene je 40-50e u zavisnosti kakav je, i da li je komplikovan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punto Classic

Naime problem je sledeći: odradio sam kožu ispod ručice, volan je u procesu izrade a ručna kad završim ova dva. E sad kako da tapaciram kuglu?

Pošto sam po struci električar a dohvatio sam se igle i konca sve ovo ide malo sporije ali sad sam zapeo, nemam ideju kako kako da je odradim.

Ima li neko da je sam radio kuglu menjača koja nije duguljasta?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam video, treba mi neko uradi sam resenje... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si nekad šijo fudbalske lopte, lako ćeš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili loptice za bejzbol  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve preporuke za Zvonka iz Panceva. Radio sam volan i rucicu menjaca na Fiat Nuova Croma, stvarno sam prezadovoljan i uslugom i cenom. Volan je 40eur, a rucica menjaca 10 eur.

Sent from my XT910 using Tapatalk 4 Beta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, 
 

Mana vecine fiata, medju njima i grande punta jeste izlizanost koze volana i menjaca. Sad, poste mene to veoma iritira, a oblaganje volana presvlakama i sundjerima otpada, da li je bolje zameniti volan  staviti novi ili obloziti ovaj postojeci? Cuo sam da je oblaganje volana nekih 40e. Da li je neko radio nesto slicno?

I da, u pitanju je MF volan..

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da se pohvalim i podelim jednu informaciju sa vama.

 

Juce sam skinuo volan, u ovakvom stanju:

IMAG0025.jpg

 

Malopre sam otisao po njega, i evo rezultata:

IMAG0028.jpg IMAG0030.jpg

 

Cena: 35e
Info: Grifon Leather, Petrovaradin

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

Samo da se pohvalim i podelim jednu informaciju sa vama.

 

Juce sam skinuo volan, u ovakvom stanju:

IMAG0025.jpg

 

Malopre sam otisao po njega, i evo rezultata:

IMAG0028.jpg IMAG0030.jpg

 

Cena: 35e
Info: Grifon Leather, Petrovaradin

 

 

jel prava koza ili eko koza?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...