Jump to content
FAS Goran
Semi

Presvlačenje kožom

Recommended Posts

Evo ovako, zanima me ko radi presvlacenje volana kozom i kako se krecu cene otprilike?

Ja sam cuo za nekog Sovu, jel zna neko za njega? Mislim da je negde na Novom Beogradu... Pa, ono, ako neko zna broj telefona, adresu bio bih zahvalan :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovo je i meni palo na pamet pre neki dan i neko je o tome pisao ovde pre izvesnog vremena, čini mi se da je ninjapvo, ali nisam 100% siguran... potražiću malo po forumu pa ako nađem stavljam link ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To radi jedan nas clan, smeker 192, e sad, to jeste u Kg-u, ali radi odlicno, a za cenu pitajte njega...uglavnom, za kvalitet, preporuka! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako Semi jeste Sova radi na NBG je 064/176-3364 Sova u TC Piramida lokal u prizemlju ja mislim da je 90E samo presvlacenje volana, ja imam fabricki kozni volan ali se bio pocepao jbg 9 godina je bilo sve OK, pa sam uradi u PA na preporuku Nikole aka ninjapvo, lik se zove Zvonko a mob je 0629631338 on je u PA i on je radio meni i ninjipvo volane pa ne znam meni je odlicno uradio dodji na skup pa cu ti pokazati i cinimi se da me je izaslo 35E nesecam se znaci jeftiniji je od Sove.

Edited by dusman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam ja na jednoj 406 volan radjen u Pancevu, stvarno je lepo ispalo i mislim da je ta cena sto je Dusman naveo. Na nekom forumu sam video Alfu koju je radio Sova i na slici je izgledalo takodje odlicno, i volan i rucica menjaca i cena za volan je bila 70eur. Nisam video nijedan rad uzivo pa ne mogu da ga uporedim sa Pancevcem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

90e, 70e..... :blink: ljudi, kontaktirajte smekera 192, mnogo je povoljnije... :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka okači grupnu ponudu i slike, ako to već radi. Posebno ako to radi dobro, ne vidim razlog da se krije, neka uzme neki dinar i od nas. :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
90e, 70e..... :blink: ljudi, kontaktirajte smekera 192, mnogo je povoljnije... :yes

Ma to Sova uzima toliko a ja sam vam dao broj i ime coveka u Pancevu koji uzima duplo manje i vise meni je cinimi se uzeo 30E za moj volan, a i ne samo volan nego i iza volana je meni koza tako da je i to odradio, po meni je dosta dobro uradio, e sad videcemo kako ce se pokazati u eksploataciji.

Edited by dusman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao sam ovog pančevca pre 17 sekundi :D Kaže iduće:

Prvo me je pitao da li je bio kožni volan ili nije (nije bio) i onda kaže da mu treba cirka 3 sata, a cena je 30eur sa veštačkom kožom i 40 sa pravom s tim što on preporučuje pravu kožu ako ostavljaš auto za sebe. Rezervacije su obično dva dana unapred, ali naravno može da se desi i više i manje. Nalazi se na samom ulazu u Pančevo (kad se ide starim putem) i tako... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde tacno posle mosta? Mozda navratim do njega kada vec idem cesto u Pa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je on meni objasnio kad siđeš s mosta (kod hotela Tamiš) na prvom semaforu ideš levo i onda nakon 200-300m ima Citroen servis velika tabla za levo, a ti tu smotaš desno i tražiš broj 5 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je;

lik je u takozvanoj Margiti u P-vo i okej radi.....

kad siđeš smosta odma levo na semaforu i kreneš prema buvljaku iliti Jabuci i kod Citroena desno u ulicu i broj je sa leve strane....(nemože se promašiti ima gomila automobila ispred uvek) ulica je kaldrma inače...

pozz

Edited by ninjapvo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas kako ti je rekao kod tamisa levo pa desno i tu si, ja imam odlicno iskustvo sa njim, zar ne Nidzo, s tim sto je moj volan vec fabricki bio kozni e sad dal to menja neke stvari ne znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto jos jedna informacija, ali tebi je Nidzo vec poceo da se ljusti ako se secam posle godinu i po ili gresim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I nije bas da ne menja stvar. Ako je fabricki kozni on skine staru navlaku i pravi kroj po njoj i kad ga uradi moze da bude 99% kao fabricki, a kad sam pravi kroj em sto duze traje (ko ce od nas iz BG da ceka pola dana ili da ostavi auto pa da se opet vraca po njega) em sto moze da se desi da negde bude naborano i te stvari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno si upravu ne znam moj je fabricki i nema nikakve nabore a za nefabricki ne znam, jer je i Nidzin koliko znam bio fabricki, ali verovatno si upravu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako sam dobro shvatio dovlu, ninju i dusmana, posle mosta na semaforu levo, pa kod citroena desno. Je l' moze jos neko ovo da potvrdi, posto nisam bas siguran?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...