Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Alfa Romeo Giulia

Recommended Posts

Vidjena veceras bela, BG table, na mostu na adi. Majstor je cera 80 i izbacio lakat kroz prozor :D. Pretekao me na uključenju na most, pa sam morao da mu se revansiram na samom mostu, cisto da odbranim cast jtd forumasa:D. Inace prelepa je, devojka kaze da mi nikad srećniju facu nije videla nego tada:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/22/2017 at 0:54 AM, bebaneSine said:

devojka kaze da mi nikad srećniju facu nije videla nego tada:D

 

:lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je kada ti samo to kaže, dok ne krene da govori da si bolestan, da ti auto znači više od nje itd... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ima li neka QV u BG? Ni jednu jos nisam video/cuo, a bas bih voleo, ozbiljan auto.


Video sam ja sinoc kod Skupstine crnu, brutalno izgleda, zvuk nisam cuo.

Sent from bojler using Tapatalk!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta cu kad je lepotica, bas sad pricam sa drugarom, istu tezinu ima kao stilo jtd :blink:. Samo mnogo para za alfu, prosecan kupac ce za iste pare pre kupiti audi, bmw ili merc nego nju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ima li neka QV u BG? Ni jednu jos nisam video/cuo, a bas bih voleo, ozbiljan auto.

Ima, tamno siva boja, covek je negde iz filmskog grada

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, bebaneSine said:

A sta cu kad je lepotica, bas sad pricam sa drugarom, istu tezinu ima kao stilo jtd :blink:. Samo mnogo para za alfu, prosecan kupac ce za iste pare pre kupiti audi, bmw ili merc nego nju. 

 

To je nažalost rezultat dvadesetogodišnjeg Alfinog izleta među automobile kojima ne pripada.

Što se Giulie tiče, shodno onome što pruža, od čega je sastavljena, i kako se kotira među najboljim automobilima u klasi, bila bi neosnovano jeftinija od istih. 

Ja najiskrenije, kada bih mogao da priuštim automobil u tom segmentu, ne bih imao nikakvu dilemu u šta da sednem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, banjo1990 said:

 

To je nažalost rezultat dvadesetogodišnjeg Alfinog izleta među automobile kojima ne pripada.

Što se Giulie tiče, shodno onome što pruža, od čega je sastavljena, i kako se kotira među najboljim automobilima u klasi, bila bi neosnovano jeftinija od istih. 

Ja najiskrenije, kada bih mogao da priuštim automobil u tom segmentu, ne bih imao nikakvu dilemu u šta da sednem.

To se slažemo u potpunosti, od 75ice oni nemaju pravi premium auto koji zaslužuje taj bedž, izuzev eventualno gtv-a i brere. Svaka je bila nedorečena, te slabiji enterijer, te lošije upravljanje... O prelasku na prednju vuču da ne govorim... 

Slažem se ja da djulija, tehnički gledano,  vredi te pare, ali imidž alfe nažalost ne. Pusti ti nas ljubitelje alfe, neće se oni od nas leba najesti, već od prosečnog kupca tog segmenta koji će, za iste pare, uvek pre kupiti seriju 3 ili a4. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se prodajnih brojki u Europi tiče za ovu top Quadrifoglio inačicu. Ona se tu nema što sramiti svoje prodaje pored M3 i AMG C63 limuzine, čak ni u za Alfu ne naklonim tržištima poput Njemačke i Velike Britanije. Moram reći da je i meni to ugodno iznenadilo. U Njemačkoj i VB skoro 25% prodaje Giulie čini Quadrifoglio inačica. 

 

Čini se kako je Giulia Ti dobila još jedan usporedni test u SAD-u. Onaj od Car and Drivera.

 

U biti od dva najpozmtija njihova medija Car and Driveru i Motor Trendu, i QV i obična su dobili sve usporedne testove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove nove Alfe se izgleda mogu videti samo u Makenzijevoj :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Ivan said:

Ove nove Alfe se izgleda mogu videti samo u Makenzijevoj :) .

Ima ih na Vračaru stvarno...i Stelvia sam video..sivu QV i teget sa stranim tablicama :) Čubura je raj ;)

Edited by cuore_sportivo

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, cuore_sportivo said:

Čubura je raj ;)

 

Iz licnog iskustva, apsolutno se slazem :)

9274101335_b07d6a9f1d.thumb.jpg.122328fff9be34e390f075443b751c85.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan  Imenjače kapiram da i ti živiš tu :);)  samo da gradić Pejton ne sruše...ja sam često u Lipi pa svrati na neko pivo :) 

Edited by cuore_sportivo

Share this post


Link to post
Share on other sites
On ‎4‎/‎24‎/‎2017 at 0:02 AM, dellas said:

Ima li neka QV u BG? Ni jednu jos nisam video/cuo, a bas bih voleo, ozbiljan auto.

Ima neka tamno siva, par puta video/cuo u kosutnjaku. Vise nego brutalna pojava, a vozac je vozi kako dolikuje tom autu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obzirom na to da smo mi kao tržište obična nula, Giulia ima mnogo više nego što sam očekivao na ulicama. Po centru sam ih viđao, u Blokovima, na Vidikovcu... 

Ne mogu reći da mi nije drago, jer ipak svaka kupljena Giulia je oteti kupac nemačkom triju.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodaje još neko auta te klase a da nije "nemački trio" tako da je možda kupac otet i nekom drugom a stalnim potenciranjem i poređenjem Giulie sa istim tim "nemačkim triom" a prvenstveno sa BMW 3 samo stavlja kompleks iste te Giulie i njenih zaljubljenika u prvi plan što iz mog ugla nije nikako dobro za njen imidž i mislim da će baš zbog toga večno biti u senci istog tog BMW-a i ostalih iz trojke....

Kada Vi zaljubljenici to potencirate i osećate non stop zamislite koliko nekome ko se tek premišlja ili možda i tek pomišlja da istu tu Giuliu uzme u obzir kod kupovine isto to upada u oči...

 

Manite se poređenja stalno...;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...