Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Alfa Romeo Giulia

Recommended Posts

Osobno mi je nova Giulia prekrasna, baš se ističe na cesti, skladna, široka, i to se radi o osnovnom modelu, Veloce ili QV su avioni!

Ova reklama mi je odlična, pokazuje najjači Alfin adut, i ono što mnoštvo već godinama zaboravlja dok im pune glave ekologijom i uštedama.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, totti said:

Ljudi, gledajte od čega živite, a ne da vas brinu ocene u časopisima za neke ebene Alfe, Audi ili BMW emoji30.png

 

Jeeeeeeste, šta tu postavljate na automobilskom forumu vesti o automobilima, i tome kako je Giulia dobra... :D:D:D 

p.s. sad ono sitnim slovima: ''Ne važi za vesti o Fordu'' :whistle::D 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ću da se obesim o' prvu vrbu kad me bude zabrinuo i potresao pad prodaje Fordova. Ili bilo koga drugog. Ili bilo šta slično

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, N.N. said:

 

Sve tri FCA reklame na Super Bowl-u su bile za Giuliu.

 

Alfa Romeo potrošio 20 miliona dolara na reklamiranje tokom Super Bowl-a

 

alfa%20reklama.jpg

 

Noćas je održan mega popularni Super Bowl koji za proizvođače automobila predstavlja mogućnost promocije svojih proizvoda putem reklamnih spotova. Budući da je reč o jednom od najgledanijih događaja u istoriji televizije, cene reklamiranja idu u nebo. Tako za reklamu od 30 sekundi proizvođači moraju da izdvoje 5 miliona dolara. Reč je o enormnoj cifri, a još neverovatnije zvuči podatak da je FCA grupa ove godine odlučila da emituje čak 3 reklamna spota ukupnog trajanja od čak 2 minuta. Svi su usmereni promociji Alfe Giulije QV. Prema cenovniku Super Bowla, ukupni izdatak za ovaj oblik promocije je čak 20 miliona dolara. Da li će im se to isplatiti? Iako će svi verovatno odmah reći-ne, postoji teorija po kojoj promocija na Super Bowlu predstavlja mudru investiciju. Naime, Super Bowl svake godine gleda između 110 i 115 miliona ljudi. Dakle, reklama od 5 miliona dolara u stvari košta 4-5 centi po gledaocu. Ako se to uporedi s ''običnim'' reklamnim spotovima, čija je cena između 200 i 500 hiljada dolara, a imaju publiku od 2 do 7 miliona gledalaca, ispada da je njihova cena 8-10 centi po gledaocu. Dakle, po ovoj računici reklamni spot na Super Bowlu ima manji trošak po gledaocu. Uz to, nakon Super Bowla ljudi često na internetu pretražuju reklame, pa tako na YouTubeu najpopularnije Super Bowl reklame imaju preko 7 miliona pregleda.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove felne i tolike celjusti pretpostavljam da idu samo na QV...

Verujem da ju je uzeo da stoji kao izlozbeni primerak, ako nista pravice drustvo onoj crvenoj 4C :) kakva steta...

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam za kakvu se Giuliu odlučuju vozači Delte III u Italiji. Uglavnom je to Super sa Lusso Packom. Rekao bih očekivano.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/7/2017 at 0:29 PM, Markobgd said:

Jel oni to komisiono drže u salonu ili kupe pa stoji do prodaje?

 

Paaaaa, 4C je bila neko vreme na oglasima, mozda je jos uvek, ne znam, oko 70.000e...Ali siguran sam da nije odmah bila na prodaju posto je stigla, tako ce i giulia verovatno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@N.N.---- Gledao sam i ja neke besmislene komentare  gde kažu kako oslanjanje na Giuliji nije u skladu sa onim kako auto izgleda,  da nije sportski trimovano, da mora biti mnogo kruće, kako ne drži dobro na putu itd... Problem je što auto ne mora obavezno da bude stabilnije i upravljivije ako ima super kruto oslanjanje, ali izgleda da mnogi to uzimaju kao parametar. 

Onda pogledaš kako Giulia prolazi na testu izbegavanja prepreke, pa uporediš sa drugim automobilima u klasi, pa i sa mnogim drugim sportskim kupeima, pa shvatiš da se auto ponaša fenomenalno. 

 

 

 

On 2/5/2017 at 8:57 PM, totti said:

Ljudi, gledajte od čega živite, a ne da vas brinu ocene u časopisima za neke ebene Alfe, Audi ili BMW emoji30.png

 

Ima i ta konstatacija svoju težinu, i donekle se i slažem, ali svako prema nečemu gaji neku ljubav, strast, nešto što ga možda ispunjava...

Neko voli Partizan, neko Zvezdu, neko oseća veliku strast prema muzici, prema sportu, a neko voli automobile...

Isto kao što je nekome drago što je njegov omiljeni klub pobedio, meni je drago kada vidim da je Alfa ostvarila uspeh, iako si u pravu da od toga nemam ništa u životu, ali šta da radim kad je tako :) . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva Giulia Quadrifoglio u Srbiji ! Ostaje u NS ! 
Za mesec dana stize siva,ali ide kupcu u BG !

 

16425953_1759382554087711_5547764991414967735_n.jpg16640546_1759382640754369_6324645191463274704_n.jpg

16473478_1759382517421048_6015581652241343345_n.jpg16641034_1759382600754373_2346354232760118728_n.jpg16473059_1760040374021929_2506050102716694630_n.jpg

 

preuzeto sa: www.motomanijaci.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak ništa od karavanske Alfe Giulije Sportwagon

 

alfa%20gsw.jpg

 

Dok se s jedne strane očekuje da će Alfa Romeo na sajmu automobila u Ženevi sledećeg meseca predstaviti Giuliju Coupe, iz ove italijanske marke s druge strane stižu informacije koje kažu da kupcima ipak neće ponuditi karavansku Giuliju Sportwagon. To je potvrdio šef proizvodnje u Alfi, Alfredo Altavilla, koji jasno kaže da su u kompaniji odličili da neće biti Giulije Sportwagon.

 

alfa%20giulia%20sw.jpg

 

U Alfi naime očekuje da će deo kupaca koji bi želeli Giuliju Sportwagon preuzeti njihov novi crossover Stelvio, koji je inače i napravljen na istoj platformi kao i Giulia. Takođe, i Stelvio u ponudi ima sportsku Quadrifoglio verziju, sa istim motorom od 510KS koji bi između ostalog imala i Giulia Sportwagon Quadrifoglio. To znači da će u Audiju, BMW-u i Mercedesu imati jednog rivala manje za njihove karavane srednje klase (A4 Avant, Serija 3 Touring i C klasa T-Modell).

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oba bih rado parkirao u garažu :lol: .

I jedan i drugi su zveri, ali imam osećaj kako Mercedes na prvu loptu izgleda brutalno, a Giulia nekako što je više gledaš izgleda lepše i više joj se diviš. 

Mora se napomenuti da je Giulia ipak malo brža, što joj daje dodatni plus. :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/8/2017 at 8:30 PM, ficoman said:

Prva Giulia Quadrifoglio u Srbiji ! Ostaje u NS ! 
Za mesec dana stize siva,ali ide kupcu u BG !

 

preuzeto sa: www.motomanijaci.com

 

Tu sivu je uzeo drugar od kolege sa posla.

Bice valjda neke slike kad stigne. :-)

Hteo je da uzme belu, ali je doplata bila 2800e cini mi se, sto nije hteo da plati.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/6/2017 at 0:09 PM, nesa 169 said:

Još samo da nauče da prave i tako dobra kola. :lol:

Imaju oni cime da se pohvale sto se tice kola itekako :) Za neke mozemo i da im pozavidimo. Al stvar ukusa naravno :) 

Edited by Tommy92

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...