Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
obelix

AUTO promocije- prezentacije....

Recommended Posts

u organizaciji opštine NBG i u saradnji sa distributerima automobila narednih par subota (navodno do septembra) biće organizovane AUTO promocije- prezentacije odgovarajućih autobrendova :

juče je bio Hyundai i izložena je bila većina modela i10, i20, i30, Santa fe itd, ali izgleda da narodu nije odgovaralo vreme (od 4-8h) pa je sve bilo prazno i moglo je da se provoza šta se htelo što sam ja naravno iskoristio potpuno,

i još mi se zalomilo da bude "zelen" prodavac :thumbup: , pa sam komotno pravio krug od ušća do bežanije, verovatno se nebi bunio da sam krenuo i do aerodroma, ali nisam hteo da budem suviše bezobrazan ... :thumbsup:

na kraju šta reći : novo je NOVO !!! :unworthy:

gospodo evo prilike da bez izigravanja "ozbiljnog" kupca u salonu, provozate nova kola ...!!! :welcome::welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jgb, ne napisah na početku: NBG CAR SHOW -UŠĆE kod asterixa (od 16-20 h), na onoj zelenoj livadi su bili parkirani svi modeli ...

dođeš daš dozvolu, oni prepišu (ljubazne hostesice :thumbup::flower: ) i daju ti ključeve, možda neki upitnik o utiscima na kraju ... :welcome:

za sada nigde nisam našao ko će biti sutra, ali će verovatno negde objaviti tokom dana ... :respect::thumbup:

www.novibeograd.rs

Edited by KGB

Share this post


Link to post
Share on other sites

i momci jel neko bio na Ušću u subotu ??? ja imao obaveza, pa nisam stigao, a ne znam ni koja kola su bila ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo, kolege prilika da malo testiramo Japose: Honda test drive 2009

Delta Automoto Vas poziva da u subotu 7.11. od 12-18h, posetite Delta City i budete deo događaja Honda test drive 2009. Početak test vožnji će biti ispred Delta City-ja, a zainteresovani će moći da provozaju najatraktivnije Honda modele ulicama Novog Beograda. Automobili koje ćete tog dana moći da testirate su:

Jazz 1.4 ES

Restilizovani Civic 1.8 5D Sport

Restilizovani Civic Sedan 1.8 ES

Accord 2.0 Elegance

Accord 2.2 Elegance

CR-V 2.2 Executive

Na raspolaganju će Vam takođe biti i stručno osoblje koje će razrešiti sve Vaše nedoumice vezane za kupovinu i održavanje Honda automobila, ali sve će ipak biti podređeno Vašem dobrom provodu i zabavi.

Dođite i uživajte u Honda danu u Delta City-ju.

Vaš Delta Automoto

http://www.honda-srbija.rs/code/navigate.p...=1&ObjId=29

Share this post


Link to post
Share on other sites

a od ponedeljka 09- 16 novembra test korejaca CHEVROLET kod bilo kog dilera : NEDELJA OTVORENIH VRATA ...

oće neko ode vas sutra da svrati da voza Honde ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...