Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
a.m

moj stilo 1.9jtd

Recommended Posts

izaslo me oko 300e,imao sam ponudu i za 200e ali nisam htio neka sranja a ovaj lik radi bas profesionalno i vec radi sa nekim likom koji vozi profesionalno utrke,na snimci se vidi da je auto dosta zadimio medjutim sad nakon dva dana uopste nema tog dima skoro uopste,a utisak mi je vauuuuuuuuuuu nemam sta rec stvarno sam odusevljen ubrzanjem.Iso sam na tu varijantu da ne stetim motoru mada mi je lik rekao da ga moze jos dic ali je sve to upitno za motor,a sa ovom snagom dobivam i nekakvu garanciju.evo linka od tog lika http://www.gubic-tuning.hr/usluge.asp?grId=1&clId=1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta sto nisi slikao krivulje...Trebalo bi biti negdje oko 315NM obrtnog

Edited by FIAT driver

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ mislim i ja da je tu negdje imam u autu isprintano na papiru pa cu poslikat i postavit ali mislim da je na nekih 328Nm ali nisam siguran,i znam da je rekao da je dao vise NM nego sto je on ocekivao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilo je odlican :thumbsup:

a ovo sa chip tuning-om mu je doslo ko slag na tortu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uze mi Mik reč iz usta. Lepo si ga doterao i ukrutio.

Šteta bi bilo da se ne čipuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super Stilic, predobro mu stoji ova boja! :) Chip je prava stvar, kao stvoren je za to! Keep up the good work! I naravno share with us :lol: Pozdrav kolega!

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala svima na lijepim rijecima i pohvalama,sto se tice boje nije mi se svidjao uopste,dok kasnije frendovi nisu poceli govorit kako je dobra,ukrutio ga jesam dosta a i utuko love isto dosta jesam tako da cu sad malo da stanem, u planu mi je zatamnit stakla i felge(felne)pofarbat u belu boju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj malo tu mapu.

Pun gas sa 1500 pa sve do 4000 da vidiš jel prijavljuje neku grešku. (za Gumetinine mape to je normalno :thumbdown: )

Ja sam postigao sledeće:

0-100 km 9s

80-120 u 4. 6.9s

Share this post


Link to post
Share on other sites

kole momak je radio chip u hrvatskoj kakve veze ima gumetina sa tim(mada znam celu pricu oko toga) ali u svakom slucaju probaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Pa i nema nikakve veze.... Kole je to napisao iz razloga sto se sa gimetinovom mapom javljaju greshke kada se zabode pun gas izmedju 1.500 i 4000 obrtaja pa ga interesuje da li se mozda nesto slicno desava i sa mapom koju nije radio gumetina tj koja je radjena u CRO. Tigre ne pratis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo danas se malo bas ganjao (trkao)sa nekim bmw-om tristo i nesto oznaka uglavnom ima 136ks pojedem ga kao beba zvecku i nije mi javljao nikakve greske jednostavno sam odusevljen ubrzanjem pogotovo u drugoj i trecej brzini ali mi se cini da mi se u prvoj jako brzo zavrti do 4000okretaja a u drugoj onda musa dere jarca

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa pazi taj BMW je verovatno onda ovaj model:

Bmw Serija 3 E46 320d 2.0 136KS

fabricki:

Snaga (KS/rpm) 136/4000

Obrtni moment (Nm/rpm) 280/1750

a ti sa stilom si dobio:

Snaga (KS/rpm) 144/4100

Obrtni moment (Nm/rpm) 318/1900

tako da to sto si ga dobio je ok ali da je on chipnu svoj motopr bilo bi:

Snaga (KS/rpm) 175/4160

Obrtni moment (Nm/rpm) 359/1690

ali ko ga jb,sto ga nije chipno :rofl: :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

neka se zna da i fiat konja za trku ima :horse::scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

neka se zna da i fiat konja za trku ima :horse::scooter:

hahahaaha e ova ti je dobra

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo mali update slika nesto seradilo i na vanjskom izgledu moje plave ptice

10pygkl.jpg

10rjluv.jpg

dh4h34.jpg

213rams.jpg

241tc94.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta bi mi vi predlozili da uradim sa ispuhom,mislio sam skinut katalizator pa sam procitao po netu da cu dobit turbo rupu odnosno da mi nece vuc na niskim okretajima,sta radit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne diraj nista izduvni sistem. To je dizelas... Zvuk neces dobiti kao kod benzinca. Jedino mu mozes promeniti zadnji lonac da bi lepse izgledao...

Auto je prelep i extra si ga sredio!

Edited by Megahertz

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ni mislio skidat ga zbog zvuka,nego sam mslio da dobije malo na protocnosti izduvnog sistema da ga ne gusi kat.

Jer ima jedan lik kod mene starog pasata karavana i kaze da je sve poskidao i auto stvarno ide jako lepo samo je ko lokomotiva

Super je autic. Gde si to procitao za skidanje katalizatora. Jel to bas za JTD?

ma to mi je pricao neki lik koji se bavi isto chipanjem motora pa mi je rekao da bi bilo lijepo poradit i na ispuhu,pa mi je on ponudio neke lonce i cijevi,a ta igra bi me kostala oko 1400e da ne bih jos to

Share this post


Link to post
Share on other sites

...skidalo je dosta ljudi katalizator i kod nas upravo iz razloga da se reše tog uskog grla jer im je katalizator bio slabe protočnosti, nov je bio mnogo skup...a, za stari se mogao dobiti i neki novac. :thumbup:

Jedan je bukvalno ostavljao crni trag po asfaltu dok nije izbacio svu tu glupost koja se nakupila...ali sada ne dimo toliko, tj. sada je sve normalno.

Mislim da može da se proveri u kakvom je stanju katalizator....ako je stvarno loš...- skidaj to đubre.

Jedino ne znam kakvi su kod vas na tehničkom oko onih eko normi...da li to baš strogo gledaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno lijep Stilo. Super si ga sredio, ovo sa folijom je ekstra! :thumbsup:

Jedino mi se ne svidja ova maska (oko znaka), ne uklapa se bas najbolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...