Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Za sada, sve preporuke za ex Tetra Nova - N.S.M. Motors doo Beograd. 

Vlasnik radi sam, moje lično iskustvo je da je extra korektan a biće i update ovog posta kad završim preuzimanje auta. Sada se čeka ABS potvrda...

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam pronasao topik "Auto-kuce" ili "Auto-dileri" (da,koristio sam opciju 'search':P)pa sam odlucio da ovde nesto priupitam..naime,cisto me informativno zanima kakva su vozila koja prodaje kuca "DasWeltAuto"?
Znam da pipadaju VW grupi,ali jesu li to test-vozila,sluzbena vozila,vozila koja oni otkupljuju nazad od kupaca..? Znam da u ponudi imaju i nova,ali mene zanima poreklo polovnjaka koje oni nude.

Ako moderacija ne dozvoljava upit oko druge grupacije vozila,neka izbrise post.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav. da li neko ima iskustva sa placevima

bj auto plus

is team 2014

laki car bg?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam sa Is, vise je onako za preprodavce, kola u realnom stanju bez pòdpitanja. To je za vozila koja su po nizoj ceni, a ovako po realnim cenama su sredjena i verovatno je i prica normalna :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne postoji autoplac koji ima sve sam dobra kola. 
Objasnjavao sam x puta do sad. 
I onaj najgori ponekad ima dobar auto jer oni kupuju na kolicinu a ne na kvalitet. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz NS ne bih jurio da gledam aute kod JP Company. Od njih kupuju drugi preprodavci, što znači da ono što stoji na njihovom (JP) placu niko nije hteo da uzme. To je uglavnom zato što su ili baš loši primerci, ili su bili skupi za dalju trgovinu. E sad, ti skupi su možda bili sa takvom cenom baš zato što su dobri, al'...zato kažem da ne bih jurio kod njih prvo da gledam. 

Mislim da više treba gledati/proveravati konkretan auto, nego se baš oslanjati na ime placa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sporting ima solidne automobile, iznad proseka ostalih placeva svakako (po stanju), JP company mozes da dodjes da biras kada im stigne sleper sa nenasminkanim automobilima, makar sam ja bio par puta.

Ostali onako, ima krseva, ima dobrih automobila, kako im se zalomi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove nedelje sam bio upravo na Sportingu i JP-u. Na prvom sam gledao dve octavie karavanke sa 150.000 i 190.000 i obe deluju nrkako pohabano za tu kilometrazu (bile u vlasnistvu Lidla). Na drugom sam danas pogledao jednog passata karavana i deluje dobro onako na prvu. Danas sam testirao i car vertical, proveravao auto od fizickog lica koji sam gledao, i bogami dobra stvar. Sad kontam da isfiltriram jedno 4-5 automobila sa placeva koji mi deluju ok, pa u proveru preko ovog sajta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jednog koji mi je zapao za oko (preko oglasa, nisam jos isao da ga pogledam) i provere na car verticalu (trebalo bi da preko linka moze svako da otvori)

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16707905/volkswagen-passat-b8-20tdi-led

 

https://www.carvertical.com/rs/izvestaj?id=43c3d594-7910-4761-9dd8-733d3c353062&vin=WVWZZZ3CZGE022838

 

Gari je skinuo kilometrazu za 6.000 da bi bila ispod 200.000 :)

 

 

Edited by rkoma1986

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto plac Moscow u Beogradu ima li tko kakva iskustva?

Jedan pasat mi je zapao za oko navodno 130 000 Km sa garancijom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za auto sa lizinga nebitna ti je reputacija placa. Tražiš izveštaj sa licitacije i servisnu istoriju, to mora da ima. Tu ćeš videti sve što te zanima. Mi smo na zahtev čak i na mail slali.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kažu da imaju decrin izveštaj. Tu se valjda vide ogrebotine... 

Taj izveštaj sa licitacije šta na njemu piše? 

Kaže garantuju kilometražu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Zvezdo said:

Auto plac Moscow u Beogradu ima li tko kakva iskustva?

Jedan pasat mi je zapao za oko navodno 130 000 Km sa garancijom.

Drugar je kod njih gledao dve Astre J, 2014 i 2015 su bile, nisu bile nikakve za cenu koju su za njih trazili. Pre mozda 2 meseca je to bilo, zali Boze sto je isao.

Naravno ne mora da znaci da su im sva kola takva.

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, Zvezdo said:

Auto plac Moscow u Beogradu ima li tko kakva iskustva?

Jedan pasat mi je zapao za oko navodno 130 000 Km sa garancijom.

Ortak je kupio kod njih auto pre 3 god (honda civic) . Nije imao  nikakvih problema. Auto je  iz srbije, nije iz uvoza, presao u tom trenutku 90 000km. Ali uvek treba dobro proveriti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam i ja licno iskustvo, ali "sveze" iz 2009. :D 

Citrus kupljen kod njih odlicno je posluzio, nikakvih zamerki nije bilo ni na proces kupovine ni na samo vozilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima a posebno @Lufti ju Koji je otisao i pogledao ono sto me interesuje.  Koliko vidim kod njih na sajtu ima dosta mladih auta i uglavnom su sa licitacija. 

U ponedeljak idem pa mozda pazarim.

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 hours ago, Zvezdo said:

Auto plac Moscow u Beogradu ima li tko kakva iskustva?

Jedan pasat mi je zapao za oko navodno 130 000 Km sa garancijom.

Ima lepih automobila, ima lepih krseva (cak i sa vise nijansi iste boje na sebi), kao na svakom placu.
Astra koju vozim je uzeta pre skoro 2 god i ok je auto.
Nije nov, trazio je neka ulaganja, ali nista veliko.
Vidjao sam i automobile kojima nisu stigli da skinu krep traku nakon farbanja, lose zafarbavane i sl.
Sta da ti kazem, dobro gledaj i postavi se kao da hoce da te prevare.
Slatkorecivi su kao svi prodavci, samo oni znaju sta su na kom vozilu zamaskirali, a cak ni oni ne znaju sve o automobilima koje prodaju.
Mislim da ti je bolje da razgovaras sa Goranom, Bane je suvise navalentan u cilju da proda, lici na ulicne prodavce i na mene je ostavio jako los utisak.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...