Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Sto je uzeo forda ili ja alfu :D

Kada zaledi dobar minus, a dodjes ujutru da pogledas neki auto cim otvore bez prethodne najave, pa ako upali dobro I lepo radi to je vec lep preduslov da je motor zdrav sa svim pratecim delovima, pa I potrosnim kao sto je akumulator :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, MS PK said:

Dobro desi se da pogresi covek :D

 

Auto je skroz ok. Auto ide, ne kvari se, udoban. Meni neke stvari lično bi biti malo bolje ali ok, nikad ne možeš biti 100% zadovoljan

Traje dok laje ili ne dosadi i idemo dalje

Edited by srdjos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je krenulo, ukoliko ne bude najezda Tipa ili Giulia na forumu, ne znam koliko cemo i kupovati FIat vozila ubuduce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu je Tipo, za 5-6 godina će biti već kao polovnjak i naslednik Grandea koji će biti predstavljen ove godine, tako daaa...biće sa Daciom kao i do sada. :D:D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neshaoct

 

Taj Punto/Bravo nasljednik je za Južnu Ameriku, možda mijenja i Palia tamo. 3 u 1 :D . Ne znam hoće li doći danas, to ovisi o nekim drugim proizvodima i planovima. Recimo kakvi će biti sljedeći 500 i Panda koji dolaze oko 2019. Hoće li ono biti srodni tome X6H? Moguće, ne bih to isključio.

 

Ne znam odakle se kod vas uvoze automobili. Je li uvoze firme ili pojedinci. Ovdje gdje sam ja nema firmi da uvoze iz Italije. Samim tim broj Talijana je mizeran jer najčešće se tako uvoze službena auta stara recimo 4-6 godina sa barem 100k km iz Francuske, vjerojatno ih negdje ima iz Njemačke. Naravno bijeli. Ne vole oni boje. Tako da blizu mene u Kaštelima ima PSA, Renault vozila, zalomi se koji Nijemac.

No da će biti polovnih Talijana biti će ih. Tipa, 500X, možda i 500L. Samo ova klasa ala 500X bar koliko sam ja gledao strašno dobro drži cijene pa sumnjam da će se tko odlučiti na njih. Zato nekako mislim da će se tu najviše uzimati Tipo.

Giulia neće biti puno dostupna. Tko je želi, prije svega u dobrom stanju, morat će se isprsit. Vjerujem da će dostupniji biti Stelvio no on bi mogao još bolje držati cijenu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
33 minutes ago, N.N. said:

Recimo kakvi će biti sljedeći 500 i Panda koji dolaze oko 2019. Hoće li ono biti srodni tome X6H? Moguće, ne bih to isključio.

 

Novi B segment za Evropu je upisan u plan Fiata. Naravno, upisan je i kasne kao što je to postalo pravilo... :D ali je pravilo i da ti modeli na kraju ugledaju svetlo dana, samo obično 12-18 meseci kasnije od prvobitno plasiranog vremenskog okvira. Planirani su i dalji derivati familije 500. To može da znači da će novi B segment za Evropu ili da bude Punto, ili neki novi 500 sa 5 vrata, ali ne izgleda mi realno da Fiat u Evropi ostane bez novog B segmenta, naročito ne u kontekstu priče sa teme da će za 5-6 godina postojati polovnjak Fiatov u tom segmentu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, N.N. said:

Ne znam odakle se kod vas uvoze automobili. Je li uvoze firme ili pojedinci.

Odakle sve ne i ko sve ne :).  Iz Italije, Francuske, Nemacke, Svice, Austrije, Belgije, Holandije, Spanije... U zadnje vreme koliko vidim po oglasima i prilicno pojedinaca, valjda da probaju biznis. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/11/2017 at 11:17 AM, neshaoct said:

Tu je Tipo, za 5-6 godina će biti već kao polovnjak i naslednik Grandea koji će biti predstavljen ove godine, tako daaa...biće sa Daciom kao i do sada. :D:D 

 

Ako ce ovako izgledati bolje da ga ne prave. Malo promenjen zadnji i prednji deo, ostatak automobila isti kao GP iz 2005, Evo iz 2012.:thumbdown:

 

FB_IMG_1492036247729.jpgFB_IMG_1492036243754.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da podelim jedno jako, jako negativno iskustvo. U pitanju je autoplac NS BEST MOBILE U Novom Sadu, u Partizanskoj ulici, preko od one pumpe. Prodali su kola koja su bila zesce havarisana, naravno o tome su cutali kao p... Vlasnik je jedna krajnje bezobrazna i drska osoba (aj to je relativno, takav je bio prvi utisak). A auto, hm, menjana je citava leva strana, ili krpljena, kako god i to veoma nestrucno jer je auto vukao u voznji na levo toliko da se nije smeo pustiti volan! Cak ni cenu nije korigovao, pa da bude jos i ok, auto ima ulaganja, stoga niza cena, ne! Cenio je kao savrseno ispravan auto.

Ako pogledate oglase videcete da ima i povoljnijih automobila, ali najdobronamernije vam savetujem svima: IZBEGAVAJTE IH! 

Gde god stignem ja cu da sirim negativnu reklamu, a vi, drugari, nemojte da se slucajno zeznete. :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/11/2017 at 10:43 AM, igor0511 said:

Kako je krenulo, ukoliko ne bude najezda Tipa ili Giulia na forumu, ne znam koliko cemo i kupovati FIat vozila ubuduce.

 

To je za višu imovnu klasu, a za nas radnike biće dobar i Stilo, verovatno ove godine. :)

 

On 4/15/2017 at 10:21 AM, delakroa said:

Da podelim jedno jako, jako negativno iskustvo. U pitanju je autoplac NS BEST MOBILE U Novom Sadu, u Partizanskoj ulici, preko od one pumpe. Prodali su kola koja su bila zesce havarisana, naravno o tome su cutali kao p... Vlasnik je jedna krajnje bezobrazna i drska osoba (aj to je relativno, takav je bio prvi utisak). A auto, hm, menjana je citava leva strana, ili krpljena, kako god i to veoma nestrucno jer je auto vukao u voznji na levo toliko da se nije smeo pustiti volan! Cak ni cenu nije korigovao, pa da bude jos i ok, auto ima ulaganja, stoga niza cena, ne! Cenio je kao savrseno ispravan auto.

Ako pogledate oglase videcete da ima i povoljnijih automobila, ali najdobronamernije vam savetujem svima: IZBEGAVAJTE IH! 

Gde god stignem ja cu da sirim negativnu reklamu, a vi, drugari, nemojte da se slucajno zeznete. :whistle:

 

Kako je prodat auto bez probe? Bez toga nema razgovora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je kao da nisi vozio. Jednom davno odoh kod jednog, mislio sam da se podrazumeva da ga probam, a on meni kaze da moze, ali samo on da vozi. Pa vozi ga onda sam i dalje ...

Od tada uvek pitam pre nego sto idem da vidim neki auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti je od pomoci, ukucaj "Holiday" u Search foruma, pisalo se vise puta na tu temu pa mozes da procitas dosadasnja iskustva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako na kraju nisam otisao da licno vidim auto (razlog prodat), na osnovu razgovora telefonom i korektnog odnosa mogu da pohvalim autoplac YuAuto iz Kragujevca. Covek mi je na mail poslao dokumentaciju sa licitacije, naknadnom proverom u bazi proizvodjaca pokazalo se da kilometraza jeste ta sa dokumentacije, majstori koji su za mene pogledali auto kazu da je bio i vise nego korektan. S'obzirom da smo pricali o zameni - moram i tu reci da je covek bio korektan u proceni vrednosti mog auta.

Edited by Mirko_NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa interesuje me jedan auto kod njih, navodno je manja kilometraža pa me interesuje da li su momci ok i da li mogu da verujem njihovim kolima i navedenoj kilometraži. Čuli smo se danas, trebalo bi u nedelju da odem da pogledam auto, čisto da znam da li uopšte da se petljam sa njima i šta mogu da očekujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...