Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Što se NS-a tiče, placevi u carinskoj zoni su stvarno užas, ali najužasniji užas je plac u Petrovaradinu kod pijace... mislim da ima više dilera koji tamo drže automobile.. išao sam više puta i slušao svakakve laži, gledao svakakve krševe.. Tu je i carinsko skladište i lepo se vidi šta sve stiže u Srbiju... :thumbdown:

Teško je dobar polovan auto u Srbiji..

Share this post


Link to post
Share on other sites

u NS samo mozes da odaberes krsheve! zasto je to tako hebem ga.

U BG ima svega i krsheva a ima i placeva gde su primerci bas dobri!

posle ljudi kazu da su jake cene a za dobro treba da se keshira (uvek bilo)

Edited by STILISTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuga! Svuda ista prica, ni u Sapcu nije nista bolje, sve krsevi... Al' bitno da su im ofarbana kociona klesta i da jelkice stipaju za oci kad otvoris auto... :wallbash: Konkretno mislim na Stila karavana... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

po ko zna koji put da kazem!

auto plac PRVI TRAG ima dobre automobile (ne placaju me za reklamu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se NS-a tiče, placevi u carinskoj zoni su stvarno užas, ali najužasniji užas je plac u Petrovaradinu kod pijace... mislim da ima više dilera koji tamo drže automobile.. išao sam više puta i slušao svakakve laži, gledao svakakve krševe.. Tu je i carinsko skladište i lepo se vidi šta sve stiže u Srbiju... :thumbdown:

Teško je dobar polovan auto u Srbiji..

Nije tesko! Otvoris se 500 do 1000 eura vise i kupis dobar auto! Tesko je ako hoces jeftin a dobar auto!

Evo kako izgleda jedan auto sa pravih 260k km sa servisnom knjizicom. :) A vi sad zamislite koliko su presli oni sto su izraubovani i ishabani a po kojima se vidi da su umorni.Nagovestavam da su slike ovog automobila napravljene po spustanju sa kamiona i bez ikakvog pranja i sminkanja sto govori o tome da je vlasnik bio pravi covek koji je odrzavao auto a to je ono sto ja gledam kod automobila.Vecina sa ovim niskim cenama koja dodje je sa takvim enterijerom da se ja zapitam kako ti ljudi mogu da voze ta kola jer postoji opasnost da se zaraze a samim tim mi ta slika govori o tome da ako ga je drzao u takvom stanju verovatno ga je tako i vozio i odrzavao.

image.jpg image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Integra Motors ima vrlo zanimljivu akciju za kupovinu vozila na kredit preko banke Societe General sa 0% kamate na max 36 meseci i bez troskova obrade kredita.

Max iznos kredita je 3000eur a min. ucesce je 30% od cene vozila.

I naravno podrazumeva se kreditna sposobnost, stalno zaposlenje itd,itd.

Vidim da daju i garanciju a vozila su cini mi se ok.

Edited by gaggi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se NS-a tiče, placevi u carinskoj zoni su stvarno užas, ali najužasniji užas je plac u Petrovaradinu kod pijace... mislim da ima više dilera koji tamo drže automobile.. išao sam više puta i slušao svakakve laži, gledao svakakve krševe.. Tu je i carinsko skladište i lepo se vidi šta sve stiže u Srbiju... :thumbdown:

Teško je dobar polovan auto u Srbiji..

Nije tesko! Otvoris se 500 do 1000 eura vise i kupis dobar auto! Tesko je ako hoces jeftin a dobar auto!

Evo kako izgleda jedan auto sa pravih 260k km sa servisnom knjizicom. :) A vi sad zamislite koliko su presli oni sto su izraubovani i ishabani a po kojima se vidi da su umorni.Nagovestavam da su slike ovog automobila napravljene po spustanju sa kamiona i bez ikakvog pranja i sminkanja sto govori o tome da je vlasnik bio pravi covek koji je odrzavao auto a to je ono sto ja gledam kod automobila.Vecina sa ovim niskim cenama koja dodje je sa takvim enterijerom da se ja zapitam kako ti ljudi mogu da voze ta kola jer postoji opasnost da se zaraze a samim tim mi ta slika govori o tome da ako ga je drzao u takvom stanju verovatno ga je tako i vozio i odrzavao.

image.jpg image.jpg

Ma stanje unutrasnjosti ne mora obavezno da pokazuje stanje vozila... Iako je uglavnom tako...

Al ja znam par ljudi ovde koji su pre par godina kupili nova auta i imaju predjenih 30-100k km, a unutrasnjost im je kao da je auto iz rata izasao....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako znas te ljude onda verovatno znas i kako ih odrzavaju i voze!

Verovatno lose jer da im je auto vazna stavka ne bi ga tako lose cuvali.

Ima svega par autoplaceva u Srbiji koji prodaju automobile sa pravom kilometrazom ali i oni moraju da dubinski operu enterijere i da ispoliraju lak na automobilu. Jednostavno znam da vecina prica kako bi da kupe kola u pravom stanju bez sminkanja a nagledao sam se takvih ljudi koji govore izmedju sebe "Kakvi su ovo krsevi!" dok odlaze sa placa Net Group u NS ne shvacajuci da su to ista kola koja se prodaju po placevima ali oprana i nasminkana. E zato treba ceniti kad auto dodje lep, zdrav i prav jer to govori o tome ko ga je vozio i kako ga je odrzavao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuga! Svuda ista prica, ni u Sapcu nije nista bolje, sve krsevi... Al' bitno da su im ofarbana kociona klesta i da jelkice stipaju za oci kad otvoris auto... :wallbash: Konkretno mislim na Stila karavana... :(

Ako ti je problem da nađeš stil kupi lybru, ja je imam i prinuđen sam da je prodajem, extra je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A New Balkan, Šabac? Ja sam auto uzeo od njih, na placu u BG-u! Imaju na stanju uvek bar 100 vozila, kilometražu sam proveravao u delti, odnosno video sve popravke koje su vršene na istom. Oni tvrde da su kod njih kilometraže prave, i čak su mi govorili da dovedem koga hoću, da preko dojagnostike očitamo kilometražu. Obezbede ti da provozaš auto i da ga oteraš kod svog majstora sve da proveriš itd... Ja mislim da su korektni, bar sam ja zadovoljan! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni su ok i rado bih kupio kod njih, al' nema to sto meni treba...:( Oni u Sapcu i nemaju plac, ima samo par automobila koje prodaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već su ljudi dosta spominjali Prvi Trag! Kod njih su većinom Fiat vozila, i retko koji automobil je uglancan, ispoliran, namirisan... Stanje auta kod njih je maltene onakvo kakav siđe sa kamiona! Dok sam ja gledao, stilića je bilo baš puno, i to karavana...da biraš!!! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam primetio da je neko u temi spomenuo plac "Auto Oskar" u NS.

Malopre sam pricao sa covekom, udavio ga, jedno desetak minuta :D i raspitivao se za jedan auto...

Pola ga nisam skontao, pa cu iskoristiti ovaj post da se i o tome raspitam...

Prvo, da li neko ima bilo kakvih iskustava sa ovim placom, bilo pozitivnih ili negativnih?

Drugo, nije mi jasno, posto je taj auto registrovan na NS table, kakva je procedura...nesto mi taj lik

spomenuo da se ide u sup u NSu, pa se odjavljuje, platim nekih 4000za saobracajnu, dobijem kao probne table,

a kaze da je registrovan do avgusta i da ga mogu do tada voziti, samo da ulozim te spomenute 4hiljade... :question:

i tu se izgubih nacisto... :coffee: a da, rece mi jos i da imaju dostavu, besplatnu, da ce ga kamionom dovesti

meni na kucnu adresu, opet, kaze da ne bih od NSa do SU vozio sa probnim tablama (jer to nije ni dozvoljeno, koliko

sam upucen...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto ga ne vozis do Subotice sa NS tablama pa naknadno odjavis tablice? Placas i nove tablice i novu saobracajnu. Probne tablice su oko 2-3 hiljade din, dozvoljena je voznja sa njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam, rekao mi je covek, navodno, da se mora odmah odjaviti... a ako uradim tu foru sa probnim tablicama onda cu tako voziti do isteka registracije, tj do avgusta? Ne kontam bas ta pravila pa zato...a nemoze se nesto uraditi na foru kao punomoc pa da vozim sa tim trenutnim tablicama do avgusta, pa ondak da odjavim i dalje vec kako ide? Opet odoh u off, izvinjavam se nadleznim organima! xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek te slagao, zbog cega mogu samo da pretpostavim. Ne mora auto odmah da se odjavljuje, a sa probnim tablicama mozes da vozis do avgusta ali mislim da bi ti bilo mnogo skupo. jedan dan je kao sto sam napisao oko 2-3 hiljade dinara. Svaki sledeci je jeftiniji, ali je to opet mnogo skupa igranka.

Zanimljivo je da mu je vise stalo da se izlozi trosku slepanja auta do Subotice nego da trosak transporta prebaci na tebe tako sto bi ti kupio probne tablice i odvezao auto kuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo, primetio sam nešto nesvakidašnje i interesantno, i krajnje pozitivno pa moram da preporučim ovaj autoplac :wallbash:

tt80.jpg

http://www.polovniautomobili.com/pobeda-auto

ono što izdvaja ovaj plac od drugih je to što se automobilima, dok stoje u oglasima, smanjuje kilometraža iz dana u dan. Ne mogu da postavim linkove jer su izmenjeni, ali jedan stilo je sa 190k spao na 140ak, a grande punto (kojeg sam btw gledao dok je bio u carinskom skladištu) je spao sa 130k na 120.. da ne spominjem da mu je u servisnoj knižici (koja je verovatno slučajno ostala u automobilu) imao 170k još 2008...:thumbup:

Šalu na stranu, izbegavati ovaj plac u širokom luku..tri puta sam išao da gledam automobile kod ovog lika i svakakvih sam se krševa nagledao.. a preko telefona je sve ekstra i super..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve preporuke za AUTO MODA iz Novog Sada.Cene su odlicne a kvalitet vozila jos bolji.Kupio sam Stila pre par meseci kod njih i sem redovnog servisa nista nisam radio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam gledao vozila uzivo, ali sa slika uvek imaju automobile koji dobro izgledaju (sa manje vise realnim kilometrima) a i normalne cene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da kazem i ja nesto o ovoj temi. Uzeo sam Stila od ujaka koji drzi auto plac MB CAR na Ledinama kod skretanja za Aerodrom. Auto me sluzi extra, uvek su voljni za porazgovarati sa potencijalnim kupcima.. Znam da su prva ruka i svaki dogovor je moguc,kredit, lizing... Ima ih inace na polovnim automobilima. Uvek u ponudi imaju Fiate, Alfe, Lanchie konkretno za nas ovde sa foruma, ima i drugih Francuza, Nemaca... Znam da na 60% automobila daju garanciju :-) imaju saradnju sa tehnickim pregledom odmah preko puta, tako da moze i to da se uradi za 1000-1500din. nije reklama, to je sto znam! :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

903ccm je greškom poslao kao Report:

Da li zna neko kakve automobile (kvalitet) ima auto plac Auto Sistem Adriani iz Kraljeva?

Ja sam kupio auto kod njih, prvo mi je iscurelo ulje iz menjaca a posle 700km radilica. Pristali su da mi srede o njihovom trosku a kad su sredili trazili su doplatu 500eura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...