Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Znači za preporuku su momci? Hm... možda i napravim posao onda.
Nije Delta, gledao sam kod njih druga kola a Deltu sam našao na drugom placu (Autoscout Bogoslovija) i hteo bih i nju da odem da vidim. Može savet i za njih ako ih neko poznaje.

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9927347/lancia-delta-18-di-turbo-jet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pre nesto radio sa njima i korektni su skroz, s tim sto je to malo siri pojam. Oni nece da ti se mesaju oko auta, pricaju bajke i sl. Gledaj, probaj, proveri i toliko. To dal je vracana km i slicno nemoj a niti mozes da verujes bilo kome :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, acabgd said:

Da li neko zna nešto o placu u Partizanske avijacije (ako je tamo, stavljena je ta adresa). Njihove ponude su na https://www.polovniautomobili.com/andrija

 

Hvala!

 

Samo pažljivo i vodi sa sobom nekog limara/farbara koji dobro poznaje svoj zanat..........

 

Ja sam gledao TTa kod njih,............"perfeknto stanje"............a bio poprilično razvaljen napred..............pritom loše sastavljen............

 

Mada, ne mora da znači da je kod svakog auta na placu ista priča.............

Edited by Tarantula

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li neko nesto da mi kaze za ove auto placeve:

 

Novi Sad:

 

JP company

IN auto team

-------------------

Pancevo:

 

D&B BOSS

-----------------

Ruma:

 

MOMO AUTO

------------------

 

Boljevac:

 

Auto PLac JARAN automobili

------------------------

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@PremieRacing

 

Studiozno. :D 

 

@Challenger762

 

Ne treba mnogo da lupaš glavu oko placeva koji prodaju aute u cenovnom rangu do 4-5-6.000 evra jer svi oni rade isto. I na onom koji je na najboljem glasu može da se zadesi krš, i obrnuto.

Ne mogu oni mnogo da birkaju po inostranstvu kada uzimaju aute. Kada bi birkali, onda bi onom u inostranstvu večito ostajali krševi, pa bi posle jedno 24 meseci rada taj u inostranstvu nakupio ko zna koliko stotina hiljada evra u autima koje niko neće (jer birkaju). Zato se uzima sve, moraju da uzmu sve, npr. 10 komada, među kojima bude par extra automobila u tom cenovnom rangu, par krševa, i najviše onih prosečnih kojima treba manje ili više šminke.

 

Kada su u pitanju placevi koji prodaju nekoliko puta skuplje automobile, samim tim i mlađe (stare npr. do 5 godina), eeee oni već idu drugačije u samoj nabavci.

Oni mogu da se opredele da npr. uzimaju totalisane automobile (iz totalnih šteta) za par hiljada evra, srede se u SRB i onda ih eto na oglasu za 10.000 ili 15.000 evra. Velika ulaganja, ali velika i zarada po jednom autu.

Neko opet može da se uopšte ne bakće sa limarisjki oštećenim automobilima, najdalje što idu je da eventualno urade poliranje ponekom autu, ali zato više kola prodaju i manje zarađuju po komadu. 

Neki mogu da uzimaju samo službene, samo od firmi preko.

Neki mogu da se opredele za neku desetu varijantu...i tako se vremenom među tim placevima profilišu oni koji rade samo službene, ili samo havarisane, itd, itd...ali kod ovih placeva koji prodaju jeftinije automobile, nema tu mogućnosti za neke takve priče, nego svi rade isto. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.
 

Imali neko informacija o Viva auto, iz Vrsca?

viva

Ima jedan auto u ponudi koji mi se svidja, pa sad ne znam da li da se cimam uopste iz Bg-a da idem ako nisu pouzdani.

I Trend Mobile, Novi sad?

trend


 

Edited by gand

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Cuj znam?  :rolleyes:

Radio sam na TrendMobil placu skromnih 5 godina.  B) 

U principu izgleda da ljudima ne vredi pisati i kljukati ih informacijom da ne treba gledati plac nego vozilo jer na svakom placu ima i dobrih i losih kola.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisacu kad stignem iskustvo sa jednog placa. Suma sumarum ne garantuje bas nista, kaze menjao set kvacila, to jos i deluje istina. Al kako mu majstor nije video druge probleme, pojma nemam. U verovanju sam da su mu sva kola krs. Navescu samo par primera.
Slikao najbolju gumu na autu sa bas dobrom sarom. Posle se utvrdi da je ta guma na zadnjoj osovini, druga na istoj osovini je drugog proizvodjaca i druge dimenzije. Prednje dve iste, ali potpuno drugi proizvodjac od bilo koje od zadnje dve. Haos. Dao neke 2 u 4. dimenziji koje su prevelike. Stavio ratkapne koje nismo skidali, ispostavi se da na svakom tocku ima po 3 srafa od kojih su neki 17, a neki 19 kljuc.
Mogao je nesto bar upariti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci haos, obavezno punu verziju iskucaj kada stignes, a ako nije frka i kom placu se radi.

 

Meni su tako u topstopu dali sigurnosne 19 kljuc za superba i alfu umesto 17, prvo me ubedjivali da je to to, posle rekli pa sta mogu uzeti jos jedan kljuc 19 da imam za sigurnosne :D

 

Sto se tice placeva cega sam se nagledao dok sam trazio 147fl, mogao bih otkucati referat kakvih sam se netipicnih nedostataka nagledao.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, vagenovac said:

...mogao bih otkucati referat kakvih sam se netipicnih nedostataka nagledao.

 

Baš smo pominjali skoro ( @Sava @Kuvalja ) na redovnom skupu nedeljom to kako se pakuje šta god se stigne dokle god je samo od istog modela (od Alfe 147, ili 159...), sve je ok samo dok pasuje...a kombinacija koja se dobije na kraju bude takva (u unutrašnjosti), da je fabrika nikada takvu ne bi napravila ni u ludilu. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preporuka za Autokomerc polovna vozila (plac kod Aerodroma). Jos uvek me srce boli sto nisam kupio A4 kod njih - dok sam se ja premisljao i obilazio placeve po BG, drugi dao kaparu.

 

A4 koji sam gledao je, bez preterivanja, bio najbolje polovno vozilo koje sam ja do sada video (redak slucaj za koji bi se moglo reci "kao nov").

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da su moji kriterijumi dosta strogi - uglavnom sam do sada kupovao vozila 3-4 godine starosti. Ovde se radilo o A4 iz 2013., sa 95000km i odlicnom opremom. Jednostavno, nakon pregleda vozila nisam imao primedbe - sva stakla odgovarajuce godiste i sva imaju Audi oznaku, svi delovi limarije uklopljeni bez odstupanja, diskovi i plocice novi, unutrasnjoj bez tragova habanja, bez promene zvuka pri stiskanju\pustanju kvacila, bez lupanja iz vesanja pri prelasku preko rupa...Uz auto ide i servisna knjiga, kao i rezultat pregleda u 110 tacaka. Garancija godinu dana ili 15000km (uz odrzavanje u Autokomercu). Jedina zamerka bi mogle biti gume koje su za zamenu.

Edited by Mirko_NS

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/19/2017 at 3:43 PM, Dule 021 said:
A koji cu drugi biti?default_rolleyes.gif

 

Imao ja tvoj br telefona jos iz vremena kad je CBC bio i vise nego popularan...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ima razlike od placa do placa. Iako je Dule generalno u pravu da na svakom autoplacu ima i loših i dobrih automobila ali naprosto zavisi od gazde i njegovog načina razmišljanja i poslovanja koliko će se provući loših automobila i ko će pokušati da prevari kupca a ko će ipak da uloži nešto para u neki auto pa makar i nemao veliku zaradu na njemu.

Moja iskustva do sada mi govore da na primer Royal Ride ima uglavnom krševe, provuče se tu i tamo neki dobar auto ali takav se ne zadržava dugo kod njih. Sa druge strane MB Car Centar sa Ledina je sasvim ok. Igrom slučaja sam upoznao čoveka i ovo mi je drugi automobil koji je poreklom sa njihovog placa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz licnog iskustva velika preporuka za K5 autoplac (http://k5auto.rs/) na autoputu Beograd-Zagreb (u pravcu ZGa, preko puta Wurth-a). Auto cu predstaviti u posebnoj temi, ali ovde cu reci da nakon pregleda u Autokomercu potvrdjeno sve sto mi receno za auto - ovde pre svega mislim na potvrdu da automobil nije havarisan, da je u odlicnom stanju, kao i da je km u skladu sa servisnom istorijom u centralnoj bazi Audi-a. Posto se momci jos uvek uhodavaju nisu mogli da mi pokazu print elektronske servisne knjige, pa su isti trazili viberom od njihovog dobavljaca, posto se na slici poslatoj viberom nije video VIN ja sam ipak insistirao na pregledu u Autokomercu, tako da su organizovali prevoz o njihovom trosku do servisa. Kada smo dogovorili kupovinu opet su se potrudili oko prevoza na tehnicki pregled, a zatim su i mene vozali po NBGu da odradim probne. Znam da vecina placeva vrse ovakve usluge, ali ponavljam da se ovde ljudi jos uhodavaju i da nemaju jos dogovorene sve saradnike, pa su se stvarno potrudili da se sve obavi sa minimumom troskova i vremena za mene kao kupca.

 

Takodje, iako je malo skuplji (cca 10000 din, tj. 2 radna sata) pohvalio bih nacin pregleda u 110 tacaka u Autokomercu - dobio sam jasan pismeni izvestaj o stanju auta i jos mi je majstor dodatno pojasnio rezultate pregleda.

Edited by Mirko_NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

kakvim se pokazao plac S auto. Neka licna iskustva, misljenje ili barem preneseno iskustvo nekoga ko je imao isto s pomenutim placom od osoba koje poznajete? Hvala unapred.

 

rgrgere.jpg

https://www.polovniautomobili.com/sauto

Vidim da imaju tu politiku garancije, klasika na motor i menjac, velikog servisa itd, svakako marketinski prijemcivo, a jedan auto mi se dojmio tamo pa ne bi da potezem put ako su se pokazali nekorektnim.

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, to da su isti kao svi na to racunam :)

 

Hvala svakako.

Reko, mozda je neko bas konkretno s njima imao iskustva, pa ako je lose, da sebe oma sacuvam i pomisli o poseti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...