Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ima li neko iskustva sa kupovinom kola sa placa : DJ Šped u Luci Beograd? Imaju dosta povoljne ponude ali i dosta leševa na placu ...

 

ili bilo koji tu u Luci ima više carinskih skladišta /placeva? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad vidiš da imaju nekoliko drešina na placu, odma ti je jasno kako posluju. Ja na to tako gledam, sad ko će ga znati, možda i kod njih zaluta neki dobar primerak.

Gledao sam kod njih onu 156-icu. Ono je haos od auta, kao da ga poplava izbacila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DJ šped u najširem luku izbegavati...

Najgore sa špediterima koji uz špediciju rade i prodaju automobila je to što im klijenti (kojima rade špedicije) u zamenu za usluge uvaljuju najveće kante koje ne mogu da prodaju, ili kante koje su bili uslovljeni da uzmu u paketima.

 

 

Gledao sam kod njih onu 156-icu. Ono je haos od auta, kao da ga poplava izbacila.

Nisi daleko od istine, imali su dosta poplavljenih auta :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plac nije za krajnje kupce, pokusavaju nesto kao da glume prodaju automobila nakupcima na veliko ali nemaju automobile za takav vid poslovanja, ono sto oni imaju ne znam za koga je :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, hvala bio danas... bezobrazni su, gledao neke Stiliće, Alfe ... zabole prodavca da ih sve izveze ... non stop glumi nekog baju kao priča na mob... Ko ih j.... :harhar:  ima još placeva  :cheers:

mada najbolje mi deluju sa cenama i ponudom ovi iz NS-a i do NS ....  :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako, neumeju prvo da se ponasaju ljudski. Ja kad sam bio, sve sam sam morao da gledam oko automobila pa posle da udjem u kucicu u da ih pitam sta me za koji auto interesuje, plus sto od onih automobila vise od pola nije njihovo pa za dosta auta koja te interesuju oni ti samo odbruse kako to nije njihovo. Trenutno ti je Ns i okolina najbolja za kupovinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma da naravno, Punta sam uzeo u NS  :respect:  izgleda da će i Stilo odande da dođe .... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz ,ja sam upravo sa tog placa postao ponosni vlasnik mog stilise ,sa kojim sa zadovovljan :thumbsup: ne mogu ti puno pomoci ali mogu reci da su prema meni bili korektni ,naravno i uz asistenciju prijatelja koji se razume u tu materiju kada sam gledao auto ,plac kao i ostali doduse malo u boljem stanju cini mi se da su vozila ,opet kazem ,sve je lakse uz pomoc nekog ko se bas razume u auta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drustvo interesuje me ima li neko iskustva sa placem Auto MM u NS? Imaju dobrog Stila 1.6 16v povoljno

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre godinu dana jedan moj ortak je kupio reno megan 1.9 dizel na auto placu http://www.autosystem.rs/ i naravno ishvalise auto i sve, vec sutradan u bg auto prestane da pali turbinu, svetla po kolima se pale sama od sebe vrata nece da se otkljucaju/zakljcaju... On ih nazove i kazu mu da dodje i oni ce o svom trosku sve popraviti. On ode kod majstora u bg i ovaj mu kaze bez puno gledanja da je kupio tesku rupu i da ce prvo morati remont turbine i generalna na motoru (motor presao 150k). Jedino sto je uradio posle toga vratio je auto i uzeo pare nazad. To je sto znam iz njegovog iskustva pa reko da podelim sa vama :) ne kazem da su los plac, ali ja posle njegovog kiksa ne bih ulazio u kocku :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda to i nije plac za izbegavanje, ako su mu posle par dana primili auto nazad i vratili novac. Po meni to je za svaku pohvalu, jer ni ja licno ne bih uradio tako nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da Boris ima zamerke za auto-plac Autosystem, a npr ja sam sa njima prezadovoljan. Ja sam Punto kupio kod njih 2008 god. koji i dan-danas vozim, auto je u super stanju i nikakvih problema sa njim nisam imao. Još su mi rekli ako budem hteo nekad da promenim auto da mogu kod njih da dovezem Punto da ga procene i umanje mi cenu drugih kola, što mislim da je ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja ni rekao da su los plac :) a morali su da vrate pare za kola jel se nikome ne ide na sud na kom bi opet vratili novac i to u vecoj razmeri :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre godinu dana jedan moj ortak je kupio reno megan 1.9 dizel na auto placu http://www.autosystem.rs/ i naravno ishvalise auto i sve, vec sutradan u bg auto prestane da pali turbinu, svetla po kolima se pale sama od sebe vrata nece da se otkljucaju/zakljcaju... On ih nazove i kazu mu da dodje i oni ce o svom trosku sve popraviti. On ode kod majstora u bg i ovaj mu kaze bez puno gledanja da je kupio tesku rupu i da ce prvo morati remont turbine i generalna na motoru (motor presao 150k). Jedino sto je uradio posle toga vratio je auto i uzeo pare nazad. To je sto znam iz njegovog iskustva pa reko da podelim sa vama :) ne kazem da su los plac, ali ja posle njegovog kiksa ne bih ulazio u kocku :smoke:

Isti plac, isto Renault,  isto 1,9 dci ali u pitanju Espace (koji je tu dugo stajao) i već posle dva meseca riknule dizne. Cifra 400 e.

Po slušanju ljudi koji su imali nesreću sa Renault dci igranka tek počinje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.9 dci je daleko manje sklon riknjavanju dizni (Bosch ubrizgavanje), nego što je to 1.5 dci (Delphi ubrizgavanje).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali zato hoce da prolupa lako, duva skoro svaki, a za turbine i ostale gluposti su isti :laughing:  Da ne sirimo, Renault dci - za izbegavanje svaki i nema da te boli glava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi svi,

Danima lupam glavu po placevima i vise mi se cini da nista ne znam - sve mi se pobrkalo-mislim da sam se definitivno odlucio za fiata chromu 2008-2010 godište e sad oko opreme i motora bih jos razmisljao Al to ovde i nije tema

Interesuje me konkretno ovaj plac
http://www.polovniautomobili.com/oglas3501922/fiat_croma_19_multijet/

Cini me se da ga ovde niko nike jos komentarisao
Bio sam tamo video auto i bili su skroz ok - mada nismo ulazili u detalje - molim za pomoc kao buduci clan fiat vozačke porodice :) hvala svima u napred

 

 

Clip_10.jpg

Edited by Woodoo
print screen je obavezan kada se postavlja oglas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je uzet od lizing kuce sto znaci da ima slike iz inostranstva na kojima se vidi km. Trazi da ti daju te slike da bi bio siguran da je ta km i proveri km sa carinske deklaracije sa onim sto pise na km satu. Ako se ne slaze nesto ne stima. Retko koja croma dodje sa manje od 150.000. Ovima su sve km izbazdarene izmedju 100-130.000 km (osim par logicnih izuzetaka) sto stvara veliku sumnju. Za cenu auta koji gledas mozes naci isto godiste, ali sa mnogo boljom opremom. Naravno, km je malo veca (sto je za te motore nebitno), ali ako uzmes da je kod ove vracena shvatis da si na istoj km i ceni, a manjoj opremi. Postoji plac koji trenutno ima odlicnu cromu i koji ne vraca km, ali koga miniraju na ovom forumu. Post u kome je nahvaljen taj auto plac za cromu koju je prodao je neko uredno obrisao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...