Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Dobro ovo i nije bas klasican kombi pa su ovakvi modeli ipak malo ocuvaniji tj lakse ih je takve naci, mislio sam na klasiku tipa dukato, jumepr, sprinter, furgoni teretni, njih sam trazio i oni su uvek izakani, gledam ove iz AKS-a prilicno mlad vozni park a katastrofa izgledaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi, vidim da ova tema neko vreme nije u trendu, prelistao sam par stranica, ali nisam nasao ono sto me zanima.

Naime, jel ima neko iskustva sa njima, zapao mi za oko neki Italijan (vracam se na pocetke :D )

Znam da je nezahvalno komentarisati auto placeve, jer na jednom istom razliciti ljudi ce imati razlicita iskustva, ali eto...bilo kakva pomoc, savet ce mi znaciti...

U pitanju je "AMA prodaja vozila".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Htedoh da prenesem iskustvo sa placem Misko automobili gde smo uzeli QQ.

Nisam ni znao za njih do te subote, a ispade prilicno veliki plac. Momak nam je posteno pokazao sta fali na kolima, na mojih par komentara sta mi se ne svidja je skroz ok reagovao sto mi je bilo super, za razliku od vecineplaceva koji kazu "e pa nemas pojma, nije tako".

 

Ispade na kraju da ne valja akumulator na kolima i da treba da se uradi servis menjaca i mali servis. Ja sam rekao koliko sam poneo para za drugi QQ, onaj sto me je @moron odgovorio :D Kaze covek ne odgovara, ali moze toliko i dogovorimo se.

 

Dogovorimo se tako, kaze menja akumulator o svom troskou i zavrsava svu papirlogiju.

Par sati kasnije me zove da preuzmem auto, kaze dodji u ponedeljak u 10 da ti zamenimo akumulator.

 

Dodjem u ponedeljak, zamene ljudi akumulator i daju mi garantni list i racun. 
Pre neki dan me zove covek da pita kako ide auto i da kaze da je stigla saobracajna.

Odvezao sam auto u medjuvremenu u AK Kompresor na servis i kilometraza je tacna.

 

Apsolutno svaka preporuka, ispunili su sve sto ocekujem od dobrog prodavca. Rado cu kupovati opet kod njih.

 

P.S. Onaj X3 sto nismo mogli da se dogovorimo koju stranu ranije je i dalje na prodaju. Bolje bi bilo da smo se dogovorili pre skoro 3 meseca nego da stoji toliko.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
32 minutes ago, igor0511 said:

Htedoh da prenesem iskustvo sa placem Misko automobili gde smo uzeli QQ.

Nisam ni znao za njih do te subote, a ispade prilicno veliki plac.

Kacili smo gomilu puta njihove oglase u onim opstim temema, cudi me da ti nisu zapali za oko ;) .

Imali su uvek bas lepih primeraka, napucanih opremom, sa interesantnim motorizacijama... Pogotovo pre Corone, u zadnje vreme iskreno nisam nesto gledao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno nisam ni pratio imena placeva ranije. Znao sam za Balkan auto jer se svuda pojavljuju pre par godina i to je bilo to :D 

Inace, MIsko automobili bas ima dobrih i napucani kola. Bio je i jedan odlican Stelvio, doduse sa nesto vecom kilometrazom kod njih kad smo uzeli QQ. Bas sam teska srca isplatio QQ gledajuci onaj Stelvio :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zna neko nesto o alf automobili ? vidim imaju lose recenzije (mada to nemora nista da znaci ako su ga botovali)  ima jedan primerak koji bih pogledao i auto iznutra izgleda stvarno sredjeno tako i spolja, medjutim nema slike motornog prostora kao i to sto nema fabricku felnu pa ono a i taj model auta je uglavom u krntija stanju i korodirao .... dok sam recimo gledao kola na mb cars neki plac oko aerodroma i fer i korektno sve sa njihove strane , pokazali su sve sta treba i sami su spustili cenu koja je adekvatna za njih dakle sto se istih tice kod mene je bilo ok iskustvo nemam zamerki

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/29/2022 at 8:05 AM, igor0511 said:

Evo da ja prenesem gotovo neverovatno iskustvo sa autoplacem Stars, pa da drugi znaju da zaobidju da ih ne snadje isto.

 

Odem da pogledam kola za moje uz zamenu za Deltu u subotu, sve fino i kulturno. Momak pregleda Deltu i kaze da javlja do kraja dana iznos doplate. Kola koja sam ja gledao su bila ok uz po koju ociglednu stvar za zamenu, tipa nosac motora gde kazem da se trese motor pri pipkanju gasa u leru i kaze covek ne trese ?! Ok, ja nisam nikad vozio kola pa lupam :) kazem ocu zamenjena soferka i kaze covek ne, znam, mozda je fabricki tako. Jeste, pisala fabrika 5god mladje godiste na soferkama da digne postprodajnu cenu :D 

 

Zovem pred kraj radnog vremena i kazu nema frke, odmah se javlja, evo sracunava zamenu.

 

Zovem opet u ponedeljak u 11 i pitam sta bi, kaze daaa secam te se ?! Javlja za pola sata, nije stigao pre.

 

Zovem u 2, javi se kolega i pitam ga da li me zezaju ili bas nece pare i kaze kao guzva, javlja se odmah.  Posaljem ja njima poruku sa ponudom i nema odgovora.

 

Ne znam da li ja ostavljam utisak loseg kupca pa nece da se jave, ali prosto mi je neverovatno da ti neko nudi da kupi kola i tebe mrzi da mu se javis.

 

Kontam da u neznanju od gazde cuva kola za nekog pa se tako ponasa, ali sto se mene tice uzas usluga i za izbeganje dalje.

 

Da se nadovezem na svoju pricu posto sam slucajno danas proverio oglase koje pratim i jedini koji i dalje nije probat od mog perioda kupovine je bas taj X3.

Debelo gazi 7i mesec da stoji na oglasima sto mora da utice na stanje automobila.

A moja " izgradirana" Delta nekako vise nije izgradirana i evo vozi je Axic, za sad zadovoljan nadam se :D

 

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kako se kaze u narodu, " Za dobru svinju nema lose pomije" :D
On i kad stoji zaradjuje, tj. sve je skuplji i skuplji , kao vino.

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Nije mi drugar, samo poznanik po poslu
2. Bez ljutnje, ali više verujem njegovoj proceni opšteg stanja nego tvojoj

Nisam nigde ni rekao da si objavio oglas za Deltu, nego samo kažem: ko garantuje da i ona ne bi bila mesecima na oglasima (osim za neku "sportsku" cenu).

A ovo me podseća na ostavljenu osobu u vezi, pa pratiš svaki korak bivše i svima pričaš kako se zaebala
Završio si posao na svoje zadovoljstvo i baš te više briga šta je bilo i ko se zaebao

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ovde ne vidim nikakve korake, sve isto :lol:

 

I ne pratim plac vec jedan jedini automobil koji je ostao u oglasima za pracenje.

Ne zelim stvarno nikome da trosim lep i Suncan dan na ubedjivanje, ali napisacu da covek nije ni probao auto vec ga sacnuo preko ograde, tako da ja ne bih bas tako slepo verovao poznanicima koji ti nisu ni drugari kako sam kazes, a opet ih zoves cim procitas nesto o njima na forumu i trcis da se umesas.

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites



a opet ih zoves cim procitas nesto o njima na forumu i trcis da se umesas.


Ebo me pas u doope kad sam uopšte hteo TEBI da pomognem...
Eto, to je sve što imam da kažem.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja objavu da imam gradiran auto nisam shvatio kao pomoc. Mogao si da me pozoves na telefon i da kazes o cemu se radi umesto da potrcis da objavis u temi.

Ali ako je cilj bio pomoc ja ti se zaista izvinjavam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre nego što krene rat, ili ti specijalna vojna operacija što reče Vladimir Vladimirovič ... 

 

@totti To možda ide tako kod vas profesionalaca, poljubi pa ostavi ... :thumbup:

 

Kod nas amatera je malo komplikovanije, pogotovo kad staru ljubav gledaš svakog dana. Pa makar i na forumu. :D

 

Da pođem od sebe, gledam svog bivšeg punta skoro svaki dan, i kako da se ne nerviram kad vidim da je štrokav, da su ga us*ale ptice, da ga vlasnik vozi bez patosnica (a ja mu usisavao svako zrnce peska). Ne može tako jbg. Odma reagujem, to je jače od mene. Ima sreće te je stariji dvadesetak godina, inače bi zavrtao uši na licu mesta. :lol: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dekirs A znam, jbg. Ali, 

30 minutes ago, Reacher Gilt said:

to je jače od mene

:thumbup:

 

Doduše, ko ovde živi, tih problema s produženjem života nema ... (Sokobanja, ...) :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Reacher Gilt said:

Da pođem od sebe, gledam svog bivšeg punta skoro svaki dan, i kako da se ne nerviram kad vidim da je štrokav

Mom drugaru došao kupac za Stila, nije se uopšte cenkao, izvadio lovu, ali kad je drugar čuo da je ovaj moler, nije hteo ni da čuje! Rekao je da nije on mazio i pazio auto, da neko sad vozi jupol i merdevine u njemu! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj čovek ! :thumbup:

 

Jbg. komša generalno pedantan čovek, uredan, uvek obrijan ... Iskreno, razočarao me. Očekivao sam od njega da pokaže malo više entuzijazma.

Da ga svaki dan potpisuje po ulici i tera u blokadu, verujem lakše bi podneo. Ali vožnja bez patosnica u ovom carstvu blata, rizle, prašine ... :popo:

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, bane1321 said:

Mom drugaru došao kupac za Stila, nije se uopšte cenkao, izvadio lovu, ali kad je drugar čuo da je ovaj moler, nije hteo ni da čuje! Rekao je da nije on mazio i pazio auto, da neko sad vozi jupol i merdevine u njemu! :lol:

to za mene nije normalno, ne zajmis auto nego ga prodajes sta te briga sta ce dalje biti sa njim...ja jesam pedantan po pitanju kola volim da su cista, uredna, odrzavana ali na kraju to je opet gomila lima danas ovaj sutra drugi, ne treba biti Stevo Zigon da vozis jedan auto ceo zivot i tretiras ga kao zivo bice, u redu je odrzavati ga i brinuti o njemu u granicama normale ali ne i preterivati.

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da Stilo i moleri-sad mi krivo izbrisao slike iz telefona,Ja na pumpi u Kš perem auto,oprao i sklonio sa strane da ga osušim i oglancam,dolazi ni manje ni veše već srebrni STELVIO 2,2 dizelka na prvo usisavanje,a posle pranje-ono diže zadnja vrata a unutra komplet merdevine,kofe sa domalom,četke,hilti i ostali alat-bauštela 100%(bile BG table)ja ga malo slikao i nisam verovao za šta im služi,a oni kombinezoni molerski sve sa farbom po njima:crybaby::cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@OMPje nesam rekao da je to normalno, nego da se desilo! Mi smo se smejali do suza kada nam je mrtav ozbiljan pričao.

@siki

I ja u Solunu videh jednog Stelvia u sličnoj ulozi! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...