Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

7 hours ago, Ivan BG said:

@Zvezdo

Sta bi sa onom svetom kravom B8-micom?

Otkazao je. Idem da vidim godinu mlađe za iste pare. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam slucaj jednog Suboticanina sto je uzeo Seat Leon FR 2.0 tsi u Starsu, bio problem sa uljnom pumpom, priznali su garanciju i platili trosak popravke. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Danilo1 said:
[mention=12117]majkicbane[/mention] mogu da se raspitam, koji te auto tacno zanima?

Ma trenutno pise da je rezervisan taj sto sam gledao, ali nikad se ne zna :D
Bmw F30 automatik ima jedan na oglasu, juce postavljen.
Uvoz Holandija.
Zanima me generalno neko iskustvo sa placem. Da li "muljaju"

Ne moras da se cimas bez veze, cisto eto ako poznajes nekog kod koga bi mogao da se raspitas. Ne samo za taj auto nego generalno

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, skile86 said:
U Balkanu su mi rekli za njih da su ok.
Koliko je njima verovati...

Dobro, i to je nesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moj Majkicu... Pa zar spade na to da se javis samo kada nesto treba :P ?

Ziv li je cuveni Stildza 80 HP? Veliki pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Ivan said:
E moj Majkicu... Pa zar spade na to da se javis samo kada nesto treba  ?
Ziv li je cuveni Stildza 80 HP? Veliki pozdrav!

Jao, cuti :D
Sramota me od Stila :D Kol'ko sam ga ranije lickao, toliko je sad zapusten jadan. Sad je u fazonu "pali, radi, ide" :D

Vec duze vreme je projektovan za zamenu, ali i dalje odoleva :D

Pozdrav i od mene! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Danijel Djordjevic

 

Kao što je već više puta napisano, suštinski na svakom placu imaš i lošije i bolje polovnjake.

Zato je mnogo važnije od gledanja imena placa da pregledaš konkretan auto. Naročito ako gledaš aute koji koštaju 3-4-5 hiljada evra, tj. starije primerke (kakvi se najviše i kupuju u SRB).

Kod mlađih i skupljih polovnjaka još i nekako može da se nasluti, tj. prodavac može da zna šta je sve bilo autu (npr. kupili su ga na licitaciji od stranih lizing kuća), mogu i da pokažu slike kakav je bio na aukciji.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa napisanim, samo sam mislio da je neko imao iskustva sa tim auto placem ili jos bolje poznaje vlasnika placa...Neka informacija, znacila bi, a nisam bas blizu pa da idem samo da razgledam vec i da kupim auto, ne ispati se samo gledanje ;-)

 

Edited by Ivan
Ne citiraj prethodni post ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites


Prodavac koji naplaćuje probnu vožnju, a ni razgledanje automobila nije besplatno

 

87616-polovnjaci.jpg

 

Auto-kuća iz Henštet-Ulcburga u Nemačkoj naplaćuje 15 evra samo za razgledanje polovnog automobila. Kada vam vlasnik Hristos Stambolidis preda ključ da pogledate i sednete u auto, morate mu platiti traženu sumu i to unapred. Ukoliko želite probnu vožnju, morate da izvadite iz džepa čak 35 evra. Iznos će biti vraćen samo onima koji naknadno kupe automobil.

 

Na Internetu se kupci u recenzijama žale na njegov postupak: ''Apsolutno loše, najpre nisam verovao recenzijama!''. Reporter Bilda želeo je proveri ove tvrdnje i izveo je test u tajnosti. Kako kaže, auto-kuća se nalazi u modernoj zgradi, ispred je uređeno dvorište, sve je veoma čisto i uredno. Rekao je da ga zanima BMW 120i kabriolet. Vlasnik Stambolidis prijateljski ga je pozdravlio i upoznao ga sa istorijom vozila. Auto je 10 godina star, nije prešao ni 100.000 kilometara, ima nove gume i kočnice, urađen je tehnički pregled i košta 11.900 evra. Pripadao je porodici kojoj je trebalo više prostora, naglasio je vlasnik auto-kuće.

 

Kada je reporter upitao da li može sa sedne u auto, vlasnik je rekao: ''Da, ali to će vas koštati.'' Tako piše na Internetu i na tabli pored pulta. ''A da ste nazvali unapred, isto bismo vam rekli''. Svoju poslovnu politiku Stambolidis je objasnio ovako: ''Ne želim da se obogatim, samo želim da manje gubim živce''. Tvrdi da su njegova vozila u vrhunskom stanju i da sva imaju garanciju kao i najnižu cijenu u krugu od 200 kilometara. Ne želi u svom prodajnom salonu ljude koji bi prvo sve detaljno pogledali, pa onda rekli da u Minhenu postoji sličan auto, ali jeftiniji. ''Ne prodajem svima'', kaže Stambolidis. Uostalom, novac nije sve.

 

preuzeto sa - b92.net

 

 

Edited by neshaoct
dodao sadržaj sa linka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvih ljudi ima nije ni cudo sto se odlucio na takav potez. 

A da je u Srbiji digao bi cenu na bar 50€. :D

Ovde ima zajebanata da ne verujete. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...