Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

14 hours ago, bole-stilo.jtd said:

Opet sex ................. :fun:

Baš!

Uvek zanimljive teme, Dule vs ostali :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dule, šta ima novo na mafijaško/OOOO/crnogorskom/frodo is GOD/ forumu? Kako ide prodaja? Kupuju li braća crnogorci? Da li i tamo mažeš i lažeš? Stiže li tvoj audi za 5 sati iz NS u Budvu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4.1.2018. at 6:47 PM, Smireni said:

Pa nije baš tako... Recimo u Šapcu znam sigurno gde da ne idem. Ne ja, nego svi.

Neko ko se razume, moooožda probere jedan ili dva auta da nisu skroz leš.

Naravno da i na dobrom placu, imaš boljih i lošijih auta, ali definitivno postoje placevi na koja ne treba kročiti.

 

Sto se prodaje svog auta tice, ja sam iskreno sve napisao. Moj mehanicar me pitao da li sam normalan, i da li mislim da prodajem auto.

Sve i jednu sitnicu, ogrebotinu, pocepano, tamo gde je korozija krenula.... sam fotografisao, sve iskreno napisao.

I stavio fiksnu cenu. Realnu, razumnu.

 

Po ceo dan me zvali preprodavci sa - Druze, ja da ti kazem, nikad to neces prodati za te pare, nego.... Tu ga ja prekinem i pozdravim.

Posle 5 dana zvao covek i dosao, i kupio. Prvi koji je dosao da vidi moj auto uzivo.

Kaze, pun mu ku*ac ovih sto lazu, znao je kad je krenuo da ce da kupi auto od mene.

Ako nije problem da napises koje to autoplaceve u Šapcu treba izbegavati.hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dach@ Ajde ovako.

Ja kad sam kupovao auto, gledao sam Auto Sabac, i eeeeventualno Holiday. Mene su ljudi koji se razumeju uputili tamo. Toliko.

 

Sa AS, moj auto, jedna laguna, i jedna astra znam da su proveravane u ovlasenim servisima i da su bile bez greske.

Zoki koji drzi Auto Sabac je ispao korektan prema meni kad je ubrzo posle kupovine riknuo Blue&me.

Zamenio covek o svom trosku, bez reci. Cuo sam jos takvih prica, a ovo je moje licno iskustvo.

Prodaje korektne aute, a i ako se desi nesto, (jbg, polovni su) resava se.

 

Daleko da mislim da su oni sveci koji rade za dobrobit covecanstva, i da su svi auti na placu fenomenalni.

Ja prenosim svoje iskustvo, i da je dobar glas sto se mene tice opravdan.

A ti svakako otvori cetvore oci ako budes birao auto za sebe.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kikiriki, semenke, suncokret, zanimacija za usta...Deo drugi...saga se nastavlja.Dokle bre ljudi? Ajmo na nesto pametnije.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dule dobar marketing plan imaš, navedeš što više članova u rasprave i tako imaš dosta pregleda po oglasima i postaješ popularniji. Posle se uvek nađe neko ko ne zna i kupi kola, ne kažem da su tvoja loša niti želim da ulazim u diskusiju, jer ja svakako kad bi uzimao auto bi ga proverio detaljno. Srećno sa prodajom, lep je ovaj A3 :thumbup: 

 

I jedno pitanje, ako vec toliko pljujete coveka i njegove automobile, sto neko nije otisao i na licu mesta proverio o cemu se radi da se ova rasprava zavrsi vec jednom. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al neki ne mogu nikako da shvate. E to je problem.:lol:

Kako neko ne moze da shvati da niko ziv ne bi napisao nesto protiv onog cime se bavi? Eto ja sam napisao da bi dokazao kakva su stoka kupci.

Eto pre neki dan me zove neki za auto i ja mu se ispricam od A do Š i kazem prave kilometre a lik je hteo da krene za NS. Ali odjednom ga nema  a ja znam zasto. Pa mnogo mu km. Eto danas  prodam auto  nekim ljudima  a oji ima na satu 140000 km i 2007 je godiste a pre neki dan sam im nudio  auto 2011 sa 234000 km a od kog su odustali zbog  velikih kilometara. A ko im garantuje da je ovaj auto presao 140000 km jer servisna je ispunjena  do 2012 godine?

 

Zato lepo  sve sto sam napisao pre 7 godina i naveo dva primera da ostali clanovi foruma vide  kakvi su nasi srpski kupci je uradjeno svesno i  tacno pokazalo ko smo i sta smo. Od tada  vise ne zelim da experimentisem i  u mom velikom dvorisz iz dva dela u prednjem dvoristu do ulice mi nocu obitava po 3,4 i vise automobila pa kad sam ja neuka gospodo prevarant zar ne bi bilo logicno da sklanjam nocu kola  u zadnji deo placa gde se kola i ne vide s ulice?

Al neuki nazalost ni ovo nece razumeti niti shvatiti, a bitno je da znaju da pametuju iako me i ne znaju niti su ikada videli ijedan moj auto.

 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

A drugi kraj biblioteke je upravo moje dvoriste ako nisi znao.;)

Nekima nikako  da svane i da shvate da u Srbiji ima i  bajki i postenihh prodavaca automobila.

E sad sto ti nece da pomere  stepenicu svog znanja pa nazovu  tog prodavca pa provere dali je  on takav kakvim ga samo zamisljaju  to  je vec njihovo ogranicenje dokazano i u praksi. Zao mi tih ljudi jer pokusavaju nesto sto se njima samim obija o glavu.:lol:

 

 

Edited by neshaoct
rečnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan sreo nekog elektronicara a on ujedno i vraca kilometraze pa se zapricali

Kaze da 80% automobila sto se prodaju po gradu je on licno vratio kilometrazu

a i naveo mi je jedan primer nekog tipa koji nikada nije imao auto sa manje od 400k a obavezno sve sminka i vraca na ispod 100k :lol::lol:

kaze sramota njega kao da ih on prodaje al jbga od toga zivi

Edited by integralac

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, beli_Punto said:

Posle toliko pisanja i svega sto su ljudi ovde izneli o tebi, ti pricas o postenju i znanju :D

 

ja sam ovde iz zajebancije, a ti si ozbiljan biznismen :D

A izneli su sta?

Samo nagadjanja i  zavist  a to sto ja radim fino i posteno  to znaju oni koji  su kupili kola od mene.

Vi sto nagadjate mozete samo da se poklopite usima.:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/18/2018 at 5:16 PM, Dule 021 said:

Al neki ne mogu nikako da shvate. E to je problem.:lol:

Kako neko ne moze da shvati da niko ziv ne bi napisao nesto protiv onog cime se bavi? Eto ja sam napisao da bi dokazao kakva su stoka kupci.

 

On 1/18/2018 at 6:26 PM, Dule 021 said:

Nekima nikako  da svane i da shvate da u Srbiji ima i  bajki i postenihh prodavaca automobila.

 

13 hours ago, Dule 021 said:

A izneli su sta?

Samo nagadjanja i  zavist  a to sto ja radim fino i posteno  to znaju oni koji  su kupili kola od mene.

Vi sto nagadjate mozete samo da se poklopite usima.:lol:

Mora da si se sinoć zapio pa ni sam ne znaš šta si pisao

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sta si hteo ovim da kazes?

Stojim iza napisanog.

Zasto se grubo izrazim prema nekim kupcima?

PA zato sto zasluzuju to pogrdno ime jer smatraju da su oni najvazniji i da oni diktiraju pravila i cenu.

E pa nije tako jer se jako dobro zna za koliko se nesto moze uvesti  i da za te njihove ponude nema  mesta u pravom poslu.

Eto ja sam onaj BMW dok nije bio ispoliran davao jednom liku  koji je na preporuku dosao do mene za 3200 ali njemu to nije bilo dovoljn o pa je hteo jos 100€ dole sto je generalno ok jer njegovo je pravo da da svoju ponudu ali ako ti ja dajem extra auto po extra ceni sta onda imas da se cenjkas jel tako?

Onda je on poslao  dva drugara koji su vec kupovali kola od mene  i oni su pregledali auto i  dali zeleno svetlo  ali on i dalje zateze za tih 100€ a posto meni nije padalo na pamet da ga dam za te pare kazem mu da je auto jos danas  3200 a kad krenem da ga poliram  sutra 3300 pa prekosutra 3400 i da je dovoljno da mi uplati kaparu od 100€ i da cu ga ja cekati da dodje.

Na to on rece jel moze da mi ja vi do uvece  i ja mu rekoh da posta radi do 19h i da mi uplati do tad kaparu.

Naravno njemu je stalo do 100€ i ne uplati kaparu a ja ispoliram i usisam auto i posle 3 dana izbrojim 3500 a realno mogao dam da dobijem i vise s obzirom na cene  takvih automobila.

Posle cujem od ovog sto je bio da vidi auto da je ovaj kupio Seat Leon 1,9TDI 4x4 2001 za 3600 i da je to takva lesina da se ovaj zgrozio.

I sta moze da se kaze za takvog lika koji je potcenjivao povoljan i izuzetan auto a onda kupio krsinu za 400€ vise? 

Meni su to nenormalni ljudi i to ne zato sto nije kupio auto od mene nego sto je kupio skroz drugaciji  auto i dao nenormalnu cifru gde je za samo 600€ vise mogao takodje od mene da uzme Leon 1,9TDI 2008 u jako lepom stanju.

Ali izgleda da nisam odigrao po njegovom pa ga je to pogodilo i otisao je na drugu stranu da kupi krs.:lol:

E sad  da znate samo koliko ja tih primera  imam za ovih 15 godina i vama bi prsao film kad vam dodje tako neki "da ne kazem sta".

Eto juce dodje lik na preporuku,ja ga odvedem u carinsku zicu da vidi nenasminkan Leon i covek otisao po kaparu jer je video pravi auto.

Pritom je dobio i odlicnu cenu  jer  najlepse je kad kupi auto dok je na carinjenju da ne moram ja da se masiram oko pranja i usisavanja po ovoj hladnoci. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka roba ima svog kupca, ja sam pre nedelju dana prodao takodje leon 1m cupra 4x4 tdi za 4100.

Par dana pre mene sa oglasa je otisao crni leon 4x4 tdi i eno ga vec na oglasima.

 

Edit: leon 4x4 ne postoji 2001 godiste, radjen je samo 2002.

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 hours ago, integralac said:
Pre neki dan sreo nekog elektronicara a on ujedno i vraca kilometraze pa se zapricali
Kaze da 80% automobila sto se prodaju po gradu je on licno vratio kilometrazu
a i naveo mi je jedan primer nekog tipa koji nikada nije imao auto sa manje od 400k a obavezno sve sminka i vraca na ispod 100k dark_lol.gifdark_lol.gif
kaze sramota njega kao da ih on prodaje al jbga od toga zivi

Jadan on, ne bi, al mora da jede, sve se snebiva kad trosi te pare. Da to ne radi on, neko drugi bi, nama bi isto bilo, pa sto onda da on ne uzme pare, sto biti budala.
Hahahaha nevinasce, naterali ga stariji. :)

Sam je odabrao posao, tj da se pored popravkom elektronike bavi i vracanjem kilometraze, pa nema potrebe da se sada stidi svog posla.

Share this post


Link to post
Share on other sites
30 minutes ago, Dule 021 said:

Meni su to nenormalni ljudi i to ne zato sto nije kupio auto od mene nego sto je kupio skroz drugaciji  auto i dao nenormalnu cifru gde je za samo 600€ vise mogao takodje od mene da uzme Leon 1,9TDI 2008 u jako lepom stanju.

 

Ja, ja i samo ja.

 

Narcis (osoba koja ima patološki izraženu crtu narcizma) stvara lažni grandiozni self (sliku o sebi) koji karakteriše doživljaj omnipotencije (svemoći), preteran ponos, izraziti perfekcionizam, jak motiv za postignućem, održavanje vlastitog samopoštovanja manipulacijom, eksplatacijom i podcenjivanjem drugih. Ovaj lažni self predstavlja samo kompenzaciju onoga što čini istinski self narcisa. Istinski, pravi self narcisa odlikuje negativna slika o sebi, oblije narcističkih povreda (odbacivanja od strane voljenih osoba u detinjstvu i kasnije tokom razvoja ličnosti), osećaj praznine, nisko samopoštovanje, bes i depresija. Narcis konstantno pokušava da održi svoju grandioznu sliku o sebi kako bi se zaštitio od osećanja slabosti, bola i fragmentacije lažne slike o sebi koju je u odbrambene svrhe izgradio/la. Međutim to je teško ostvariv cilj u realnosti, zbog čega ponekad može doći do dekompenzacije (pucanja) lažnog selfa. Kada lažni kompenzatorni self narcisa napukne pod pritiskom realnosti osoba pokazuje veliku ranjivost za stid ili poniženje i osećanje bezvrednosti. Često se javlja depresivnost koja može biti udružena sa hipohondrijskim preokupacijama, psihosomatskim tegobama, anksioznošću i osećanjem praznine.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/18/2018 at 5:16 PM, Dule 021 said:

Al neki ne mogu nikako da shvate. E to je problem.:lol:

Kako neko ne moze da shvati da niko ziv ne bi napisao nesto protiv onog cime se bavi? Eto ja sam napisao da bi dokazao kakva su stoka kupci.

Eto pre neki dan me zove neki za auto i ja mu se ispricam od A do Š i kazem prave kilometre a lik je hteo da krene za NS. Ali odjednom ga nema  a ja znam zasto. Pa mnogo mu km. Eto danas  prodam auto  nekim ljudima  a oji ima na satu 140000 km i 2007 je godiste a pre neki dan sam im nudio  auto 2011 sa 234000 km a od kog su odustali zbog  velikih kilometara. A ko im garantuje da je ovaj auto presao 140000 km jer servisna je ispunjena  do 2012 godine?

 

Zato lepo  sve sto sam napisao pre 7 godina i naveo dva primera da ostali clanovi foruma vide  kakvi su nasi srpski kupci je uradjeno svesno i  tacno pokazalo ko smo i sta smo. Od tada  vise ne zelim da experimentisem i  u mom velikom dvorisz iz dva dela u prednjem dvoristu do ulice mi nocu obitava po 3,4 i vise automobila pa kad sam ja neuka gospodo prevarant zar ne bi bilo logicno da sklanjam nocu kola  u zadnji deo placa gde se kola i ne vide s ulice?

Al neuki nazalost ni ovo nece razumeti niti shvatiti, a bitno je da znaju da pametuju iako me i ne znaju niti su ikada videli ijedan moj auto.

Dule, ti si prodavac, tj preprodavac i nakupac, tako da ćuti molim te, jer ti od te stoke živiš. Kako te bre nije sramota da se reklamiraš u svakoj mogućoj prilici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i dalje ne razumem cemu ovde ovolika diskusija. Da l je neka cena realna ili ne lako se proveri. Lako se nadje koliko preko kosta auto sa odredjenom kilometrazom i nema sanse da bude jeftiniji kod nas sa istom. Svaki auto sam “preplatio” u odnosu na one sjajne i bajne na placevima i do sada se nisam zeznuo. Svako razmisljanje tipa proci cu jeftinije je zajeb u startu, uglavnom se spuca doosta vise para u ulaganje nego da je u startu vise placen auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja sam pre neki dan kupio auto sa neverovatnom kilometrazom a koji nisam uzeo za prodaju nego zenici koja je vozila 206  pa sam ga prodao i slucajno naleteo na ovaj.

Kazu mi ostali da sam lud sto sam dao te pare a ne shvataju da taj auto  moze da sluzi  ko zna koliko godina bez nekog ulaganja.

Naravno odmah su me i neki pitali dali je na prodaju i kad im kazem da nije  kao koliko bi ga prodavao ako bi ga prodavao i  odjednom im je puno a nebitno je sto je auto presao 10x manje od  onih sto se prodaju na oglasu.

Cak sta vise kad takav auto ukucam na mobile.de dobijam cifre duplo vece nego sto se ovde prodaju tako da svako od nas moze da proveri koliko se sta krece preko i da ustanovi dali je moguce da ovde bude jeftiniji sa svim troskovima i necijom zaradom.

Na kraj krajeva,uvek sam govorio,ako vam se ne svidja ponuda imate uvek mogucnost da odete sami po kola.

Valjda cete tad dobiti prave kilometre.

Jedino sta mene dira u svemu ovom je to sto ti ljudi koji i odu preko po auto uglavnom kupe opet kola sa 250-300k km koje bi kupili i u Srbiji ali sa 150-180k km na satu. I cak sta vise ne prodju nista bolje ali zato ovde i na vecini foruma postoji pljuvacina o prevari sa kilometrazom.

Ne branim te koji  to rade  ali je cinjenica da narod jednostavno zeli da bude prevaren ili nece kupiti auto sa pravim kilometrima.

Ja sam samo u poslednjih nedelju dana  odbio bar 5-6 kupaca  upravo sa pravim kilometrima iako imam kola iznad proseka i oni jednostavno nece da dodju i pogledaju auto jer imaju bojazan da ce nesto da crkne na auto koji je presao 250k km a ne shvataju da je to bolja kupovina od  auta sa 150-180k km jer je na tom autu obicno sve vec promenjeno sto obicno crkne do 200k km a motor ce da ide pa da ide jer mogu dokazano da predju jos mnogo km i promenice vise vlasnika dok ne dodje do kraja pa cak i tada se ulozi 1000€ i eto ga opet  odlican generalizovan motor.

3 hours ago, marko.jovanovic said:

Dule, ti si prodavac, tj preprodavac i nakupac, tako da ćuti molim te, jer ti od te stoke živiš. Kako te bre nije sramota da se reklamiraš u svakoj mogućoj prilici?

Ja ne zivim od te stoke!

Ja zivim od normalnih i razumnih ljudi 

Ako me razumes. 

Sta tebi znaci prodavac,nakupac i preprodavac  ja bas ne razumem najbolje jer  sve u ovom nasem zivotu se svodi na preprodaju.

Kad sam radio u prodavnici muzickih instrumenata sta sam bio?

Prodavac?

Pa kako kad smo preprodavali robu iz Madjarske i bili ko zna koja ruka?

Tekstil i garderoba koji se prodaju kod nas u buticima  i ti vlasnici  su takodje preprodavci jel tako jer oni ne proizvode tu robu nego je kupuju na drugim mestima pa je preprodaju. Znaci oko tebe su sve sami preprodavci.;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/9/2018 at 8:06 PM, dach@ said:

Ako nije problem da napises koje to autoplaceve u Šapcu treba izbegavati.hvala

Posto sam poreklom iz okoline Sapca, a auta menjam na 3 godine i kupujem mladja vozila (stara 3-4 godine) - do sada sam vise puta obisao autoplaceve sa mladjim vozilima u Sapcu i moje iskustvo je sledece:

 

AutoSabac - dobra vozila, servisne i sve ostalo; generalno ulivaju najvise poverenja;

Holliday - imaju solidna vozila, ali dobro obratiti paznju (Audi koji sam gledao kod njih imao je znacajno manju km na satu od one u carinskoj; na drugom je opet km u oglasu bila 40000km manja od one na satu - mrzim takve "navlakuse");

Autoitalija - dobra vozila, ali jos vise obratiti paznju, insistirati na dokumentaciji (servisna, carinska), nikako bez provere u servisu.

 

Ostali uglavnom prodaju starija vozila, tako da ne mogu da kazem detaljnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@svima

 

Ovo nije tema o Duletu, nego o autoplacevima, tj. može se pisati o Duletu, ali ne samo o njemu (naročito kada se u krug ponavljaju iste stvari od istih ljudi).

Dakle, o svakome se može slobodno napisati, ali se ne može 100x isto pisati, od istih ljudi, o istim ljudima koji prodaju aute i/ili autoplacevima.  :thumbup: 

 

@Mirko_NS

Pohvale za post. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/19/2018 at 6:48 PM, Mirko_NS said:

 

Autoitalija - dobra vozila, ali jos vise obratiti paznju, insistirati na dokumentaciji (servisna, carinska), nikako bez provere u servisu.

 

image.thumb.png.c43b850abce47fa00b163246b845bb00.png

 

Da li je tjet oznaka za turbo masinu i ako jeste, jel nas malo zeke ili sta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...