Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Auto plac Prelić

Beograd, Vojvođanska 381B (Ledine-Surčin), blizu aerodroma.

 

Screenshot_30.jpgScreenshot_31.jpg

 

Alfa Romeo 159, 2006. godište
187.200 km
110/150 (kW/KS)

 

Screenshot_10.jpgScreenshot_15.jpgScreenshot_29.jpg

Screenshot_16.jpgScreenshot_21.jpgScreenshot_26.jpg

ITA tablice auta: DB748AD

Provera tih tablica kaže da je ova Alfa još 02.08.2016. godine imala 326.064 pređenih kilometara:

 

Screenshot_32.jpg 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva su iskustva sa Auto Oscar placom?

Edited by IlijaGM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozitivno iskustvo ne mora da znaci da ce sledeca kupovina na tom placu da bude dobra.

Pricam skoro deceniju na forumima da se gleda auto a ne plac jer svi manje vise imaju  i krsine i dobra kola.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije baš tako... Recimo u Šapcu znam sigurno gde da ne idem. Ne ja, nego svi.

Neko ko se razume, moooožda probere jedan ili dva auta da nisu skroz leš.

Naravno da i na dobrom placu, imaš boljih i lošijih auta, ali definitivno postoje placevi na koja ne treba kročiti.

 

Sto se prodaje svog auta tice, ja sam iskreno sve napisao. Moj mehanicar me pitao da li sam normalan, i da li mislim da prodajem auto.

Sve i jednu sitnicu, ogrebotinu, pocepano, tamo gde je korozija krenula.... sam fotografisao, sve iskreno napisao.

I stavio fiksnu cenu. Realnu, razumnu.

 

Po ceo dan me zvali preprodavci sa - Druze, ja da ti kazem, nikad to neces prodati za te pare, nego.... Tu ga ja prekinem i pozdravim.

Posle 5 dana zvao covek i dosao, i kupio. Prvi koji je dosao da vidi moj auto uzivo.

Kaze, pun mu ku*ac ovih sto lazu, znao je kad je krenuo da ce da kupi auto od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/6/2018 at 11:19 AM, Dule 021 said:

Ide na ime kupca sa placenim porezom i homologacijom koja potvrdjuje da je 2008

Posle 1500 prodatih automobila čovek ne zna i dalje da auto ide na gorivo a da se prodaje na ime kupca.

Godinu dana mi je potpis na ovom forumu bio upravo ta rečenica, sve zbog ovog nam dragog preprodavca ali on ne čita ništa osim svojih postova.

 

 

Edited by neshaoct
split Topic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto ja volim tako a tebi ako se ne svidja preskoci oglas.:sleeping:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja licno ne ali imam drugara koji dovozi kola iz CH.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Dule 021 said:

Nesho imam ja broj targe  a ovo na slici nisam ja fotosopirao  jer ja kad nesto radim ja to radim lepo a ne ovako bezveze.

Uff, retki trenuci iskrenosti, ovo ide u screenshot za buduća pokolenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je a onda u oglas  stavim da  placam 50€ kupcu  ako auto ne bude u stanju kakvom sam ga opisao i da za najmanju neprijavljenu tackicu  spustam 100€.

Bravo! 

Opet si pokazao koliko si kvaran a ne citas izmedju redova.:D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Screenshot_18.jpg

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11281177/audi-a3-20tdi-8v-bos-s-line

Toliko "zainteresovanih" za kilometrazu, a sve vas mrzi da otvorite oglas? Ovaj auto se nece prodati na forumu, trazi se dlaka u jajetu ne bi li se Dule ispljuvao momacki.

 

 

Edited by neshaoct
dodao printscreen

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne bi se neko slucajno zeznuo pa da nazove za oglas?

Ovde ga sigurno niko nece kupiti i ja sam toga svestan ali  kacim kvalitetan i dobar primerak automobila cisto da se vidi  sa kakvim zdravim kolima ja radim a u to su se dosad uverili i Nesha,Woodoo,Goran Zemun i jos x clanova kako ovog tako i drugih foruma.

Bice toga jos  a likovi koji su glavni  za pljuvacinu po meni vidim voze rasne masine od 1000-1500€

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti se pazi jer prodajes, mazana, krpljena i kola sa vracanom kilometrazom. Par puta su potvrdjene sumnje u tvoju ispravnost i sam si pisao da si brisao i mastio kola, vracao kilometrazu, pljuvan si i po drugim forumima.

Sto se tice automobila od 1000-1500 evra, sta oni pokazuju? Neciji  status i necije mogucnosti? Pokazuju muda orlova, jer kad ne vredis kao covek dzaba ti auto od 5-6-7 hiljada evra. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, Dule 021 said:

Nesho imam ja broj targe  a ovo na slici nisam ja fotosopirao  jer ja kad nesto radim ja to radim lepo a ne ovako bezveze.

Dule ne pere motorni prostor, to rade drugi pre njega. Cak u tome preteruju, pa mora Dule da isprlja ruke i zamasti malo :D
Dule ne vraca kilometrazu, to rade drugi pre njega.

Dule ne fotosopira, to rade drugi pre njega.
Recite mi da sam lud, ali ubedjen sam da ni ovaj oglas nije okacio Dule, uradio je to neko drugi pre njega :D
PRAVDA ZA DULETA!!! 

Share this post


Link to post
Share on other sites
58 minutes ago, Punto1.2 said:

Dule ne pere motorni prostor, to rade drugi pre njega. Cak u tome preteruju, pa mora Dule da isprlja ruke i zamasti malo :D
Dule ne vraca kilometrazu, to rade drugi pre njega.

Dule ne fotosopira, to rade drugi pre njega.
Recite mi da sam lud, ali ubedjen sam da ni ovaj oglas nije okacio Dule, uradio je to neko drugi pre njega :D

Dolazim do zaključka  "To nisam ja to je moja shauma". :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...