Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Xenoni, Poziciona svetla, Angel Eyes

Recommended Posts

Depo farove, kod nas, sam vidjao samo sa rebrastom plastikom a ne sa providnim Nadam se da nisi mislio na to. Ili mozda znas gde mogu da nadjem Depo sa providnim staklom (tj plastikom)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra radi bixenon na VW!! Svaka chast! Nadjoh ja morimoto projetkore za 70e :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ 'si nasao na e-bey-u za 70 jura ili "na ruke" 70 jura? :) i jos, koga zahebati da ti to ubaci u far :)

priznajem, bilo bi ih lepo posedovati, narocito sto su bi-xenon :):rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

eBay je mama ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz,zanima me koliko bi kostalo zadovoljstvo da se ugrade angel eyes prstenovi na e46 coupe,auto inace ima fabricke xenone ne znam da li to ima veze,2001.god. model pre facelifta. hvala i pozdrav jos jednom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sija na BMW motociklu kroz resetke na staklu?

sredina fara nema rebra. ima samo crte

sija vrh

eBay je mama ;)

greška. kina je mama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje ako neko zna kako da mi pomogne. Dakle imam bmw 320d 2003god. ugradio sam xenone 5000k 35w, neki lux.pro sa slim balastima. Kad se zagreju krenu da trepere i ne prestaju. Skinem njih u ugradim xenone od 55w, jer sam negde na forumu procitao da nece praviti probleme. Sijaju malo jace od ovih od 35w ali treperenje ne prestaje. Pokusao sam sa onim univerzalnim ponistivacima greske koji se prodaju po oglasima ali ne pomazu. Jedino dobro rade kad je ukljucen kontakt i auto se ne pali, cini mi se da imaju malo lepsu boju, znaci nije plavicasta nego skroz onako bela cak malo i zuckasta i ne trepere uopste. I to je to. Ako iko zna kako da resim problem pomagajte, ako ne onda skidam ovo biiip i vracam se na osram nightbreaker. Zaboravio sam da napomenem da nema greske na bordu, vec samo treperenje. Hvala

Edited by Dzoni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da se zahvalim Vladi na intervenciji koju je izveo na puntu sada u subotu (poliranje i xenoni).

Matori, hvala, odlično je ispalo!

Edited by tasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo se ti šali, problem još nije riješen a za sada ti šaljem slike u tvoj inbox.

pa nego šta da radim? da plačem?

ja sam za tebe učinio koliko sam mogao.

najbolje da odem do budve da vidim šta je problem.

i šta si našao ovde da pišeš kako mi šalješ slike u inbox?

šta ja nemam telefon ili sam retardiran pa ne umem da otvorim pm?

i to za sada...

zamisli da ja napišem ovde kako ti trebaš zbog novih balasta da se konsultuješ sa ocem, kako sam ti slao sijalice autobusom u pola 10 uveče...

mislim, ko baba neka... i pomoćiću ti i opet ako treba. ako ti to ne srede crnogorski gurui u međuvremenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, Vlado,

Nisam htio ovdje da ti postavljam slike iz razloga da ti ne radim kontra reklamu, ali izgleda da sam pogriješio.

Da, treba da se konsultujem sa ocem iz razloga što je to njegovo auto, ne vidim šta je tu "babski", a što se tiče sijalica i slanja u pola 10 uveče, ti si sam o tome odlučio kad da ih šalješ(jer ja sam ti ih tražio 3-4 dana prije toga).

A jesam li ja trebao da dođem u BG za njih, uostalom, bio sam, pa problem koji imam nijesi riješio. A u februaru od kada sam ugradio projektore kod tebe, nastao je problem.

Ako si već dao garanciju godinu dana očekivao sam saradnju ukoliko nastane neki problem usled tvog rada, a ja bih najsrećniji bio da se više nismo vidjeli.

I ja bih imao razne prozivke na tvoj račun, ali stvarno ne želim da se spuštam na taj nivo.

Telefon imaš, i to dva broja, ali treba da te zovem cijeli dan da bi se udostojio javiti.

Crnogorske gurue neću angažovati da rade tuđe zakrpe, ali ću se zato potruditi da postavim slike tvog (ne)rada na svakom forumu na koji si se reklamirao, pa neka ljudi sami procijene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi stavio nove sijalice? jesi. i jel imaš isti problem? imaš.

i šta ćemo sad? šta je problem?

kada si bio u beogradu jesm li te primio iako sam radio oko kuće? jesam.

jesam li te ispratio sa savetom da se voziš taj dan kako bi video da se problem eventualno ne javlja opet da bi mogli da ispravimo, zamenimo ili šta već šta god da je bilo u pitanju dok si u beogradu?

rekao sam ti da se javiš u svakom slučaju da bi ja znao šta dale. nisi se javio 3 dana i onda si me okrenuo i prvo što si rekao "vlado psovao sam te sinoć". kada dobiješ garanciju na auto i sjebe ti se motor neće tebi niko dati drugi auto druže. dobićeš samo motor. niti će ti neko platiti taxi kojim si se vozio dok ti auto ne bude gotov.

e isto tako ja neću da menjam sve zato što tebi nešto povremeno radi. ne zato što neću nego hoću da zamenim deo koji je u maleru kako bih ja znao šta je problem i za ubuduće i zato što je to moja obaveza. jer ipak su na tom autu ostali tvoji trafoi. a pošto ti je problem bio fantomske prirode i pošto si mi ti govorio da su sijalice problem rešio sam da ti ih pošaljem. e pošto si zamenio sijalice i kažeš da ti se isto dešava i sa novim znači daq sam pogrešio. te iste sijalice su bile najnormalnije kada smo otvorili farove kada si bio u beogradu. da su bile spaljene bile bi zamenjene. jedino što je moja greška dok si bio u beogradu drugi put je što sam ostavio svog dečka da radi ono što sam mu ja rekao a on je na kraju uradio ono što sam mu ja rekao i ono što si mu ti rekao. sećaš se onda kada sam se vratio i kada si rekao "vlado izmorio sam ti se skroz ovdje". onda kada ste raštelovali farove da bi provukli žice tamo gde si mu ti rekao.

e pošto ti je opet počeo problem sa gašenjem sijalica predložio sam ti da ti pored sijalica pošaljem i trafoe. ti si rekao u redu. čak si me pitao i šta da radiš sa konektorima jer nisu isti. a na tvoje pitanje da li su ti ti trafoi gratis rekao sam ti da nisu i da ako i njih hoćeš da platiš 35e samo. to sam ti predložio jer jer opet ulaziš u posao sa skidanjem branika a problem se još uvek ne zna u čemu je. e tada si rekao da treba da se konsultuješ sa ocem u vezi sa tim. opet si se javio posle 2 možda ili 3 danja konsultovanja sa ocem i rekao da ti pošaljem samo sijalice. u redu. ja ti sijalice nisam poslao taj dan nego sledeći. onaj dan kada si zvao 20 puta.

taj dan ti se stvarno nisam javljao do uveče. stvarno nisam mogao u sred svog posla da idem do autobuske stanice. javio sam ti se uveče i rekao izvini bila me je sramota da ti se javim jer ti nisam poslao sijalice evo idem za sat vremena na stanicu. i sam znaš da ti se nekada ne javim na telefon ali te posle toga okrenem. i poruku kad mi pošalješ nekada ti ne odgovorim odmah nego tek nakon par sati.

i to o tom spuštanju na moj nivo neću da komentarišem. ti bi bar trebao da budeš školovan jer si u beograd dolazio da braniš diplomski ili šta već a ponašanje ti je na nivou osnovca. ti da nisi hteo da okačiš te slike ti bi to meni lepo poslao na mail a ne bi ih odmah uploadovao na imageshack. nemoj da misliš da sam ja na tom nivou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad si se već raspisao, zašto nisi napisao i to kada sam prvi put došao kod tebe, pa da se taj fantomski problem desio u toku same instalacije, i sijalica nije htjela da upali iz prve, a tada je tvoj odgovor bio "hladna je, dešava se to ponekad".

A je li istina da sam te već 5 dana nakon instalacije zvao i rekao da mi se desna sijalica ne pali i da moram da primjenjujem pali-gasi sistem da bi se ona upalila. Pa sam te onda zvao da ti kažem da je i lijeva sijalica počela da se ponaša isto tako. A ti si na to rekao, mora da su sijalice, dodji promjenićemo ih. Pošto se ne nalazim tu iza ćoška nisam mogao odmah da dodjem, već sam čekao da dodjem iz nekog drugog razloga (u ovom slučaju odbrana diplomskog) pa da mi tvoja posjeta bude na usput.

jesi stavio nove sijalice? jesi. i jel imaš isti problem? imaš.

i šta ćemo sad? šta je problem?

kada si bio u beogradu jesm li te primio iako sam radio oko kuće? jesam.

A jesam li ti se ja najavio barem 5 dana ranije da ću 10.06.2011. biti u BG-u, jesam li ti se javio čim sam stigao u BG i jesam li te pitao kad si slobodan, a ti si rekao da dođem odmah, a reci mi iskreno, jesam li skoro poljubio vrata jer ste ti i tvoj čovjek taman odlazili kada sam ja prilazio tvojoj garaži. (a čuli se 15min prije toga).

jesam li te ispratio sa savetom da se voziš taj dan kako bi video da se problem eventualno ne javlja opet da bi mogli da ispravimo, zamenimo ili šta već šta god da je bilo u pitanju dok si u beogradu?

Iskreno, sijalica je počela da za*ebava istog trena kad sam se vratio od tebe, ali mi se stvarno nije više slušala tvoja priča kako si ti uradio sve što se moglo uraditi, i da ne znaš šta može biti problem.

rekao sam ti da se javiš u svakom slučaju da bi ja znao šta dale. nisi se javio 3 dana i onda si me okrenuo i prvo što si rekao "vlado psovao sam te sinoć"

Kao prvo zvao sam te odmah u ponedeljak, a izgleda da sam trebao u nedelju u ponoć, kad sam vozio na maglenkama a kao imam H1 xenone (koje mogu da bacim u smeće). Pa ko normalni te ne bi psovao, platiš 200 i kusur eura i taj sistem ne funkcioniše kako treba, a dan prije toga si kod majstora koji ti kaže „uradio sam sve što se moglo uraditi“.

e isto tako ja neću da menjam sve zato što tebi nešto povremeno radi. ne zato što neću nego hoću da zamenim deo koji je u maleru kako bih ja znao šta je problem i za ubuduće i zato što je to moja obaveza. jer ipak su na tom autu ostali tvoji trafoi. a pošto ti je problem bio fantomske prirode i pošto si mi ti govorio da su sijalice problem rešio sam da ti ih pošaljem.

Kao prvo, sam si rekao da su trafoi odlični i da ne trebam da ih mijenjam, a kao drugo ja sam govorio da se sijalice ne pale, pa sam te pitao “da li su sijalice problem?“

Ovo ostalo neću ni da “quote-ujem“ da ne bi narodu koji ovo čita bilo dosadno i da bi ustvari pročitali ovo što sam napisao.

Zaključak je sledeći. Ako na svoj rad daješ garanciju, onda barem ljude ispoštuj tih godinu dana, i riješi problem koji je nastao tvojim radom, a ne se ovdje javno posvađaš sa svojim mušterijama, da ti ne bi više dolazili, uzurpirali tvoje dragocjeno vrijeme i tako te oslobodili odgovornosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo ostalo neću ni da “quote-ujem“ da ne bi narodu koji ovo čita bilo dosadno i da bi ustvari pročitali ovo što sam napisao.

Ma nije smorno chitati, novo iskustvo, taman da se vidi ko je kakav majstor ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...