Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Xenoni, Poziciona svetla, Angel Eyes

Recommended Posts

Huuu,bre Dusmane sto ti kratak fitilj kad je vrucina.Hteo sam da kazem da cena vise nije tako visoka da bi se covek premisljao.Mi koji imamo xenone da lismo svoj doprinos u oceni da je u stvari najbolja opcija 4300 ili 5000.A ostali samo treba da svare informaciju i da na osnovu naseg zajeba pazare pametno.Evo ja gledam gde da stavim jos dva balasta pa da i maglenke prebacim na xenon.Posle cu da iznajmljujem auto lokalnom fudbalskom klubu za nocne utakmice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to i ja Bokija kazem da se ljudi ne zajebu, ali neki ociti ne shvataju poentu, ali u maglenke turi 3200K da imaju svoju namenu cemu i postoje, i nisu vise tako skupi xenoni.

I ja se nesto razmisljam o tome ali nemogu sve u isto vreme i da stavim nove xenone i da zatamnim stakla i da ofarbam auto i da idem na more u Tursku i jos mali milion stvari, hebi ga moram jedno po jedno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bilo bi idealno da u duga idu 6000k u srednja 4300k,a u maglenke 3200.Samo treba mnogo rezervnih sijalica. :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tako se to radi.... :respect:

Kratko ali hebitacno :D

Pa dobro covek to radi i stalno fotka to sto je uradio, bilo bi glupo da nema neke ovakve fotke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno,

38086182.th.jpg

Edited by bokija

Share this post


Link to post
Share on other sites
pitanje, da li postoji mogucnost usluge otvaranja i zatvranja farova za punto mk2a? :D

ako baš toliko interesuje šta je unutra, otvorićemo ih :)

Naravno,

38086182.th.jpg

čovek je rekao da hoće iste i da zatvori. Zaboravio si OHO lepak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
:lol: Izvinjavam se,ja mislio da se zatvaraju pomocu izvakanih salveta i pljuce. :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre svega da pohvalim error-a jer je uradio odlican posao i ulozio dosta truda oko stavljanja xenona u mog stila .

Stavljene su nove pozicije i 5000k xenoni .

Posto sam iz NS vec pri povratku kuci oko 20 h bio sam odusevljen vidljivosti ispred ,stvarno ne mogu da opisem kakva je razlika u odnosu na stare sijalice ,ali tek oko 23h u ulici bez ulicne rasvete sam se prosto odusevio jer skoro i da mi dugacka i ne trebaju a vidljivost je kao u sred bjela dana :thumbsup: a za izgled necu ni da komentarisem suvisno je ....

Pre error-ove operacije :

88097977.th.jpg

44894092.th.jpg

56523959.th.jpg

93562571.th.jpg

67439033.th.jpg

34239756.th.jpg

98446504.th.jpg

I onda error hirurg nastupa :

26883224.th.jpg

63001609.th.jpg

34628652.th.jpg

96391942.th.jpg

79448205.th.jpg

68857768.th.jpg

66167557.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li mi neko može preporučiti šta bi se moglo ugraditi na Mareu?

Imam klasične farove, znači bez sočiva...pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa na gornjim slikama niko nema sociva. :lol: Biraj boju xenona i skini mrak,nemoj da cekas prvu bracnu noc. :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo dobio sam nešto novo pa ako nekoga interesuje...

u pitanju je rešenje za one koji imaju xenone u oborenim

sijalice su napunjene xenon gasom, jačine su 100w, imaju veći mehur od standardnih (ali se vlakno nalazi na mestu), i u komplet idu i novi dzekovi i deo instalacije koja trpi ovu snagu.

nemojte ih koristiti na oborenim svetlima.

evo o čemu se radi:

P8190114-1.jpg

P8190101-1.jpg

P8190104-1.jpg

P8190107-1.jpg

P8190110-1.jpg

P8190112-1.jpg

i još neka sličica ccfl pozicija na meganu

ovo je slika sa pozicionim svetlima :)

P8180093.jpg

a ovo je sa xenonima :)

P8180094.jpg

i pogled izbliza

P8180087.jpg

...i touareg

P8190136.jpg

P8190137.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...