Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Xenoni, Poziciona svetla, Angel Eyes

Recommended Posts

dovla opste je poznato da ti imas probleme sa OKICAMA hahahha

Edited by boki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro,ovo je znaci pre ugradnje.Ajd sad okaci slike posle ugradnje. :whistle: evo ovako

29639972.th.jpg

22956599.th.jpg

Edited by bokija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ozbiljno.Mnogi ti je dobro.4300k imaju najvise luksa po metru kvadratnom.Uz to bolje probijaju maglu od ostalih sem 3200,koje su bas za maglu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au bre Bokija al bije svetlo sa ove tvoje fotke,nemogu da je gledam na monitoru duze od 15 sekundi :lol: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapazi potreban alat za ugradnju...A jos nije u kadru,Hilti,macola,stemajz...Jedva sam upasovo balaste pod haubu. :construction: BtW,cim mi prestanu suze sto na moje farove ne moze angel eyes,potrazicu mesto za balaste za pozicije.Svidja mi se mnogo.Ima da bidne sve belo.Ovako mi se pozicije vide kroz xenone ko zumance.

Edited by bokija

Share this post


Link to post
Share on other sites

@predrag&marea

postoji razlika medju xenonima naravno ali razlika od 200 i qsur dolara je samo u tome koliko se ko ugradio.

najbitnija stavka koja obara cenu je KOLICHINA

na cenu xenona utiche:

kakvog su kvaliteta (klasa)

kakvi su balasti (obichni, malo manji ili slim)

da li sadrze ponishtivache ili su integrisani u balastima

pakovanje (jednobojno, fancy shareno ili u aluminijumskom koferchetu)

nachin uplate (visina provizije)

tezina poshiljhke

koji vid transporta che biti izabran (avion ili brod)

koja kompanija che biti angazovana za transport (dhl, tnt, schenker...)

shta che sve na fakturi da stoji (a shta neche :whistle: )

da li imate nekoga na carini (ili nemate :wallbash: )

shpediterske usluge ovde (ili ne)

taxe (ili ne)

pdv (ili ne)

da li imate posla (ili ne)

da li ste alavi (ili ne)

to sve utiche na finalnu cenu proizvoda

naravno postoji tu josh mnogo faktora ali...

da vam bacim samo nekog rovca za ove pozicije :devil:

IMG_0436.jpg

IMG_0437.jpg

IMG_0438.jpg

IMG_0440.jpg

Edited by error

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobro,ovo je znaci pre ugradnje.Ajd sad okaci slike posle ugradnje. :whistle: evo ovako

29639972.th.jpg

22956599.th.jpg

hahahahahahhahaha.....ma to majstore :unworthy:

tacno sam znao,ako iko bude sam stavljao to ces biti ti....elem,ovi xenoni i jesu za stariji narod,koji je malo obnevideo..... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram priznati da su ovi moji STADION.Ali moram pohvaliti i naseg druga tErrora sto je coveku prodao 4300k.Ti xenoni imaju najvise Lumena.Ako nisi budala ko ja da stavis Xenon u fulu,onda je 4300 ili 5000 mnooogo bolje resenje.S obzirom da je nas drug Boki poznata stipsa :lol: odlicno je odradio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bokija :popo: :popo: :popo::lol:

bio sam danas opet kod vlade i zamenio stavio sam 5000k mnogo lepse deluje a isto baca proverio sam,i jos jednom svaka pohvala za vladu

Edited by boki

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad okaci slike,pre i posle.Sad moras da pazaris i neonske pozicije da ne bi imao zumance u faru kao ja.Il si stvarno tolika stipsa?Zna se zasto si ti veliki svaca.Jedino kod zena mozes da dobijes nesto dzabe. :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da imam i ja zumance ali na 5000 se primecuje ali ne toliko u svakom slucaju cu videti i to da zamenim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadji neku gospodju da te sponzorise.Sad sam se cuo sa nasim drugom tErrorom,kaze da se kod nas sa ne bistrim staklima gubi efekat koji daje neonka.Svraticu ovih dana kod njega da vidimo neko resenje pozicija za nas sa srafiranim farovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aiii transformacije.Vidim da je srafirani far,al ne napisa sta si stavio unutra?Neon?SMD?Led?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dacu ja tebi jaja na oko a i sta doje u sredinu. :lol: :lol: Pa imas istu situaciju.Treba da kazes,fala Bokija sto pokusavas da resis problem svih nas. :respect: A on se odma uvatio za 00.Pogledaj veceras svoje farove,pa ces videti jednog malog zutog sto ti mase iz belila.Stjava i zasu. :nuke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi ovako,danas sam bio kod vlade i zamenio 4300 za 5000 i evo kad pogledam sad po mraku nema ni z od zutog

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolko vidim 120 je cifra za angel eyes sa ugradnjom i farbanjem fara u crno- tačno ??? (koliko traje ugradnja ?? ), koliko bi još koštali neki odgovarajući xenoni + plave pozicije (sa ugradnjom) ???

naravno sve za buljavog punta mk2b ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako staviš prstenove pozicije ti ne trebaju. Pogotovu ne plave. Sami prstenovi su ustvari poziciona svetla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...