Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Xenoni, Poziciona svetla, Angel Eyes

Recommended Posts

...recimo ako je svetlela plavo kada je ugrađena, posle određenog vremena i slabljenja svetlost sijalice postane žućkaste boje...

 

Ne moze nikako postati zuckaste boje, ili ide jos vise u plavo ili u ljubicasto. Tako npr vremenom (pogotovu kod loseg seta) 5000k izgleda kao 6000k pa i vise... :)

 

Kopecky pre ce biti da balast pravi problem. 

Edited by LakY

Share this post


Link to post
Share on other sites

E i mene zanima koliko bi koštalo da se u Alfu 147 ugrade ksenoni, da ih imam i na kratkom i na dugom ? I ima li pozicije dovoljno jake da prođe kao dnevno svetlo, a ako ima koliko košta sa ugradnjom ? E, a i zanima me kako bi izgledalo da turim po jedan prstenčić u far ? Ovaj je u pitanju. http://www.accesorii-autoturisme.ro/images/AR147FD.jpg  :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidiš Bane, to ti je dobro pitanje. Ako stavim sva belo-plava svetla, valjalo bi da promenim i ta, da mi ne budu ona jedina žuta.  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko da ces naci pozicije da budu kao dnevna,a sto se tice dugih xenona ima i to,ali su dosta skupi koliko sam pitao u sustini mozes i obicne da stavis,ali moj ti je predlog kratka ksenoni,pozicije led diode i sve da ostane kako jeste,tako je kod mene i ja sam zadovoljan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih gledao da, ako već menjam, menjam sve kako bi bila ista nijansa. Znači, i kratka, i duga, i pozicije, i osvetljenje registarske table. A verovatno onda i svetlo kabine, a možda, ako bih našao nešto odgovarajuće, i maglenke.  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi pomagajte. Gde da kupim neke farove za fiat punta mk2a (uski far) ne mogu vise da gledam one fenjere. Stavio ac xenone i nista bolje da sam bacio pare. Kupio bih angel eyes. I da li postoje bilo koji farovi da se kupe sem fabrickih i angel eyes a da imaju dobre projektore ili sociva kako god?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako može osveženje slika jer su linkovi mrtvi. :)

 

E sad stavio bih na Punta mk2.b  crne farove sa Angel Eyes prstenovima i recimo ksenone. Koja je cena novih farova sa prstenovima i ksenonima, i koja je cena ako se ovi na njemu prepravljaju?

 

Može ponuda i na PP.

Edited by Gavrilo011

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi jedno pitanje. Ima li negde farovi ili stakla za farove za lanciu Y ubacio bih xenone ali na mojim farovima ima onih linija za usmeravanje svetlosti,a ja bih kupio  bez tih linija cito staklo tj plastika?Moze li to neko da mi napravi ili neko resenje?

 

Hvala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...