Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
v.alek

Lancia Thema

Recommended Posts

hmm..? thema ferrari za 1500e ? cudno? mislim ok sve je to lepo ali pitam se gde je taj covek servisirao i gde je kupovao delove za nju...ja sam video par takvih lancia u italiji uzivo na ulici i retke su..a sto se tice zvuka svaki v8 ima dobar zvuk e sad kako to ide s obzirom da je to vozeno kod nas...?upoznao sam jednog italijana (dedicu) koj bi je mozda prodao svoju themu ferrari servisirana u ferrarijevom servisu ( jedini servis koji ima delove i alat za nju) pa eto cekam da zavrsim fax,da dedica pozivi a ja da nagovorim mog caleta...:)

takve automobile treba odrzavati i cuvati i paziti i ulagati u njih..sto se vise ulaze veca im je cena...a sto se tice servisiranja uvek u ferrariju ..to bi bilo isto kad bi vozio ferrari i odrzavao ga kod majstor zivote u garazi...posto ta thema ima motor v8 3.2 iz ferrarija Dino.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thema je ko casa prava ljimuzina :ice: sada sam ljubomoran na tvoj auto . Ja sam skoro menjao japanca za Themu i razocarao sam se :( jos su me svi ubili u pojam za taj auto cak i majstor :lol: mi kaze da se ne isplati ulagati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...nov sam clan, totalni zaljubljenik u Themu, vidim da nas ima jos :thumbup: ...trebalo bi mi dosta pomoci, saveta, i iskustava....thema mi je inace 2.5td 90god...pocinjem da je sredjujem polako... nemam klimu, odlepljujem zbog toga...mnoge, mnoge u MNOGO losijem stanju imaju...a moja "mucenica" nema ....da li je komplikovano ugraditi sa jedne na drugu ? P.S...tek ulazim u svet Theme tako da mi ne zamerite ako nekada lupim nesto ili postavim neko glupo pitanje :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala svima na lepim recim ...

@ StefanBeli

ni ja nemam klimu ali meni Thema nije svakodnevni auto, vozim je mozda jednom nedeljno kad je iskljucivo lepo vreme a i bas dugo nisam bio na okupljanjima i nadam se da mi necete zameriti jer sam stvarno bio zauzet . Sve u vezi Theme sto treba slobodno pitaj mada ne razumem se puno jer je moja bukvalno skroz u fabrickom stanju ali imam jednog odlicnog majstora.

Elem malo da osvezim temu...evo jedan video clip od pre par dana sto je drugar napravio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Thema je lepo sredjena, fabricki bas :) ...pitanje za sve... da li odgovaraju svi delovi prednjeg trapa croma-thema ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo malo nekih novih slicica ;)

Photo_6.jpg Photo_7.jpg Photo_8.jpg lan.jpg lan4.jpg


jedno pitanje : ako neko zna gde mogu da nabavim neke delove za themu ili ako neko ima rasturenu, trebaju moi neke sitnice, po oglasima nisam bas nista mogao da nadjem. Hvala unapred :)

Edited by Salle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ;) sve na njoj je original, nikad farbana i nikad udarena. Prvi vlasnik je porodicni prijatenj iz italije i kupio je 86 novu i presla je sad 170.000km imam cak i servisnu knjizicu i racun kad i gde je kupljena pre 27 godina :)

 

Photo_1_2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...