Jump to content
FAS Goran
Guest 9322

Farbanje automobila - iskustva i preporuke

Recommended Posts

Imas u blizini cvetkove pijace, kad se krene ka milana rakica dobrog farbara. Javi se ako hoces broj pa cu ti poslati u poruci. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idem danas do Lukica, pa cemo da vidimo sta kaze...

 

Ako vam neko preporuci Dejana sa Mirijeva, ulica Miodraga Mijovića Kanta, bezite ko djavo od krsta....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne sumnjam da je Lukic dobar, ali brate odvalio je cenu, 380e, jos 200e pa ceo auto da farbam :)

 

Vidim ja da ce auto u Jajince da ide :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, pita me Lukić šta ti je sa autom, ispušta neke čudne zvuke pri šaltanju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozete mi reci gde mogu nabaviti kvlitetnu boju cale mi izgrebao branik i krilo pa da samo prefarbam malo nije mnogo ogrebano, treba mi metalik crna branik sam farbao sprejem obicnim pa matirao posle mesec dana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde sam video samo jednu preporuku za farbara u NS-u.

 

Jel ima iko ikog?

 

Hteo bih prednji branik da ofarbam i haubu od kamencica.

 

Bio sam do plasticara onog na Bulevaru Evrope, ne znam jel ima neko iskustva sa njima?

Ili sa onima kod Studentskog Kluba A (valjda, mozda B ) tu kod Kineske cetvrti, vidim uvek dobre automobile tamo, skupocene, deluje kao dobar pokazatelj.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Bingodalton said:

Ovde sam video samo jednu preporuku za farbara u NS-u.

 

Jel ima iko ikog?

 

Hteo bih prednji branik da ofarbam i haubu od kamencica.

 

Nije u NS, ali je blizu, u Putincima. Dragan, 063/422-644

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bingodalton evo 0692800673 Tomas. Opet da napomenem da je kolega s posla bio, farbao i sređivao limariju (mislim da su u pitanju rubovi) i da je zadovoljan. Nisam ja bio, radio svoj auto i sl. Temerin je blizu, može se proveriti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provericu bas oba, pozvati, mada me smara sto su van grada.

Sad se eto razmisljam da ipak prezimi to, bice sad soli i sljake opet, pa da ne siba po novom laku.

A to znaci da ce i komplet poliranje da ceka. Sve u krug :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, da li neko zna ili mi moze preporuciti nekog auto limara i farbara u Nisu, na parkingu mi je neki lik pokusavajuci da se parkira do mene ili isparkira nisam siguran, dobro zakacio zadnja desna vrata i ogrebao ga, pa ako neko nekog zna pisite, sredio bi u sto skorijem vremenu

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ikan989

 

Imas u durlanu ja bar znam za njih to mu dodje vrezina. Ali momci svaki dan rade rasturaju se od posla naravno sredjuju uvezene automobile da preprodavci prodaju "nove" mislim da nisu skupi. Ali perfektno rade. Javi se na PM

Share this post


Link to post
Share on other sites
40 minutes ago, Lazar357 said:

Javi se na PM

 

Zašto na PP, slobodno napiši kontakt javno, koristiće svima ta preporuka. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto sam dobio dozvolu. evo momci rade non stop svaki dan posla preko glave. Mislim da su dobri a i da nisu skupi jer ga urade perfektno. Zove se Igor 064/14-09-762. Kome treba neka zove. To je preko puta Beverli hilsa naselja u Nisu jedna ulicica odmah paralelno sa glavnom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam saobraćajnu nezgodu (lik me na semaforu udario od pozadi), medjutim ništa strašno, par ogrebotina. U Sava osiguranju mi kažu da je potrebno samo farbanje branika, ali nakon što ga skinu, ukoliko su polomljeni držači, ide nov, na rečima korektni, videćemo. Nego, oni saradjuju sa AK Kole i nekim servisom MB Auto u Žarkovu (ulica Spasovdanska 10, vlasnik Babić Željko). Zamolio bih za preporuku od ova dva. Ovaj u Žarkovu mi više odgovara jer mi je blizu posla.

 

 

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bravoNS

 

Pogledaj sada, nakon spajanja tema, sve ranije napisano u temi na kojoj smo. :thumbup: 

Generalno, u izboru ta dva, ako ništa drugo ovlašćeni (AK Kole) ima noviju opremu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih izabrao Koleta cisto zbog renomea, i sto ako nesto zajebu slucajno sigurno mozes da ih juris :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav dobri ljudi! :) Drugar kupio auto pre par dana,pa je u dilemi sta da radi,posto svima finansije igraju glavnu ulogu u svemu. Dajte neka vasa misljenja sta je najbolje ili najisplativije ovde da se uradi... Oljusten je lak,ali je limarija zdrava. Koliko bi sredjivanje izaslo (okvirno)? Da li ima smisla polirati ovo?? Neka slicna iskustva,bilo sta... :)

1.jpg2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...