Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

Nisam ljubitelj renoa ali Talisman mi je bruka od auta.Kum ga kupio kad sam seo u auto odusevio sam se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Talisman je za svoju klasu dosta lose uradjen, ili bolje receno jeftino, za 30k eura mora to ozbiljnije od sive plasticne imitacije hroma, najgore plastike na armaturnoj tabli, na km satu, pa imitacija headup displeja (i pasat ima takvu) koju bolje da nema itd., bolje i ona piano black plastika sto ostaju otisci prstiju, makar izgleda bolje kad je cisto.

Jedino bih sedista pohvalio, inace nisam vozio pa nemam reci za ponasanje u voznji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Talisman je za svoju klasu dosta lose uradjen, ili bolje receno jeftino, za 30k eura mora to ozbiljnije od sive plasticne imitacije hroma, najgore plastike na armaturnoj tabli, na km satu, pa imitacija headup displeja (i pasat ima takvu) koju bolje da nema itd., bolje i ona piano black plastika sto ostaju otisci prstiju, makar izgleda bolje kad je cisto.
Jedino bih sedista pohvalio, inace nisam vozio pa nemam reci za ponasanje u voznji.

Oduvek si bio naklonjen Francuzima

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, vagenovac said:

Jedino bih sedista pohvalio, inace nisam vozio pa nemam reci za ponasanje u voznji.

Vozio, slabiji npr od 508 koji je 4 godine stariji model. Losije koci, losije lezi, upravljivost slabija, menjac sporiji, a motor nema sansi da ima 160 ks (vozio sam najskuplju verziju).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagradu za najsmrdljvije (bukvalno smrde) enterijere na sajmu ove godine su dobili renoova vozila..

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Sava said:

Nagradu za najsmrdljvije (bukvalno smrde) enterijere na sajmu ove godine su dobili renoova vozila..

Stvarno postoji takva nagrada :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, vagenovac said:

Talisman je za svoju klasu dosta lose uradjen, ili bolje receno jeftino, za 30k eura mora to ozbiljnije od sive plasticne imitacije hroma, najgore plastike na armaturnoj tabli, na km satu, pa imitacija headup displeja (i pasat ima takvu) koju bolje da nema itd., bolje i ona piano black plastika sto ostaju otisci prstiju, makar izgleda bolje kad je cisto.

Jedino bih sedista pohvalio, inace nisam vozio pa nemam reci za ponasanje u voznji.

Za 36k onaj sto sam ja video se apsolutno slazem. Za te pare (sa manje opreme doduse) moze da se uzme nov i kvalitetnije uradjen auto. Na eksterijer nemam zamerke, ali za sve ostalo i za cenu su preterali. Sedista su perverzija, kad vozac sedne privuce se, bocna podrska itd itd..

Share this post


Link to post
Share on other sites

@m1hajlo seo gospodin u gospodara prstenova pa sad pljuje francuze. :laughing:

 

Salu na stranu izgleda stvarno fino ovaj Talisman a iskustva ce tek biti po forumima, mozda je jos uvek rano da iznose utiske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Axic Znam ja da ti mislis da sam pristrasan zbog prstenova :D (mozda malo hehe)

 

Ne pricam na pamet vozio, sam se u initial-paris opremi od 36k pre nego sto je otisla vlasniku. Vrh auto, samo cena mi ne pije vodu, ali to je naravno moje misljenje.

E sad kakva ce iskustvar biti i kako ce se pokazati, slazem se da je za to itekako rano.

 

Konkretno ga uporedjujem sa superb koji je 'proverenije' vozilo.

 

 

Ovo je sa ambition opremom, ako sam dobar pdf slikao. To je skroz super oprema i ima jos 6k lufta da se doda do cene Talismana. Jedino sto znam provereno da reno-nisam nudi tik ispod 3% kamatu na kredit, za skodu stvarno ne znam. Moze da bude relevantno ako se neko ohrabri da uzima skoro :D:D

 

Screen Shot 2017-04-18 at 19.54.37.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep, moćan, sve ima. Doduše ja baš ne volim panorame i pomične krovove, ali tu je problem s mojim ukusom i lošim iskustvom kod jednog auta. Ovaj se potpuno uklapa u naslov teme. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan primerak!:thumbup:

 

Panorama da je ne otvoriš nikada pa je extra detalj a kamoli kada funkcioniše kako treba za šta nema razloga da ne bude tako ako se održava. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne bih vise gledao kola bez panorame kada vidim koliko znaci :) 

Fascinantnom brzinom promeni vazduh u kabini. A i enterijer je daleko svetlijimsa panormamom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve su to licni utisci meni recimo panorama totalno nebitan i nepotreban detalj.Davno pre sam hteo auto sa šiberom,kupio i onda sam shvatio da mi neodgovara ubi u glavu,a kad je zatvoren a roletna otvorena nervira me sunce tako da je uvek bio zatvoren šiber.Zato kazem samo licna stvar da li se panorama nekom svidja ili ne.A to za promenu vazduha u kabini ja koristim klimu:)

A sto se tice Delte :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

uhh brutalna alfa :wub:

 

a ja se razmisljam dal da turim stila u oglase pa ako ode na vreme, da uzimam ovu deltu

al opet kad procitam iskustva oko prodaje.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au daaa, zaboravih da je 2.4 :P i sve to ostalo što si nabrojao...suštinski sam izgleda samo upamtio da je Alfa i 159-ka... :D:D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...