Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

Mozda sa strane lici od pozadi mi dodje kao neki japanac, a spreda ne treba ni komentarisati isti 308 

 

mislim da je steta sto Fiat ne pravi nesto ovako 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po kriterijumu kad vidim vozače tih automobila (a da nisu žene) :D

Video sam u Beogradu jedan RCZ da se vozi, ali doduše nisam video vozača, više sam mislio na ove 206 CC, 307 CC, Tigre CC itd :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam video jednom jednog crnog na Novom Beogradu, parkirala ga i izasla neka riba iz njega, tad i nikad vise, a sto se tice pedera, moraju i oni nesto da voze :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima u Kg-u dva komada na Francuske tablice, jedan crni i jedan crveni.. Crni se već dugo vozi po gradu, često vidim da sedi na bezinskoj pumpi do mog radnog mesta, sve u svemu bruka je i tih je dimenzija kao TT i ja sam to isto prokomentarisao..

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i ovaj 2.0 HDi je odličan motor kako sam čuo. Pre nego što je ćale ispazario Cromu, gledali smo nekog 307sw sa full opremom, panorama krov, tamo-vamo, i ovim motorom, i bio je odličan. U 100e su se razišli sa cenom jebiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su 206cc, Tigra, čak i 307cc, Miniji, Smartovi i ostale gluposti od 2.5m smešne kako god da okrenete, ali ovaj gore mi se baš sviđa kao i TT koji mi je dugo bio želja dok nisam video da nema dobrog kod nas, a i mnogo je skup za održavanje i vožnju koliko čujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i ovaj 2.0 HDi je odličan motor kako sam čuo.

Ma jooooook :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima Abarth volana kod nas, mada jesu retki prilično i obično se na ovom plavom delu oljušti boja... Koliko se sećam taj što menja je na nekom JTD-u

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

E svi smo mi isti. Svi imamo kola i opet provedemo dosta vremena pregledajuci oglase i divimo se njima i samo mucimo sebe sto nemamo novaca da iste i kupimo. Imam autic i ide kao blesav i ulazem u njega da ga dovedem u red kakav ja hocu i opet uhvatim sebe kako vec tri dana pregledam oglase i yputube sa alfom djulijetom i samo se zderem :) Idem da nadjem link da kopiram mamaru sa oglasa :)

 

cxcb6230.jpg
http://www.polovniautomobili.com/oglas4214018/alfa_romeo_giulietta_20_jtd/

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tome vam ja pricam :) Pregledao sam sve mpguce youtube snimke i dosao do zakljucka da im je 1,4mulitair od 170ks najbolji motor. Testirana potrosnja kombinovana 7,2l x) Sto je smesno za ovu lepoticu. Kod nas ima nova ali sa 120ks kod Stojanova za 17.440e djaba :)

hvala na upload slika

Edited by Bumblebee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čini mi se da je bio jedan 1.4t na okupljanju i bila je malo veća potrošnja od ove(ili skoro 2 puta veća ako se dobro sećam). Ako je još neko bio prošle godine u septembru neka napiše tačnu cifru.

 

Inače, nisam nešto ljubitelj Julije pošto mi je 159 mnogo lepša, ali ova stvarno bolesno izgleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...