Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

Verovatno neću ni ja još dugo.

U zadnje vreme se ponaša prilično rentabilno(pu pu pu) tako da ako nastavi ovako još dugo ćemo da se družimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

50-50  :laughing:  Ima i bolji, brži, jači, udobniji, jeftniji i da ne nabrajam dalje, ali šta god ja uzeo čeka me onaj početni period troškova dok se dovede auto u stanje kakvo ja želim, pa onda registracija, gume, sređivanja, ulaganja u izgled i tako u krug. 

Ovako imam još 30ak hiljada do velikog servisa, dva solidna seta guma, odličan motor i turbo, sasvim pristojno kvačilo i lošije amortizere. Za sad mislim da nema neke računice u zameni kola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dnevno se na poslu izbakćem bar sa po jednom Deltom, Guliettom, GT, Brerom, 500L-om i sl za čim sam se do sada samo okretao po ulici.. I sa obzirom da niko od radnika ne priča Engleski, uglavnom se ja sporazumevam sa Italijanima koji svrate, pa se onako i ispričamo usput.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dnevno se na poslu izbakćem bar sa po jednom Deltom, Guliettom, GT, Brerom, 500L-om i sl za čim sam se do sada samo okretao po ulici.. I sa obzirom da niko od radnika ne priča Engleski, uglavnom se ja sporazumevam sa Italijanima koji svrate, pa se onako i ispričamo usput.. :rolleyes:

Ahh, Brera.. Kad je neko pomene, instant zabalavim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objasniće ti Ivan.ik gde sam, ne želim da se reklamiram po forumima, ovde sam iz drugih razloga :)

Vidjam ti i ja parkiranog Fauvea, skoro svako jutro prolazim tuda ;). Pa bacim pogled sta ima po placevima kad zakacim crveno na semaforu. Stalno mi za oko zapadnu one 2-3 Deltice koje su trenutno pored vas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidjam ti i ja parkiranog Fauvea, skoro svako jutro prolazim tuda ;)

Dominira  :D

 

U subotu su komšijama stigle još 3 Delte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros vidim jednu crnu iz Balkana na probnim tablama vec na zatamnjivanju stakala u Sve za Vas auto ;)

Послато са GT-I9070 користећи Тапаток 2
 

Edited by Ticma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala, Deltu i AR 159 kad vidis, prvo sa probnim tablama teras na zatamnjivanje, pa tek onda na pregled kod majstora :D . Stvarno su pojava, oba modela.

 

Vidjam ti i ja parkiranog Fauvea, skoro svako jutro prolazim tuda ;)

Dominira  :D

Realno :thumbsup: . Da te malo reklamiram kad neces sam, Ivance (ivan.ik) te je ishvalio (dobri smo drugari).

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A ZA Mene jel ima nesto? :laughing:

 

7161816656_18ecf5ee6f_h.jpg

 

Lele, lele, lele, de me nadje Wagenovac :D

Deluje mi da je benzinjara ili si ga skinuo sa net-a , cisto malo da me podprck.jes :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto sam ja tu pobrkao loncice, mislio sam da je jedna oglasena na 2 kilometraze i 2 godista, ali ipak su 2 Crome jako slicno izgledaju i slicno su slikane 

prosto ne mogu da verujem da su se 2 auta toliko slicna nasla na jednom placu 

 

image.jpg

http://www.polovniautomobili.com/oglas3721211/fiat_croma_19mjet_emotion_pan/

 

image.jpg

http://www.polovniautomobili.com/oglas3896354/fiat_croma_19_mjet_koza/

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1
Apsolutno manuelni pre automatskog.

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

Da prebacimo na ovu temu, ovde im je mesto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crvena da, ali felne samo boja aluminijuma iliti silver, sve ostalo tu i tamo prolazno s vremenom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...