Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

Raste im cena, dozvoljen je uvoz u USA,a ovi se trude da nadoknade izgubljeno...

Sent from my motorola one macro using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na oglasima su bile dve sive Giulie QV sa manuelnim menjacem. Razlika je bila u felnama i mozda jos neke sitnice iz opreme, ne secam se vec. Jedna je bila lupana 2-3 puta, samo ne znam koja :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je auto za koji mora da se zna voziti,kao i 4c

Sent from my motorola one macro using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio sam ponudu da vozim na Navaku Giuliu, iskreno, nije mi bilo sve jedno, pa sam odložio za neka druga vremena.
Inače, po priči ljudi koji ih voze, nije naivna uopšte, ume da se otme i treba biti vrlo oprezan.


Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

QV? 


To je samo za Race mode, u ostalim sam cuo da je ok :D  

 

A ako nije QV, onda svakako ni nema Race mode :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Američki testovi isto kažu da zna da se otme dok je neukapiraš, posle ide gde joj kažeš... uzbudljiv auto!

Sent from my motorola one macro using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre kupovine sam malo pratio oglase i u okolini pa mi i dalje iskacu reklame za Tiguan. 
Ovo deluje prilicno interesantno ako imate nekog u Austriji da vam pogleda. 
https://www.gebrauchtwagen.at/fahrzeuge/volkswagen-tiguan-2-0-tdi-style-bmt-dpf-diesel/e3d1a6af-c27f-3e23-e053-0100007f59b7?from=angebote&index=2&fregfrom=2012&fregto=2015&sort=price&desc=0&safemake=volkswagen&safemodel=tiguan
 

image.thumb.png.b0cd5201ca596e0177ceefd3fd0f7950.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sam nacuo, valjda je u pitanju isto sve kao i 150KS samo je softverksi smanjena snaga. Moze da se pojaca promenom mape. 
Moze li neko da potvrdi da li sam u pravu? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čak i da jeste samo softver u pitanju, 99% ljudi ne želi da se bakće sa novim mapama.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simpaticne su na oko, ali samo kada ih gledas na slici. Ako vec planiras da dajes pare na ulepsavanje - moj skromni savet je da ih ne bacas na bilo kakve 16''.

Bravo prosto jede felne, zbog celokupnog dizajna, zaobljenosti, prilicnih otvora krila... Bar 17'' je neki minimum, ako hoces iole vidan efekat. Neki moj pristup je da sam uglavnom uvek vozio felnu za broj manju od maksimalno fabricki deklarisane za model, kao kompromis performansi/izgleda/udobnosti/cene guma. Da ne pricam sto su klase vozila rasle iz generacije u generaciju. Konkretno Fiatovi Compacti, secas se starog Brava i sta je bila 14'' na njemu, na Stilu je vec 15'' bila smesna, na Bravu 16''...

Dalje, pored precnika, treba voditi racuna i o sirini i ET felne. Konkretno za ovu je sirina samo 6'', a ne pise ali deluje mi i da je ET veliki (tj. felna uvucena). Takve felne na Bravu izgledaju opet smesno, podvucene pod blatobran. Ako neces da se zaje*avas sa distancerima, gledaj da felne imaju sto manji ET, tj. da su izbacenije. Fabricka 18'' ima ET 35, 17'' ima ET 31, licno teram restyle Sport felnu koja je jos malo izbacenija sa ET 26... Sto se mene tice, moglo je komotno i manje :) .

PS: Ova jedna felna sa oglasa ima gomilu tegica - da li je od gume ili je negde odvaljena ili i jedno i drugo, ostaje da se proveri na balanserci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ih nisam vidjao sa panoramom, npr. Sa navigacijom jesam. Mislim da sam naleteo na neke i sa prednjim parking senzorima (ako nisam pomesao nesto)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...