Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

Svaki put druga četiri....bio sam kod njega par puta,ima i gelande vagen u amg i u haman i brabus varijanti...

Sent from my motorola one macro using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lik nešto debelo laže. Nema senzore za svetla, nema sklapanje retrovozora, oguljen volan kod komandi i konzola između sedišta ka zadnjoj klupi na 140000 km prosto se ne uklapa.
I još registrovan za te pare, debelo smrdi nešto.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao sam lika. Kaze spolja je ekstra, unutra ima tragova, uvezen iz Lugana pre 2 god.Kao manu je naveo da menja zvuk pri vrhu kvacila kad se stisne i pusti na leru. Inace navodno nema vibracija i ne trese na gasenju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/30/2020 at 11:44 PM, danijel55 said:
Zvao sam lika. Kaze spolja je ekstra, unutra ima tragova, uvezen iz Lugana pre 2 god.Kao manu je naveo da menja zvuk pri vrhu kvacila kad se stisne i pusti na leru. Inace navodno nema vibracija i ne trese na gasenju. 

Od 10 bmw-a koje sam gledao ili koje je imao neko iz moje blizine njih 9 je taj problem imalo. Pocne da lupka otprilike negde kada odvaja kvacilo inace sve drugo je ok, meko,ne trese, lepo odvaja, ne cima u voznji, ne lupa u leru...znam jedan e46 vec 4god se vozi tako.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/31/2020 at 9:48 AM, danijel55 said:
Zar nije ona greska lampica za pojas? 

Ima trougao pored kilometara a on signalizira neku grešku, od nedostatka vode za brisače do DPF itd, treba mu izlistati meni.

Onaj srebrni e87, čini mi se iz Aleksinca što si kačio je baš bio dobar primerak.
Kao što rekoh u vezi ovog karavana, ne sviđa mi se nikako od priče pa na dalje. Čim je napisao da je km prava u tom stanju za to godište još i registrovan pa još i najjeftiniji na oglasu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjednostavnije moguce pitanje - sta ja ovde propustam da registrujem kad je cena ovako smesna? Jel to cena uz preuzimanje ostataka rata za lizing?
 

Quote

Ovo je stranica do koje sam dosao preko oglasa koji mi iskoci..i nije to slucaj samo kod ovog konkretnog primerka.
Mislim..jasno je da postoji neka caka koju ja ne primecujem :cry:
 

Screenshot_2020-11-18 2016 Audi A4 1 4 TFSI S line – Crew Trade Ltd.png

 

 

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj audić stvarno izgleda lepo a i cena je primamljiva za tu kilometražu.

Čitao sam malo i nisam primetio da igde piše nešto što bi indiciralo da se radi o preuzimanju lizinga, naprotiv u FAQu piše sledeće: (slika u atačmentu).

 

Buy now cena bi trebala da je finalna cena vozila na šta se dodaju troškovi prevoza a za nas izvan EU i troškovi carine, onog AMS papira i svega ostalog što je potrebno da bi auto registrovao kod nas. Ali ova cena baš primamljivo izgleda :D Zainteresovan sam ;-) ako bi @Decak Iz Vode da odeš lično da vidi kola uživo idem i ja :D

 

faq.JPG

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...