Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

Stvar ukusa, ali mi je lepša od Brava 200 puta, samo mi se motorizacijom ne sviđa ništa

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minutes ago, dekirs said:

on vozi takvu

Je li imenjakova Dallape ili Guerrini :D ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedan plavi, dva crvena znaka, koža na menjaču i gume na papučicama...
Vredi li 3000€?
http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15653545/fiat-grande-punto-14Screenshot_20200504_105705_com.infostud.android_pa.thumb.jpg.85ecc56b983de152107e618c13a9263e.jpgScreenshot_20200504_105631_com.infostud.android_pa.thumb.jpg.566737abd704ec1a18d7ca6dea35817b.jpgScreenshot_20200504_105607_com.infostud.android_pa.thumb.jpg.bc7a9c7b27d8fa5315c67fe6235ae8ee.jpgScreenshot_20200504_105550_com.infostud.android_pa.thumb.jpg.722c239e93dde8d6d4b66b09e186f5d8.jpg

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka


Nema to veze barem meni sa modelom, samo ja drugacije malo gledam nego vecina pa ne komantarisem uvek, inace sam hteo jedno vreme i sam gp, samo 130ks :D

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni najbolji izbor za taj auto je upravo Fijatov 2.0 dizel.

Sto se tice ovog primerka, na prvu deluje dobro, ali mi je ta km sumnjiva.

Lepo pregledati i ako je sve ok, samo napred. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Boris90 said:

Uvezena iz Italije pre 2 godine, navodno prava km postoji mogucnost provere.

 

"Uvoz iz Italije" i "prava kilometraža" su suprotne izjave.

 

Kao što kolege forumaši rekoše, samo i isključivo lična i detaljna provera stanja, km komotno tretiraj kao da je barem duplo pri kalkulaciji troškova nakon kupovine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskustvo za astru cdti je da nova novcijata, kupljena ovde, začepila pdf za 12 meseci korištenja. Za 2.0cdti 140ks, jedna insignia izgorela kod mene u mestu

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, neshtry said:

začepila pdf za 12 meseci korištenja

Na koliko je MB nagruvala PDF :P ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čovek inžinjer u Telekomu, a ne zna sa dpf i ne zna šta je regeneracija dpf... Ne znam koliko je prelazio, sreo ga na rođosu kod drugara koji isto radi u Telekomu...

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
47 minutes ago, Nikola031 said:

Srce mi je zaigralo :D

Ako je tako, evo jos malo da zaigra :) , ne znam da li si video i ovaj koji sam kacio nedavno:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/37785-lepi-i-zanimljivi-primerci-iz-oglasa/&do=findComment&comment=1543304

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan, i ovaj je dobar samo sto je multijet ako se secam posto je istekao oglas. :) 

Dodje mi da prodam ovog mog i da uzmem Abartha :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, Nikola031 said:

i ovaj je dobar samo sto je multijet ako se secam posto je istekao oglas.

Tacno, 1.6 dizelka je bila u pitanju.

Ovaj iznad je MultiAir od 163 KS i 250 Njutna. Na Sport dugmence dobije jos malo boosta :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Ivan said:

Ovaj iznad je MultiAir od 163 KS i 250 Njutna .

 

Ovaj bi trebalo da je pravi Abarth, sve mi izgleda da jeste osim onih skorpija na haubi :D

A to sport dugmence najvise volim :D:scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Nikola031 said:

Ovaj bi trebalo da je pravi Abarth, sve mi izgleda da jeste

Jeste 100% ... Prvo i najvaznije motorizacija, pa Body Kit, sedista, cajgeri, papucice... I ono sto kazes da najvise volis :lol: , za uzivanje na nekoj vijugavoj magistrali:

 

07acf6a2b323-1920x1080.thumb.jpg.5edc253295dcb33822bae23af1782ac3.jpg 0573bd19548d-1920x1080.thumb.jpg.5cf575c7c96d7d0fad125f8fff27117c.jpg

 

Kod mene povecava pritisak turba, primetno je reskiji odziv na gas i grublji zvuk, "ubija" se servo asistencija (tvrdji volan i bolji prenos informacija sa podloge), ne znam da li ovaj Abarth ima jos nesto od aktivnih komponenti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar izbor, i ja nekad merkam Lagunu coupe, jedino sto bih ja jurio 2.0T, a tog motora gotovo da nema u phase 2... :(  

 

Inace koliko sam iscitao, to je dosta uspesan auto. Zbog velikih problema na Laguni 2, ovde su dali sve od sebe da bude pouzdano i dobro, i uglavnom su i uspeli. Na phase 2 (2010+) su sredili kozu na bokovima sedista, tako da se ne raspadne brzo, kao sto je to bio slucaj na phase 1... Pri tom, malo generalizacije (koje uvek imaju izuzetke), ali ovo uglavnom voze kulturniji ljudi, koji se ne trkaju i ne cipuju (da se niko ne nadje uvredjen, sebe prvog svrstavam medj te divljake), tako da je i realnije da budu ocuvani auti :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...