Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

11 minutes ago, Boris90 said:

Znam za belu Djulijetu  Mutlijet kod njega koja je teski lom  bila

To ona neka jeftina, bela 2010., stajala je 100 godina na oglasu? Pisao je ili Deki ili Somi za tu (ne secam se tacno), pre godinu dana.

Kao i svaki plac, od-do, moze lepo da se probere, s tim sto cesto ima i lepe egzotike iz Svice koju entuzijasti trazimo :D . Na kupcu je naravno da isproverava sve sto moze - kao i kod svake kupovine, nema generalizovanja.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima Misko dobrih automobila, bar ono to sam video kod njega kada sam gledao onu belu Djulijetu pre godinu dana.

Ona je na slikama bila skroz okej, ali uzivo.. ne daj Boze nikome :D

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, to je ta . Sva je nesto izlomljena. Spustena na kraju na 5500 i sa tom cenom je stajala dugo. Vidim da je nema vise na oglasima, neko je uzeo ili je otisla u kobasice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu Djulijetu sam gledao za kolegu.

Fino napucana, ali je bila bas losa.

Inace, to nije bio njihov auto, vec ga je neki njegov drugar prodavao tamo.

Secam se one bele Djulijete od prosle godine, mislim da je imala sve od opreme sto moze na nju da ide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lako smo utvrdili koja je u pitanju :) . Mislim da je stajala jos od kad sam ja kupovao auto pre 2 godine. Cena je dovoljno govorila, to je kao kada poznavaoci planiraju da kupe Bravo za 3 soma :D .

A i Giulietti toliko "ima" po oglasima, da lako pamtimo svaku koja se ovde prokomentarise...

Ime, da ne mislis slucajno na ovu Miskovu, koju sam kacio pre pola godine :) ?

On 11/14/2019 at 8:45 PM, Ivan said:

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda sam i kacio vec ovu Deltu S Momo design ali tek sad sam video da pise broj sasije pa sam proverio i opremu..

Automatsko parkiranje, line assistant, fabricki ksenoni, elektricni amortizeri, fali joj jos samo panorama i donja daska u gepeku za totalni full.. 

Malo vise je presla ali bih joj oprostio.. :D

 

https://www.autoscout24.ch/it/d/lancia-delta-berlina-2013-occasione?vehid=7413171&backurl=%2Fautomobili%2Falfa-romeo--giulietta--fiat--bravo--lancia--delta%3Fyearfrom%3D2011%26priceto%3D5000%26make%3D2%2C26%2C44%26model%3D15%2C107%2C261%26typename%3D%2C%2C%26vehtyp%3D10&yearfrom=2011&priceto=5000&make=2%2C26%2C44&model=15%2C107%2C261&typename=%2C%2C&vehtyp=10

 

0.jpg

 

1.jpg

 

4.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, vagenovac said:

odlican auto, prosle godine su bili bas osetno skuplji, al izasao novi leon

Drze FR cenu lepo jos uvek, zapao mi za oko odavno jos jedan beli 2017., start na 12700.

Ovo mi vec ne izadje puno da dokesiram, ali je i 3 godine stariji. Konkretno ovaj iznad je pao za somica okruglo.

Al' kud iz Fiata u Vagena, ima da me razapnu ovde :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 minutes ago, Ivan said:

Polako i FR-ovima cene padaju

Rekoh da nije iz Kikinde, posto su slike otprilike iste rezolucije, kao one sto mi je slao tadasnji vlasnik mog Scenica!:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Identicno mislim kao generacija ^, ali u kom smeru sve ide, danas mi se iskreno nista ne svidja 100% kao sto se ranije desavalo.

Sveo sam izbor na ta dva Compact modela koji su mi OK i lepi generalno (i treci kao backup), nazalost Zabari su u klasi pr*uli u cabar. Pa cemo videti, ne gori mi nigde tako da ce sigurno istrcati nesto lepo i ocuvano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi kažu da je uživancija voziti ga, ali meni nekako vuče na kia/Hyundai....

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
a Ivane ti kao moderator mozes eventualno da uzmes Alfu, Maserati il Ferari,ostalo ni ne pomisljaj  

 

Evo jedan lep primerak Maserati , po ceni Giulia 2.0 kod StojanovaScreenshot_20200415_083239_com.infostud.android_pa.thumb.jpg.168071115fd113bb8f88cb6c882a578e.jpg 

I Giulia 2.0 turbo

 

 

Screenshot_20200415_083536_com.infostud.android_pa.thumb.jpg.2c2a77cd7cb03b08bdccf9c4c95eb650.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/14/2020 at 11:29 PM, neshtry said:

Svi kažu da je uživancija voziti ga, ali meni nekako vuče na kia/Hyundai....

 

yap, Ford je pravi vozacki auto pa tako i ovaj Fikus, odličan za vožnju.

Jedino sto onima na zadnjem sedistu nije bas uzivancija, skučeno poprilično a i gepek mu nije za pohvalu s obzirom na klasu

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16234805/fiat-evo-14-turbo-multiair

 

Definitivno ste i mene nagovorili da udjem u turbo "sektu"... 

Ovaj mi je daleko ali bih voleo, za "obuku" da ga  neko provuče kroz ePer, ja ne uspevam, ništa mi ne prikazuje.

@Ivan

pročitao sam tvoje pisanje o MA jedinicama, pa s obzirom da je primerak 2011 godište,

ima šanse da ovaj nema prvu reviziju, ako sam dobro shvatio..

 

Oglas mi deluje onako, solidno, trenutno jedini Evo MA turbo na PA koliko vidim.

Nije mi jasna ova ručica koju sam uokvirio, jel to nešto otpalo?

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam to hteo da kazem i ja. Samo je prljava. Fino izgleda autic, a motor je sigurno zanimljiv. Posto si spominjao ugradnju gasa, treba napomenuti da MA nije bas poznat po tome da voli gas, iako je u sustini moguce ugraditi ga... Mislim da nema ni potrebe, ali cisto da se uzme u obzir... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...