Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

Preko godinu dana stoji na oglasima.Da li ljudi beze od nje ili stvarno nesto nije u redu.Mi kad smo je gledali nesto je krcalo kada se polako pusta kvacilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta je, da kazem vec poznata iz Mojsinja, pojavljivala se na oglasima pa nestajala, pa opet, i tako se vrti, sto kaze @danijel55 vec oko godinu dana... Pre mislim da je neki problem sa njom, jer ima ljubitelja 1750 tbi, vozi se to, jer je osim potrosnje, sve kao na svakom drugom autu... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisano je na arcs forumu, navodno je lesina sa ~100h km vise od napisanog i nekim kvarom, da li turbo ili tako nesto... Provalili su tako sto je neko gledao na ch oglasima gde je bila napisana ta 'istina' ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja Delta :P

Ali da, problem je carina na auta iz CH, i nešto viša cena na njihovim placevima za išta što iole valja... I onda za iste pare auto iz CH u odnosu na neki od drugde (sem iz Italije) praktično mora biti lošiji - ili je prodavac CH auta odustao od dobrog dela marže.

Edited by McSteel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja Alfa 147 bila baš utepana od rizle u CH...

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dekirs said:

Dal je jedan auto dosao iz CH a da valja necemu, osim mozda Ivanovog Brava.

 

Ima nas još :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prestao sam da drzavu porekla uopste razmatram kao nesto pozitivno ili negativno. Osim ajde, minimalno sto se tice limarije i soljenja... Jednostavno, svi svugde zive i svako moze da odrzava ili ne odrzava. To sto je auto iz nemacke, ne znaci da ga je vozio nemac, mozda ga je vozio rumun, turcin, srbin nebitno. Isto i za CH. Takodje Italija, oni vaze za neodrzavane, a bas sam video dosta lepih primeraka. Pravilo je da nema pravila... :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj tvingo je isti lik dovezao iz CH. Autic je super, pun opreme, lepo ocuvan... Cena je bila konkurentna jer je trebalo da se radi kvacilo, klima i par sitnica. Verujem da ga tamo nije skupo platio bas zbog toga. 

Jedini nacin da dovezes dobar auto iz okoline je da ima neku manu koju mozes jeftinije da sredis ovde, a tamo znacajno spusti cenu ili da je udaren, prezubio i sl. 

Takvi nestanu sa oglasa u prvih sat-dva. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pop-up farovi na izuzetno očuvanoj Mazdi - retka prilika

 

5dacd4bfb8b3b_mazda323f.jpg.fc5164964b25d04a8c4d0869eb11bcb9.jpg

 

Svako ko je odrastao osamdesetih i devedesetih godina i voleo automobile sigurno je voleo i pop-ap farove. Uistinu, ovaj izum farova koji izlaze iz karoserije je koju deceniju stariji, ali je svoju ekspanziju doživeo upravo uz sportske automobile oštrih linija koji su obeležili pomenuti period. Bilo da je to egzotični Lamborghini Countach, Chevrolet Corvette, BMW Serije 8 ili skromniji japanski automobili, gotovo svaki sportista vredan pažnje imao je pokretne farove.

 

Kompletan članak na sajtu Polovniautomobili.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde je ovo proslo tehnicki, samo da mi je znati... Plus, kad procitam sta je sve ulozeno (baceno) u auto, a tesko bilo da se kupi sijalica od 15eur, sve mi je jasno.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...