Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

Baš sam pričao sa ortakom koji bi kupio tako nešto, kaže da je auto baš ono, lupanje xxxcem po stolu, i da bi ga brzo ukrali, jer ko zna šta da gleda videće odmah, nije obična klotara od Golfa 6. Ima tu stvari koje bi privukle lopove, kao body kit, pa enterijer, felne, farovi, DSG menjač... A sve to može da proda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, neka ga ukradu, imaće kasko takav auto svakako. 

Imajući u vidu katalošku vrednost takvog auta kad je bio nov, verovatno bi i osigurana suma danas prilikom kaska bila veća nego tržišna vrednost u SRB...pa bi mu 31. dana posle krađe isplatili sve što je on platio za njega, plus preko toga. Ali, kao što reče MSPK, tupi ga taj, pa kao neće da ga uzme jer se eto boji krađe... :D 

 

Ne znam šta se onaj sa Octaviom ''prosrao'' nešto sa onom slikom iz oglasa gde poredi C i D segment, poredi Octaviu:

 

992e3a5db0fd-1920x1080.jpgScreenshot_6.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj sa oktavijom je neki poeta :D

Eo novije, sa manje km i sa DSG menjačem, a remap je 300€:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13780204/skoda-octavia-rs-20-tsi

Ja više ne kapiram šta je C a šta D segment, da li je cena presudna, ili šta? Danas sam nešto gledao, ispade Fiat Linea duža od Audi RS3

2007_fiat_linea.jpg

u kom je segmentu ona tek?

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova plava je dugo na oglasima, u oktobru kada sam trazio auto je bila 21000€ ako se secam, sto mi je bilo previse. Da je cena bila kao sada mislim da bi se dogovorili nesto

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za tt verziju je klotara, ima navi, polukozu sa grejacima, a nema senzore ni pozadi ni napred, nema senzore za kisu sa automatskim svetlima, samozatmljujuci retrovizor, panoramu, bose, xenon, koznu tablu... U principu ima navi koji mozes sam da ubacis, po meni za tu motorizaciju je jadna oprema.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al je cena full fulova :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poenta je bila na onome sto sam jedino istakao, godiste+motorizacija, posto su prilicno retke TwinTurbo izlaznih godista, a i te mladje cesto budu "ustinute" sa opremom. Mozda ima jedna nasviranija tog godista trenutno.

Za sve napisano se apsolutno slazem. Za cene mogu da fantaziraju koliko hoce, racuna se ono sto se tresne u kesu :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumeo sam tvoju poentu, a moj komentar je u fazonu dzaba mu motor i godiste...
Licno bi pre uzeo godinu dve stariju ali nasviranu.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi entuzijasti razmisljamo slicno, apsolutno se slazem. S druge strane, ima ljudi koji jure sto mladji auto, po cenu da budu zakinuti za nesto opreme "preko", jedino zato ostavih link.

Nisam ljubitelj bez boje enterijera, ali cak i ova da ima xenon+zadnje parking senzore, dokupis vece felne za leto i za moje potrebe je vec prilicno kompletan auto koji bih vozio bez problema. Relativno mlad, najjaca masina u ponudi, oprema sasvim dovoljna za ugodnu voznju...

Mislim da trenutno postoji na oglasima jedna TwinTurbo 2013. sa kozom, koznom tablom i onom varijantom piano black plastike. A one malo starije TT, bas nasvirane sa opremom koju pominjes (obicno crne ili neka bicolore varijanta) sa 18'' tockovima izgledaju bolesno dobro. I dan danas skrecu pogled na ulici.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/2/2019 at 8:21 PM, Ivan said:

 

On 3/2/2019 at 9:54 PM, MS PK said:

Al je cena full fulova :D

Cuvenih 10% ili :blink: ... 

 

Untitled.thumb.jpg.2b67a2b5855b21ab646a036858345811.jpg

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opala i cena, ostarila godinu dana (bila 2013. sad je 2012.) I km joj se, naravno, smanjila!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzybra i 2.500€ nekako ne ide  jedno s drugim. Koliko god bila lepo ocuvana previse je to para.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ostavim i ovde van teme o Giulietti, pravi vozacki autic za uzivanje:

 

7 minutes ago, Ivan said:

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...