Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

Hvala
Ali dopada mi se koncept suzuki/fiat...

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
I meni je sumnjivo.Al kaze prodavac u dobrom stanju bez ulaganja.
I na tramvaju pise Air Serbia pa ne leti.

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Besprekoran" Napred je ceo ispeckan od kamencica, i hauba prilicno. Zadnji branik ima tragova takodje, izgleda da u Holandiji jos uvek nemaju asfaltiranih puteva :D Ostalo nisam ni zagledjivao ali vidi se da su se potrudili oko njega. Drugo, ne svidja mi se sto je 2.0mjt, tu se svaka dalja prica kod mene zavrsava :D874b7ed0a93326f7cacbf8f0dfec9906.jpg584ea4474c696ccb7a9c9e7914e072bf.jpg

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro sam pazario (doduse kosacicu) slicnog godista i opreme, pa posto sam detaljno u toku sa cenama i ponudom mogu da konstatujem da je prodavac bas optimista za Bravo. Verovatno ceka nekog zaljubljenika u isti, ali verujem da dok ne spusti cenu na 5XXX da ce zevati po oglasima kao i one silne Giuliette.

@MS PK

Najkvalitetniji motor, vidis da pise u oglasu :) .

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

@IvanSta znam... Nisam bas siguran. Lep je to paket opreme, deluje korektno.

Godiste ga malo zeza, ali mislim da cena nije daleko od realne, uzevsi da ce se oboriti naravno.

Tu je to oko 6000.

I da je mehanicki u korektnom stanju naravno. Za kilometrazu, nema sanse da je ta, ali ajde...

 

@MS PK Sto se kamencica tice, jednu zimu provozas po magistrali i autoputu kod nas, i bice dva puta gori od ovoga.

Parkiraj u trznim centrima i po parkinzima na NBG-u, i za dva meseca pogledaj vrata....

Evo bas prosle nedelje poznanik mi se zali, pokazuje svog pasata B7. Unisten.

Kad su bile ove velike kise, u susret mu isao kamion koji je naleteo na krater koji je bio pun vode, peska i sljunka, i sve istera na njega.

Covek je proleteo kroz to, nema gde da se skloni... Kao osmirglana hauba branik, soferka i prednje levo krilo, donekle i vrata i prednji deo krova...

 

Tako da to sto su malo ispeckani branici na ovom Bravu.... ofarba se to lako, ako se dogovori cena, a ostalo odgovara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma normalno ali ovaj kao da je prosao ispred kasetne bombe :D I moj stilo je '02god ali ima tek po malo po haubi a za ove ogrebotine iz grada...pa svake nedelje dobijem po crtu negde. Evo prosle cela desna strana od retrovizora necijeg, na srecu :) Ali uzivo kad bi ga video...ne bi ti se svidelo to sto vidis pogotovo na ovoj boji

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' treba ja da se javim? Jedini čovek na ovom svetu koji kupuje prljav auto pokriven snegom i onda kada ga prvi put opere vidi da je na njemu više ogrebotina nego crne boje? :D 

Naravno, ne smemo zaboraviti i ulubljenja na vratima od tuđih vrata, dve paralelne krvničke parnice ključem skroz do metala sa obe strane auta i kvake na prednjim vratima koje imaju više tuđe boje nego svoje.. Ali dobro, bar znam za sledeći put :) 

Edited by shomispc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, ne treba sad ni zanovetati, za ocekivati je na svakom polovnjaku da nece biti kao da je izasao iz lakirnice. Sto se cifre tice, nije isto 6 i skoro 7 soma, a ocigledno da prodavac puca na vise, pa APP. Cisto komentarisem stanje na trzistu jer sam nedavno prodao/pazario. Na stranu to sto cenu diktiraju jeftini i neodrzavani primerci i sto dosta ljudi cisto rekraeativno zove ili razgleda... Ovo je autic za nekoga ko tacno zna sta trazi i nije mu Bravo za od A do B (18'' guma mu nije prenizak i skup profil, ne znoji se i ne smrzava u kozi, smatra da digitalna klima moze i normalno da radi, 37 000 din za prvu registraciju za auto te snage mu je OK, za kasnije potencijalne kvarove nije potrebno nikakvo salivanje strave :) , itd., itd.) . Da me neko pogresno ne razume jer sam i jurio i pazario nesto slicno, autic lepo izgleda na slikama - poenta je da ce em sacekati nekog entuzijastu, em sacekati da taj entuzijasta izbroji bar priblizno to sto se trazi.

S druge strane, stoji to da je dobar Sport napolju em poprilicno skup, em dosta redji od obicnih, dovoljno je prelistati njihove oglase.

@shomispc

Eto, pa ti crnog Bravisu ne volis od samog pocetka, otuda onakva zaludjenost za Giuliettama :lol: .

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nije da ga ne volim jbg, moj pogled na automobile se promenio i više mi auto nije od A do B.. Al je razočarenje eksterijerom bilo trenutno :/ 

Sudeći po tome da Đulijete nema, da postoje šanse da se prešaltam na Astru J, realna je opcija da Bravo ide na doterivanje eksterijera u nekoj razumnoj ceni i da se "momački" auto preskače jbg..

Share this post


Link to post
Share on other sites

J gtc i ne fali joj nista :D bilo bi lepo kad bi imala 1.9tt

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima 3, dosta ti je valjda. I autobus ima 2 pa se ne zali niko :D

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...