Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

Danima gledam oglas za ovu Alfu i ne znam da li postoji tema na kojoj mogu da je pokazem svima ... mislim da nema lepse u Srbiji !

Ako vi imate neki auto u koji ste zaljubljeni ... pokazite da vide i drugi :D

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas3347349/alfa_romeo_159_ti_20_jtdm_170ks/

 

image.jpg  image.jpg  image.jpg  image.jpg
 
image.jpg  image.jpg  image.jpg  image.jpg  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dugo se ova provlači po oglasima, nadam se da će da nađe pravog vlasnika, nego slabo se ljudi usuđuju da plate toliko za TI opremu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ihaa, pa sad je još i jeftina, bila je 11,500 kad sam je prvi put video u oglasima. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sam pri parama ne bih razmisljao ni trenutak ... samo malo razgledanja, ako je i mehanicki u ovakvom stanju bez razmisljanja bi spavala u mojoj sobi

 

jedino sto mi se ne svidja je ova folija na pragu i rubu, valjda zastita od kamencica ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neće nas narod da da 10 soma za Alfu...e , da je nemac, otišla bi u roku od odma' ... inače, prelepa je, da imam te pare, bez ijedne sekjnde bi je kupio...

sent from my Google Nexus 7 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš sam bio pre neki dan da je gledam. Nju i ovu. 

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas3692700/alfa_romeo_159_24_210ks_ti_nov/

 

Capture.jpg Capturelil.jpg Capturelol.jpg 

 

Seks na točkovima. Ova crna mi nije nešto izgledala na slikama sa ovim dodacima, ali uživo brutalno izgleda.

 

Dečko koji ih prodaje je Alfista, vozi 156-icu ti  facelift V6. Fino se ispričasmo.  :thumbup:

 

Meni je najbolja ova varijanta unutrašnjosti u 159-ci. Perfekcija.

 

alfa_159_ti_pack_z_01.jpg alfa_159sw_ti_pack_z_04.jpg 

 

Edited by Sreten91

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ono o cemu ja pricam celo vreme!

Svabo je prokleta sveta krava! 

Prokleti Wagen kosta kao 2 broja veca i 4 godine mladja Italijanska kreacija! Ovaj gti kraj Alfe bi izgledao kao truli vartburg!

Kada sam kupio auto i kada mi ga je prijatelj  (inace dobar automehanicar) pogledao, pitao sam ga sta mu fali. Rekao je samo VW znak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepa i ova crna ... i za Golfa se ne bunim ...

 

nego npr drugar ciji je cale vozio Golfa 2, pa i 1 a kasnije ovom kupio 4 i ovaj posle 4 usao u Stila zakleo se da nikad vise 4 nece da pogleda i tako je vozi Stila i ne razmislja o posledicama ... 

 

ja npr posto ocekujem bolje dane i da mi svane malo, iako gledam dosta automobila po oglasima gledam najvise nesto iz Fiat familije ... ostali me manje vise ne zanimaju ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 "Da ima okrugli znak i kad otvoris haubu da pise na nalepnici ACHTUNG" , to je izjava jenog naseg priucenog majstora, a i odgovor onome koji ga pita koji auto da kupi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako svoje a? Cik postavi onu alfu na vw forumu ako si clan :lol: :lol: :lol:

Ma kakvi, kod onih sektaša nema šanse da bih se učlanio :wallbash:

 

@Zvezdo

Pa ni ovaj sa Alfom 2007. godišta i cenom od 14000€ nije daleko od Wagena :D

 

Šalim se ja malo sa Hitler-mobilima, ali bela petica GTI mi se stvarno posebno svidja. Ja lično sam veliki ljubitelj mini van automobila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema te bele karavanke na placu već nekoliko dana. Jedino ako je nije sklonio iza. Odličan auto, doduše, ne bez ulaganja, ali stvarno vredi te pare. Enterijer mi je bezveze, TI mora da bude crna unutra.

Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dečko koji ih prodaje je Alfista, vozi 156-icu ti facelift V6. Fino se ispričasmo. :thumbup:

Lik se zove Dejan i pre te TI je imao 156 2.5 V6 Sportwagon... odlična mi je TI :)

sent from my Google Nexus 7 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad bih imao novca, odma bih pazario jednu od ove 2 alfice. Bruka koliko su dobre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je jedan ovakav kod mene u kraju,a sto se tice lepota ,uzivo je obicno nesto drugo kada se pogelda auto :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...