Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

Ja iskreno vise ni ne gledam te sitnice, to sve krntijentine i tako i ocekujem zato spustam cenu maksimum kolko moze, vise gledam svidja mi se kolko tolko ili ne , kakav crni branik, ne bi mi palo na pamet da primetim tu rupu, a po vin-u mi treba ekspert za svaki model posebno ... teska rabota

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo bi bila dilema kao i ona između LR Defendera i Qashqai-ja. Taj kome treba nešto kao Ranger može samo da se slika sa Stelviom.
Nisam baš razumeo zašto bi se ovo uopšte poredilo i razmatralo kao neka dilema za kupovinu. Ako je samo zbog iste cene, onda može i dilema da li Stelvio ili garsonjera...

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ranger je radna mašina,u pravu si,ali kome treba radna mašina za te novce i šta može da zaradi sa pikapom od 70k €

Edited by neshtry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace Ranger je detunovan za evropsko trziste. U Australiji ima 392 ili 397 konja, dok u Stage 1 ide i preko 475, sto nije lose.

Twin turbo 3.0, takodje.

Ne ide 3.8s do 100, ali visokih 4s moze navodno. I off-road itekako moze default_).gif

Bas sam ih juce gledao po oglasima i internetu.

 

Sent from my SM-S901B using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas je u SATu bio Ford ranger raptor, i na njemu su bito smanjili snagu zbog eu ekoloških propisa, inače prava mrcina od pikapa

Share this post


Link to post
Share on other sites

90 konja? Da te obilaze u Dacija Loganu i usput psuju? :D

 

Ova sedista deluju fenomenalno. Kapiram da su udobna kao oblak.

Samo uz svu ovu opremu, da originalni kupac ne doplati za ksenone. Ne razumem.

Edited by Smireni

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne ide to uopste tako lose, ja sam imao prethodni model sa 90 konja a i onaj sa 110 i razlika je neprimetna... sta da kazu onda ovi koji voze 1.3 mjet sa 75 konja njih bi onda jugo mogao da obilazi a ne dacia :)       

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, totti said:

Sad mi dođe da ja postavim oglas, pa da mu se us*rem u život sa ovim "jedinstven"

Kojih 50, skines par stotki... I stavis broj telefona @MS PK .

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlican je,super izgleda,nisam ni ja znao da ima cross C5.Ima odlicnu opremu i povojnu cenu

Mislim da od ovoga nema bolje,nema mu ravnog

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/21732621/mercedes-benz-cl-55-amg?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0

ea4574b138ce-1920x1080.jpg

efe4baa14588-1920x1080.jpg

b3ace2dc7b3f-1920x1080.jpg

3d892797cf57-1920x1080.jpg

5dedf2bf7a31-1920x1080.jpg

340fc75c9000-1920x1080.jpg

8522547335ed-1920x1080.jpg

27167664514e-1920x1080.jpg

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to je za mene , za chichu starog , zrelog za penzionerski djir vikendom i nedeljom za okupljanje , ima komsa starijeg 500 sl kakva je to masina :thumbsup: mislim da je za prodaju ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@knezevic76

Ja sam saznao za C5 cross tourer pre 3 godine. Kad sam gledao slicnog, samo belog, na placu. Bio je 2014, sa 2.0hdi 163 konja.

Nakrckan opremom, sa sve panoramom. Full. Ali bio je manuelni menjac, a ja sam gledao da ako vec menjam auto, da uzmem automatski i vozim kao penzos. I bio mi poskup. 10 300e bio. LoL Pametni ja.

 

Uzivo izgleda jos bolje. Moze da se spusti kao obican C5 a moze i da se podigne kao SUV, predjes preko svega lagano. Odlicna opcija za nas koji imamo averziju prema SUV modelima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se c5 cross vise svidja nego obican koji mi je ruzan u karavan verziji

 

Sto se tice mecke cl, imao sam prilike da je gledam i cackam u salonu cim se pojavila u srbiji 2000. godine, drugarov cale radio u mercu u oml.brigada na nbgd, pa smo isli kad su stigli i CL i S, jos cuvam fabricke brosure u vidu jako kvalitetnih kataloga tj ukoricenih knjiga koje sam dobio tada, taj CL mi je bio i ostao bas lep auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni se cross svidja, mada mi ni karavan nije ruzan u nekom visem paketu opreme, Narocito crni sa hrom paketom.

 

Prvi put kad sma video taj beli cross, bilo je - Vidi sto lepo izgleda ovaj karavan. Cekaj je l do ovih agresivnih felni, ili je ovo nesto podignuto? Na zadnjem stubu vidim bedz cross... Reko' ovo je nesto drugacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, knezevic76 said:

Maločas mi buraz poslao ovaj link, ja nisam ni znao da postoji u ovoj motorizaciji i cross verziji. Lađa

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/20961188/citroen-c5-20d-180hp-cross-xtr6a9e79adbe14fe87b94663c51763ee70.jpg

Sent from my 2203129G using Tapatalk
 

Ovaj stoji na oglasima duže vreme,  video sam ga pre par meseci 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema ksenone, nema kozna sedista, nema grejanje sedista. Ovako na prvu sto vidim.

Stavise ima sedista iz osnovnog paketa. Na C5 je dolazila ona polukozna varijanta (koja se meni najvise svidja) i onda najvisi paket ful koza.

 

Za ovako jaku cenu, mora da ima sve, Plus ovde ima zezanja za ad blue

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...